Skocz do zawartości

Ranking

 1. Kamcio99

  Kamcio99

  Użytkownik


  • Punkty

   2

  • Ilość zawartości

   1


 2. xAxee

  xAxee

  Administrator


  • Punkty

   2

  • Ilość zawartości

   6 023


 3. xName1337x

  xName1337x

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Ilość zawartości

   15


 4. wiemcojeem

  wiemcojeem

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Ilość zawartości

   4


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 24.11.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. Witaj. Masz pomysł na serwer? Masz ekipę? Brakuje Ci środków na utworzenie/utrzymanie istniejącego już serwera? Nie ma problemu. Jestem w stanie opłacać Twój serwer, a wszystkie dochody z niego mogą lecieć bezpośrednio na Twoje konto. Warunkiem jest nietuzinkowość, solidna ekipa, zapał i przede wszystkim chęć. Nie mam wygorowanego trybu gry, chcę tylko aby było to coś, na czym ludzie naprawdę zechcą grać. Chętnych zapraszam na prywatna wiadomość, lub niżej. Na wszystkie pytania również chętnie odpowiem. Ponad to sponsoruje w konkursach zestawy dla graczy, typu słuchawki, myszki gamingowe itd. Czy również kody psc, lub bilety do Energylandii. Edit: Zapomniałem, aczkolwiek warto podkreślić. Dla naprawdę nieszablonowych i wartościowych projektów sponsoruje również reklamę na wybranych przez właściciela portalach. DC: ALitwinczuk#9834
  1 punkt
 2. okorde

  Poprawi ktoś skrypta?

  Witam. Poprawi ktoś tego skrypta? Jak wchodzę na end portal to nie tepa. on walking on ender portal frame: if player's position is {mapa}: if player's level is higher than 19: execute console command "warp mapa1 %player%" else: send "&cWymagany lvl: 20" stop command /mapa [<text>]: permission: mapaset permission message: &cBrak permissi! trigger: if arg 1 is "wejscie": set {mapa} to location of player send "&aUstawiles lokalizacje z ktorej ma teleportowac!" stop else if arg 1 is not "wejscie": send "&cPoprawne uzycie /mapa wejscie"
  1 punkt
 3. xAxee

  losowanie

  on chat: if message contain ":random ": set {_s::*} to message split at ":random " set {_s::*} to {_s::2} split at ":" replace all ":random %{_s::1}%:" with "%random integer between 0 and ({_s::1} parsed as number)%" in message
  1 punkt
 4. konrad055

  Bląd wersji

  Wyskakuje mi błąd org.bukkit.plugin.InvalidPluginException: java.lang.UnsupportedClassVersionError: konrad06155/github/io/Main has been compiled by a more recent version of the Java Runtime (class file version 55.0), this version of the Java Runtime only recognizes class file versions up to 52.0 Tylko że właśnie wersja tego pluginu jest taka sama jak wersja serwera, więc czemu wyskakuje ten bląd?
  1 punkt
 5. Shado

  MLogin - skrypt na logowanie

  Bana dostaje sie XDDDDD po logowaniu nice skrypt
  1 punkt
 6. Briks

  Komendy co dany czas

  Problem został rozwiązany.
  1 punkt
 7. Ja tam kiedyś kupiłem na rok .pl za 3 zł z groszami
  1 punkt
 8. Krótki i lekki skrypt dodający dwie niby niepotrzebne, ale jednak przydatne funkcje: nazywanie przedmiotów i nadawanie im opisów. Skrypt leżał mi gdzieś w odmętach maszyny, a może się komuś przydać. Jeśli chcesz, to użyj go w swoim skrypcie/gdziekolwiek tylko chcesz.
  1 punkt
 9. wiemcojeem

  Komendy

  Cześć, Szukam wtyczki, dzięki której mógłbym stworzyć własną komendę, zależy mi na m.in.: Po nakierowaniu wyświetla się tekst, Po kliknięciu uruchamia się jakaś wybrana komenda, Zależy mi najbardziej na tych dwóch opcjach. (spigot, nie wiem czemu, ale nie działa mi CustomCommands (1.13.2)) Pozdrawiam
  1 punkt
 10. neQYT

  Blokowanie

  Siemka, mam tu skrypt na sklep z rangami, ktoś by zrobił tak że jak ktoś ma już range taką samą lub niższą od którejś ma to nie może jej kupić? Skrypt:
  1 punkt
 11. xName1337x

  skrypt na blokowane komend !!

  Siema, potrzebuję dwóch skryptów na szybko. Takie łatwe skrypty ale nie pisałem skryptów czy coś więc nie pamiętam. Co one mają robić? Jeśli gracz wpisze /is top to otworzy mu się GUI (które jest już stworzone pod komendą /is top16" Jeśli gracz wpisze /is top 10 to zrobi mu się to samo. Dzięki.
  1 punkt
 12. Jak pewnie większość osób wie, na Discordzie można bardzo łatwo skonfigurować powiadomienia (przez webhooka) dla GitHuba. Podobną możliwość oferuje mój projekt, jednak w tym przypadku dla GitLaba. Widziałem sporo podobnych projektów, jednak żaden z nich nie spełniał moich wymagań - prostoty konfiguracji i estetyki powiadomień. Konfiguracja Krok 1. Utwórz nowy webhook Edytuj kanał na którym chcesz, aby wyświetlały się powiadomienia z twojego repozytorium na GitLabie. Wejdź w zakładkę "Webhooki" i kliknij "Utwórz webhooka". Skopiuj jego adres URL. Z adresu URL potrzebne będą dwie informacje: ID i token webhooka. Link webhooka zawiera te dwie wartości - ma format https://discordapp.com/api/webhooks/<id>/<token>. Krok 2. Skonfiguruj webhooka na GitLabie Wejdź w kategorię "Integrations" w ustawieniach repozytorium. W polu URL wpisz: http://reedzev.hostmc.pl/gitlab.php Wyodrębniony z adresu URL webhooka ID i token zapisz w polu "Secret token" w następującej postaci: id:token Następnie zaznacz wybrane* eventy, po których wykonaniu powiadomienie zostanie wysłane na skonfigurowanym przez ciebie kanale na serwerze Discord, po czym odznacz "Enable SSL verification". Kliknij "Add webhook". Krok 3. Gotowe! Teraz możesz przetestować powiadomienia z GitLaba na Discordzie. Screeny *Webhook jest nadal w fazie rozwoju. Obecnie obsługuje jedynie dwa eventy: "Push events" i "Merge request events". Bardzo proszę również o zgłaszanie błędów, jeśli takowe zaistnieją. Jeśli uważasz, że ten projekt jest przydatny, daj lajka. Z góry dziękuję.
  1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...