Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 14.04.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  xAxee

  Kilof z startrakiem

  on mine: if event-block is stone: if player's tool is any pickaxe: set {_l} to uncolored line 1 of lore of player's tool if {_l} is not set: set line 1 of lore of player's tool to "&7Wykopany Stone: &a0" else: replace all "Wykopany Stone:" and " " with "" in {_l} set {_l} to {_l} parsed as number set line 1 of lore of player's tool to "&7Wykopany Stone: &a%{_l}+1%" Wykopany stone przypisuje do kilofa nie do gracza.
 2. 2 punkty
  LuckyPotato

  Vanish

  Pętla czyli kod który zapętla się daną ilość razy lub do momentu aż jakiś warunek jest spełniony dopóki vanish jest włączony: wykonaj kod odczekaj chwilę
 3. 1 punkt
  amaks1234

  Jak zedytować plugin?

  Eeeee... tytuł mówi sam za siebie
 4. 1 punkt
  knugi

  Dziwne teksty w consoli

  Błąd leży po stronie pluginu PCDetection. Jest on od antiproxy (ale to chyba wiesz, bo go zainstalowałeś). Od czego dokładnie jest ten błąd (co nie działa) to nie mogę stwierdzić, bo nie posiadam tego pluginu i z niego nie korzystałem.
 5. 1 punkt
  knugi

  Skrypt na gui dropu nie działa

  @MrPomajdor napisałeś przecież odpowiedź w temacie. Jak wspomniałeś, zmieniłeś wersję SkQuery na nowszą. Być może masz silniczek trochę starszy i to już nie będzie. Ja jestem w 100% przekonany, że jest to wina wersji SkQuery, ponieważ lore jest tylko z tego dodatku. Jeżeli masz 3.6.2 Czy jakąś tam to wgraj 3.6.0 (powinna działać), ewentualnie 3.6.1. Jeżeli masz wersję Skript 2.2-dev35 lub wyższy to nie próbuj wgrywać wersji 3.24.1, gdyż ona nie działa poprawnie z owymi wersjami Skripta. Pozdrawiam #Knugi Dlaczego jeszcze nie zmieniłeś tej wersji?
 6. 1 punkt
  knugi

  [Rozwiązane] Skrypty się nie uruchamiają!

  Na pewno zastosowałeś się do moich zaleceń i usunąłeś cały folder Skript? Z tych logów widać, że każdy skrypt wywala błędy w linijkach które są poprawnie napisane. Wersja serwera zgadza się z wersją skript i inne dodatki również się zgadzają.
 7. 1 punkt
  Medyk324

  [SKRYPT] Efekt po wejściu na serwer

  on join: create fake explosion of force 2 at location of player @fN_V3ST4R to ci nie zniszczy tylko dym z wybuchu stworzy.
 8. 1 punkt
  knugi

  Wykrywanie regionu

  command /test: trigger: loop all blocks in radius 30 of player: if "%region at loop-block%" is not "<none>": if {_x} is not set: set {_x} to true exit loop if {_x} is set: send "W poblizu 30 kratek znajduje sie region." stop send "W poblizu 30 kratek nie ma regionu." Dla chcącego nic trudnego
 9. 0 punktów
  Cipski

  Logowanie

  Skrypt dodaje logowanie
 10. 0 punktów
  Mine1998

  problem ze skryptem (blokada pex'a)

  sory za odkop a czy da sie zrobic tak aby zablokować np on command "pex user [nick Gracza] group set szef": cancel event send "&cNie znam takiej komendy! Wpisz &6/help." to player tak samo z add * ?
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×