Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  bvcz

  ICECREAM

  Półtora roku na forum i napisałeś zaledwie 3 posty(nie uwzględniając tego podania). Dodatkowo pierwszy twój wpis pochodzi z 13 października 2017 roku, a kolejny ze stycznia tego roku. Obawiam się, że możesz nie być obeznany w zasadach panujących na forum. Czym są wg. Ciebie podstawowe błędy forum i jak chciałbyś je poprawić, będąc moderatorem? Do tego nie jest potrzebna ranga moderacyjna. Aktualnie jestem dosyć sceptycznie nastawiony do Twojego podania.
 2. 2 punkty
  ICECREAM

  ICECREAM

  Witam wszystkie osoby , które to czytają ! Mam nadzieje że wam się spodoba, powodzenia również innym! Mój nick w minecraft: XCodeXyYT na forum ICECREAM ;D, kiedyś miałem nick SunEarth w minecraftcie. Chciałbym zostać moderatorem , ponieważ: -Znam sie na pomaganiu innym w sprawach forum -Umiem poprawić podstawowe błędy forum -Mógłbym pomagać innym w sprawach skryptów -Jestem już prawie 2 lata na tym forum -Umiem zakończyć kłótnie pomiędzy użytkownikami -Trudno mnie sprowokować -Na forum mogę siedzieć kilka godzin dziennie Trochę o mnie: Mam na imię Kacper pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeżeli chodzi o szkołę to lubię WF i Informatykę, a nie cierpię polskiego i matmy. Jeżeli chodzi o potrawy to uwielbiam pizze, kebaba nie ma jedzenia którego nienawidzę. Na dzień ósmego lutego 2019 mam 15 lat. W wolnym czasie lubię programować, głównie pisać pluginy i skrypty do minecrafta. Mam własny serwer MC, który już wkrótce będzie się cieszyć trzecią edycją. Pozdrawiam ICECREAM
 3. 2 punkty
  PinkLolicorn

  Mega Kilof

  https://github.com/PinkLolicorn/megakilof/releases MEGAKILOF IS BACK
 4. 1 punkt
  Libter

  Poszukuję potężnego admina

  Ale dodam jeszcze, że ogłoszenie jest kierowane głównie pod nowe osoby, więc miło by było gdyby w temacie nie odbywały się przepychanki słowne starych wyjadaczy.
 5. 1 punkt
  gnomq2000

  Tmsv.hapgs.net - Twój serwer Megadrop!

  Słaby spawn, słaby hosting i słaby tryb.
 6. 1 punkt
  knugi

  TradeSK - Handel w GUI

  TradeSK Hejka, przedstawiam wam mój skrypt na zaawansowany handel z graczami w GUI.. TAK! w gui. Co robi? Jak to handel, to handlujemy z graczami, najpierw co musimy zrobić to wpisać: /handel <gracz> I jeżeli zaakceptuje to wyświetli nam takie coś: Wrzucamy tam itemki i zamykamy okienko, wtedy przechodzi nam do takiego GUI: Jeżeli nam coś nie pasuje zawsze możemy coś zmienić: Ale wiemy też przecież, że ktoś chce kupić item, więc co wtedy? A no, pomyślałem o tym i dodałem komendę, która robi banknoty: /handel banknot <liczba> Klikając nim PPM, zwraca nam całe pieniążki, które są opisane w drugiej linijce lore. Również jest depozyt, który przechowywuje nam przedmioty, które się nie zmieściły podczas wymiany. Można je odebrać komendą /handel odbierz, gdy tylko zwolnimy trochę miejsca w ekwipunku Wszystkie komendy: ToDo: -Wszelakie bugi, których jeszcze nie udało mi się wykryć. Download: V1. https://code.skript.pl/HonZNIJi/raw/ V2. http://pastebin.com/raw/Fs0RQpBf V2.1 https://code.skript.pl/XT2BqVph/raw/ V3. https://code.skript.pl/TY5wy0NH/raw/ V3.1 https://code.skript.pl/YC3eCcwY/ V4.0 https://code.skript.pl/n6sqeLbO/ ChangeLog: V1. - Wydanie skryptu V2. - Dodanie eventu On Quit V2.1 - Dodanie eventu On Join, zmieniono trochę wygląd i poprawiono bugi z eventem On Quit V3 Usunięto poważny błąd kopiowania itemu !!! Drobne poprawki lakiernicze V3.1 - Zaktualizowano do wersji 1.11 (poprawiono błąd ze zmienną, działa też na 1.7) V4.0 - Usunięto mały błąd z kopiowaniem itemów; dorobiłem logi handlu (zapusują się w plugins -> Skript -> logs -> handel.log); Przykładowy log: Wymagania: Skript min 2.1.2, SkQuery 3, WildSkript, Vault + Essentials Zachęcam do testowania i oceniania //Dodam, że skrypt był testowany na serwerze CraftBukkit 1.7.2 R0.1, więc możliwe, że nie będzie działał na wyższych wersjach (Na 1.8 jeszcze może pójść, nie wiem jak z wyższymi) //Zaktualizowano i przetestowano skrypt na wersji 1.11 PaperSpigot. Działa //Sprawdzono skrypt na wersji Spigot 1.12 - działa przez @Jahek
 7. 1 punkt
  dtim

  DajRange - skrypt na nadawanie rang

  Witam!, Od razu mówie, że to jest mój pierwszy skript! PS. Jestem słaby z tłumaczenia :) DajRange! Jeżeli nie chcesz instalować AzRank na serverze, użyj tego skriptu! Stworzyłem skript na nadawanie rang, którym można szybko nadać range, Na chacie pojawia się komunikat np "Gracz nick avansował na rangę W! Gratulujemy!" A kiedy kupi range to wyskakuje "Gracz nick kupił/otrzymał range VIP! Gratulujemy" PasteBin: http://pastebin.com/KwmXk3LK UWAGA! Zmień w skripcie nazwy rang na swoje! Wymagania: Plugin PermissionsEx Komenda: /daj <ranga> <nick> Nowa aktualizacja już nie długo! 60%60% Dzieki @ że mi pomogłeś :) Wielka piona w twoją strone :)
 8. 0 punktów
  woobuilder

  Tmsv.hapgs.net - Twój serwer Megadrop!

 9. 0 punktów
  Reedzev_

  Poszukuję potężnego admina

  No to jak wiesz jakie @Libter ma zdanie na twój temat to po co się pytasz?
 10. 0 punktów
  STEINER

  Mega Kilof

  Nie, on jest tylko najlepszy ;/
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×