Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 05.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  xAxee

  Alert

  on damage of player: if attacker is player: if attacker's tool is diamond sword: loop all players: send "&6%attacker% &cBije %victim% &c-> &7%attacker's tool%"
 2. 1 punkt
  KsawoX

  SkIris 1.11-1.12.2

  Nie wypowiadaj się skoro nie wiesz.
 3. 1 punkt
  SernickLOL

  SkIris 1.11-1.12.2

  jak chcesz wiedzieć te forum to skript.pl a nie plugin.pl, czemu więc nakłaniasz go do nauczenia się javy i głupiego api bukkita skoro chce to zrobić w skrypcie? Ty w ogóle myślisz użyszkodniku? Poza tym kim ty jesteś żeby mu mówić co ma robić
 4. 1 punkt
  LloydPL

  SkIris 1.11-1.12.2

  jak dasz kropke na początku stringa to powinno działać @knugi jak jeszcze nierozwiązałeś tego problemu to każdy, nw dlaczego tak się robi ;/
 5. 1 punkt
  SzczureK

  Powstający Sklep WWW - pShop v.0.2

  Changelog v.0.5: Rozpoczęto przygotowania do dema sklepu, sklep będzie testowany na jednym z serwerów. Na czas testowania uruchomiono API z weryfikacją licencji. Wstrzymano prace nad rozwojem płatności PSC. PSC wróci w ciągu paru tygodni.
 6. 0 punktów
  featherPlayer

  [$] Skrypter na serwer MiniGames

  hello everyone, poszukuję osoby, która potrafi pisać skrypty na poziomie bardzo wysokim i siedzi już w tym długo [globalne variablesy, pisanie pod mysql etc.] - planuje otworzyć serwer minigames na wersje 1.13 z masa trybów (coś typu hypixel, hivemc itp.) na samych skryptach z kilkoma pluginami [Uwaga! Do osób, które zamierzają pisać "gluptasie, serwer na skryptach? masz pluginy!!!" - to ja robię ten serwer, nie Ty], typu permissionsex, WE & WG. Oferuje płatność paypal/przelew, opcjonalnie PSC, ale co do $ to dogadamy się o tym na priv. Wymagany discord lub fb - zainteresowani niech podsyłają na pw. about me: - 19 lat - posiadam już jeden większy serwer [aktualnie w tej chwili 142 osoby] i stąd też mam pieniądze jeszcze tak dopisze - tak jak pisałem wyżej, planuję, żeby to był serwer z masą trybów, dodatków i innowacji, dlatego nie szukam samego skryptera, a też osoby z która będzie można pogadać na TS'ie, zadzwonić do niego w każdej chwili, jeśli coś się zepsuje oraz osoby, która ma czas na kompa, bo nie zapominajmy, że też są osoby, które w roku szkolnym tego czasu nie maja ?
 7. 0 punktów
  jakubuteq__

  [SZUKAM] TECHNIKA

  Witam szukam technika na serwer --> Wersja Serwera 1.8.8 Hardocre/Mediumhc --> 14+/16+ lat --> chcial bym aby technik pisal pluginy/core/skrypty --> chcial bym znalesc technika za free [JESLI KTOS CHCE ZA FREE PISAC ODRAZU A JESLI KTOS CHCE KASE TO NIECH NIE PISZE] Kontakt Discord: JakubuteQ#1662 TeamSpeak: psgaming.pl i niech ktos pisze to pojde z nim na kanal max 2
 8. 0 punktów
  SnigolexXx

  SZUKAM TECHNIKA

  Wysłałem wiadomość prywatną.
 9. 0 punktów
  Nolight

  Skrypt/plugin na NICK nad głową

  W pierwszej wersji skryptu: on join: set player's tag to "%player's group% Nic nie działa. A w drugiej: on join: set {_p} to player if name of {_p} is "xAxee": set {_gr} to "&4Wlasciciel" else if {_p} has permission "group.gracz": set {_gr} to "&7Gracz" else if {_p} has permission "group.vip": set {_gr} to "&6Vip" else if {_p} has permission "group.svip": set {_gr} to "&6SVip" else if {_p} has permission "group.helper": set {_gr} to "&cSVip" else if {_p} has permission "group.moderator": set {_gr} to "&aModerator" else if {_p} has permission "group.admin": set {_gr} to "&4Admin" set {_p}'s tag to "%{_gr}%" Również nie działa. Powiem jedno do NAMETAGÓW najlepszy jest plugin NameTagEdit, żaden skrypt nie zastąpi pluginu! Temat do zamknięcia!
 10. 0 punktów
  Gabi145

  Prośba o spolszczenie pluginu

  Chcesz spolszczać /pex? nigdy nie widziałem takiego co chcę robić serwer, a nie zna angielskiego a wgl to można zrobić to w skrypcie W ogóle nie napisałeś co chcesz w nim spolszczać I po co podałeś link do pluginu tutaj po prostu A i wesołego SYLWESTRA Petardy i fajerwerki kupione? No to będzie niezła zabawa!!
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×