Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 11.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  boleknowak

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  no ja potrafię i mam na to świadków, może kiedyś będzie live ten serwer
 2. 1 punkt
  xN0MANDx

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  Ja mam lepszą maszynę co już okazałem dowodem. Nie będę poświęcał czasu robakom. elo.
 3. 1 punkt
  Na moim kanale YT czekają filmiki dla opornych na konfigurację :)
 4. 1 punkt
  Parczik

  Strzelanie Particlami

  Siema, pilnie potrzebuję skryptu na strzelanie particlami Ma to wyglądać tak: Co 5 sek można strzelić falą ognia za pomocą LPM i zadaje to 2 serca (4 HP) Oraz PPM falą dymu co 6 sek zadającym 4 serca (8 HP)
 5. 1 punkt
  knugi

  kTrade - zaawansowany system wymiany.

  @yolinho musi być odpowiednia nazwa, wszystkie znajdziesz w pliku plugins/Skript/alliases-english
 6. 1 punkt
  1337envy

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  ehh ziomek a powiedziałem że serwer pvp.iq.pl jest o wiele lepszym rpgiem niż to twoje za przeproszeniem g*wno no sorry ale innego słowa aby wyrazić ten serwer nie znam. ohh ziomek żal mi cię że jesteś takim kompletnym beztalenciem że nawet nie umiesz dobrego zwiastuna wykonać tylko jakieś 3 minutowy zabieracz czasu od którego oczy łzawią ale czekaj czekaj co? AHAHAHAHAHAHA niby taki właściciel "najlepszego" serwera RPG a nawet premki nie ma ahahaahha xDDDD no spoko dobra zobaczmy może twoją twórczość na platformie YouTube oooo no no no widzę w pełni zaawansowane miniaturki ze czcionkami wcale nie wygenerowanymi ze specjalnego programu w internecie xDDDDD ale zaraz zaraz najlepsza serwerownia RPG tak xD? ExtraEnchant.pl no tak kolejny g*wno tryb które wcale nie jest skopiowany z serwera MegaEnchant.PL jeszcze ta autorska nazwa "Extra Enchant" xDDDDD (3 osoby HAAHAHAH XDDDD) Metin2 haha kolejny g*wnianie wykonany tryb (9 osób xDDDD) Solarix no no no widzę postęp (20 graczy XDDDD) szczerze nie polecam a nawet odradzam grania na tym beznadziejnym serwerze nad którym właściciel się kompletnie nie stara no bo weźmy np takie /pomoc niby nic złego no ale wygląda ona tak jakby na nią wróżka pawia puściła (solarix) a co gorsza jeszcze to logo i miniaturki w filmach a fee *"wkładam w serwer serce i czas" ohhh naprawdę ? a to szkoda że ci żal wydać chociaż te 2,3 dyszki aby fajny zwiastun był ;c"
 7. 1 punkt
  xN0MANDx

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  A może E-Craft to jeden z moich moderatorów ? ^_^ Wypowiedź była szczera. Jedyny serwer na którym gram i polecam, gdyż jedyny widzę ile trzeba w takie tryby poświęcić serca i czasu. I widzę, że nadal fałszujesz zdania. "najlepszy" - nigdzie takiego słowa nie podałem, lecz tak - sądzę, że to jeden z najlepszych ( <-- tera dopiero to napisałem) serwerów przygodowych+ rpg+pvp. W sumie to jedyny taki serwer przygodowy w polsce jaki istnieje o wysokiej jakości wykonania (przynajmniej z wyglądu zewnętrznego bo jak otworzymy pliki to dostajemy zawału z ich ogromu wielkości), lecz o bardzo bardzo słabej jakości TPS ze względu na dużą ilość mechanik. Powoli przepisuję część sk na pluginy, aby zwiększyć wydajność. Trzeba sobie jakoś radzić. @boleknowak 1.8.3 nie no pracuje nad update'ami z 1.7-1.8 do 1.8-1.13 - za 1,5 tygodnia pierwszy update.
 8. 1 punkt
  A no polecam polecam Szybciutka obsługa zawsze i wszędzie. Po 3 dniach zabawy konfiguracją w wolnym czasie; http://e-craft.pl/sklep mrauuu xD
 9. 1 punkt
  LuckyPotato

  Nazwa regionu.

  Wstaw jeszcze przed tą wiadomość 'wait 2 ticks'
 10. 0 punktów
  xN0MANDx

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  Mój "Official Moderator Od Promowania" i ja rozdajemy raki rakom, którzy sieją fałszywe plotki, gdyż sami nie potrafią zrobić lepszego serwera. @HotAngel2K17 Za przeproszeniem chyba gó*no. Wracaj do swojej nory wsioku. No dalej zaprezentuj tą swoją paczkę izihc z neta.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×