Skocz do zawartości

Ranking

 1. Wayneern

  Wayneern

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Liczba zawartości

   84


 2. WooMBO - CooMBO

  WooMBO - CooMBO

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Liczba zawartości

   112


 3. xVendrome

  xVendrome

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Liczba zawartości

   1 311


 4. Verlikylos

  Verlikylos

  Użytkownik


  • Punkty

   1

  • Liczba zawartości

   64


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. vMCShop.pro to projekt powstający od 2016 roku. Jego głownym założeniem jest dostarczenie wysokiej jakości sklepów internetowych dla gry Minecraft. Z biegiem czasu wyłonione zostały 3 wersje sklepów, różniące się od siebie poziomem zaawansowania oraz możliwościami konfiguracji. Z tego też powodu, każda osoba może wybrać sklep vMCShop, który najbardziej odpowiada jej zapotrzebowaniom.
  1 punkt
 2. MCBlog jest blogiem poświęconym grze Minecraft, tworzonym przez fanów dla fanów. Znajdziesz tutaj wpisy na różne tematy, zarówno bardziej jak i mniej techniczne. Jestem pewny, że znajdziesz coś dla siebie. Dlaczego warto tutaj zajrzeć: MCBlog jest jednym z raczej nielicznych polskojęzycznych blogów minecraftowych, Wpisy są tworzone na różne tematy w sferze Minecrafta, od paczek zasobów oraz mody po aktualizacje i Minecony, Aktualizacje Minecrafta są opisywane zazwyczaj tego samego dnia, co wychodzą, więc możesz być cały czas na bieżąco, Wszystko tworzymy z pasji, nie z
  1 punkt
 3. insertt

  Pomoc z pluginem

  Prawdopodobnie chodzi o to (bo nie pokazałeś do czego przyczepia się Eclipse), że Bukkit.getOnlinePlayers() zwraca kolekcję, a nie tablicę obiektów Player.
  1 punkt
 4. Nieaktywny

  McHusi.PL - Otwarcie Sobota 19:00

  Ja to tu tylko zostawię:
  1 punkt
 5. xAxee

  Bayern Skript

  options: zadanie1: &6&lIle manuel neuer ma lat? wpisz /bayern check 1 <odpowiedz> zadanie2: nie wiem odpzad1: 32 odpzad2: nie wiem every 20 minutes: send "&6Jestes fanem bayernu? wpisz /bayern" to all players command /bayern [<text>] [<text>] [<text>]: trigger: if {zad1::%player%} is not set: set {zad1::%player%} to false set {zad2::%player%} to false send "&6Zadania:" send "/bayern 1" send "/bayern 2" send "&6Odpowiedz na zadanie" send "/bayern check 1" send "/bayern check 2" if arg 1 is "1" or "2": if arg 1 is "1":
  1 punkt
 6. xVendrome

  Wayneern

  Przez ten fragment rozumiem, że o MC i o Skripcie nie wiesz nic... ?????????? Masz range na tym syfoforum pewnej osoby, opinie o tobie z tego co słyszałem są podzielone, nie znam cię więc w tej "kategorii" się nie wypowiem, ale podanie jest na "ODPIERDZIELSIEPANODEMNIEDOBRE???JESNOJES", aktywności brak. Nie.
  1 punkt
 7. Wayneern

  Wayneern

  Zdaję sobie sprawę z mojej aktywności, że jest niska, bo nie za bardzo zawsze mam coś do dodania od siebie, szczególnie - nie chce okłamywać nikogo, ani mylić. Mogę zaraz opisać siebie w pierwszym poście, bo ten pisałem na telefonie i nie za bardzo miałem jak.
  1 punkt
 8. WooMBO - CooMBO

  Damage w skrypcie i Skille

  napewno cały kod twój? On rightclick: if player is holding Paper named "&bMocne Walnięcie": if player has permission "wojownik.1": if difference between {Wojownik1::%player%::lastuse} and now is smaller than 35 seconds: send "&c35 Sekund Do Regeneracji Many Zaczekaj" stop set {Wojownik1::%player%::lastuse} to now send "&bUżyłeś potężnego walnięcia!" push the player upwards at velocity 1 wait 1 second spawn 2000 of particle Magic Crit:1 offset by 0, 5, 0 at player
  1 punkt
 9. Kicia812

  ijooji

  [ciach] ~Ixidi
  0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...