Skocz do zawartości

HotAngel2K17

Użytkownik
 • Zawartość

  1 041
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez HotAngel2K17

 1. logowanie można walnąć na serwer lobby, lol. Zabezpieczenia to osobny plugin XD
 2. po co komuś na bungee? xd
 3. za 0zł uzyskasz efekt taki sam oprócz potwierdzania
 4. HotAngel2K17

  Server status

  masz przykład public static boolean isOnline(String ip, int port) { try { Socket sock = new Socket(); sock.setSoTimeout(10); sock.connect(new InetSocketAddress(ip, port), 10); sock.close(); return true; } catch (ConnectException e) { return false; } catch (UnknownHostException e) { return false; } catch (IOException e) { return false; } } #kod nie mój, ale działa bo go używałem na serwie
 5. Grałem i nie polecam, to nie ma związku z uhc. Rozgrywka polega tylko na kopaniu.
 6. HotAngel2K17

  Server status

  https://www.spigotmc.org/wiki/bukkit-bungee-plugin-messaging-channel/
 7. HotAngel2K17

  Bunngecorde

  tak, w configu bungeecorda masz coś takiego jak: force_default_server: true ustaw na true
 8. W mojej opinii 1.12 stoi najstabilniej z podanych wersji. Wiele razy grałem na serwerach z nią i nie było większych problemów z lagami/ścinkami, chunki się ładnie ładowały.
 9. no ale nie musisz nic robić z bungeecordem, tylko wgraj plugin na serwerze bungeecord w katalogu plugins
 10. https://github.com/CodeCrafter47/BungeeTabListPlus/wiki Jeżeli sam to ogarniesz będzie ci o wiele prościej robić tablisty pod inne serwery itd
 11. żyjemy w czasach, gdzie wielu ludzi scamuje itd. (takie typowe kidy), ale nie wszyscy tacy są. Jeżeli kupujesz wszędzie premki oprócz oficjalnej strony, jest prawdopodobieństwo okradnięcia konta. Nie wszyscy chcą wydać 100zł na grę, która jest już upadła pod względem community.
 12. nie każdy sprzedaje po to by scamować.
 13. Spodobał mi się bardzo te klatki Serwer również zapowiada się ciekawie, mapy jak i trailer, bomba. Na 100% wbiję na start. Powodzenia!
 14. HotAngel2K17

  BANOWANIE ZA KOMENDE

  on commad: if sender is player: if command is "solve" or "evaluate" or "eval" or "calc" or "calculate": cancel event make console execute command "ban %player% &cUzywanie niedozwolonej komendy!&7~Console &8[&e%now%]"
 15. Czy płacicie za samo zrobienie pluginów itd? Bo % z zarobków nigdy nie jest pewien, tym bardziej że serwer dopiero powstaje.
 16. To jest forum związane w głównej mierze z minecraftem, także uważam że niepotrzebny tego typu klub.
 17. to incognito to non-sens, jaki sens ma ukrywanie nicku gracza na chacie. Gracz może włączyć takie incognito tylko po to, żeby powyzywać kogos na chacie, reklamować itd.
 18. Witam, jeżeli się mylę to przepraszam, ale czy na serwerze jeżeli jest np. 10 osób, to czy ten broadcast nie wyświetli się 10x ? loop all players: add arg-2 to {magiczneskrzynkiILOSC::%loop-player%} broadcast "" broadcast " &f&l» &C&LITEMSHOP &F&L&l«" broadcast "" broadcast " &f&l» &7Caly serwer otrzymal: &cMagiczny Klucz x%arg-2%" broadcast "" broadcast " &f&l» &C&LITEMSHOP &F&L&l«" Chyba powinno być send "" to loop-player
 19. Za pomocą fielda. W pierwszej kolejności ukryj gracza wszystkim graczom online, następnie ustaw field w bloku try, catch, który jest poniżej oraz pokaż tego gracza wszystkim graczom online. playerProfile to GameProfile gracza, możesz go uzyskać tak: Tu jest ten field
 20. Sprobuj flagi other-explosion
 21. Czy w configu funnyguilds tablista jest włączona?
×