Skocz do zawartości

kultek

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kultek

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Nick w MC
  kultek

Ostatnie wizyty

149 wyświetleń profilu
 1. Jak sprawdzić czy gracz jest w danym regionie który jest w danym świecie? Czy da się zrobić event, gdy gracz opuszcza dany świat to wysyła mu wiadomość?
 2. kultek

  Lore - error

  bez glowingu nadal nie działoby. Problem już rozwiązałem, miałem złą wersję Skquery.
 3. set lore of player's tool to "{lore}" powinno zadziałać.
 4. kultek

  Lore - error

  Rozwiązania jakie znalazłem to pobieranie jakiś innych dodatków które i tak nie działają, usunięcie wszystkich pluginów, zmiana wersji serwera itp
 5. Witam, posiadam skrypt w którym jest błąd przy linijce "format slot 16 of player with 1 of glowing diamond named "Test" with lore "test" to run "test". Wywala błąd. Posiadam Skript, WildSkript, SkQuery oraz skRayFall. Rozwiązania szukałem w internecie jednak żadne nie pomogło. Głównym problemem jest dodanie opisu. Proszę o szybką odpowiedź.
 6. Samodzielnie rozwiązałem problem.
 7. kultek

  Essentials

  Samodzielnie rozwiązałem problem //do zamknięcia.
 8. Pobierz spigota ze strony https://getbukkit.org/get/hNiHm0tuqAg1Xg7w7zudk63uHr0xo48D, połącz się z ftp lub wejdź w edytor plików, usuń poprzednią wersję i wgraj nową. Na pewno zadziała.
 9. Witam, ciągle jak wchodzę na serwer, essentials wysyła wiadomość o nowym graczu i gracz otrzymuje nowy kit + czyści mu się ekwipunek, a mój skrypt wysyła wiadomość, że gracz dołączył na serwer po raz pierwszy. Jak to usunąć?
 10. kultek

  Nagroda za czas online

  Dziękuję, zamknąć
 11. kultek

  Urodziny

  Moje urodziny.
 12. Dzień Dobry, Potrzebuję skrypt, który będzie dawał np. stack dirta graczowi co określony czas.
 13. command /servers: trigger: open chest with 1 rows named "Menu - Poradnik (2/2)" wait 1 tick format slot 5 of player with 1 of stone named "&6&lTest" with lore "&7lol" to run "bc xd" gdzie mam bład? pluginy: skript, SkQuery
 14. Dziękuję, można zamknąć wątek.
×