Skocz do zawartości

kultek

Użytkownik
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O kultek

 • Tytuł
  Początkujący III
 • Urodziny 28.06.2006 (13.909072008 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  TheKofisuPL

Metody kontaktu

 • Discord
  Kacper#5769

Ostatnie wizyty

550 wyświetleń profilu
 1. kultek

  Prośby o forumowe nagrody

  prosiłbym o bywalca
 2. kultek

  Armor

  Dobry, mam pewien problem. W jaki sposób skryptem zablokować używanie (zmienianie zbroi) i niszczenie stojaków na zbroje w danym regionie? Próbowałem już on block break, próbowałem worldguardem i nic nie działa. Jakieś sugestie?
 3. Sprawdź czy AcidIsland zaspokaja twoje oczekiwania (ważne, aby był z BentoBoxa, bo ten ze spigota ze starą wersją 1.12)
 4. Witam, zawsze jak w minecraftcie kopiemy coś (np. kamień) to z kilofa schodzi jedno użycie. Czy da się skriptem w jakiś sposób odjąć to jedno użycie (lub więcej)? Jeżeli tak, to mogę prosić o kod lub wskazówki gdzie szukać rozwiązania? Przykładowo, po zniszczeniu obsydianu narzędzie trzymane przez gracza otrzyma -1 użycie. Chodzi o to:
 5. kultek

  Fejkowa liczba graczy

  Tylko, że to zmienia maksymalną liczbę graczy To chciałbym zmienić
 6. Witam, jak w skrypcie ustawić aby liczba graczy online (w sensie w motd) była ustawiana na fake'ową np. 0/50? chodzi o tą która wytłuściłem. Jeżeli się nie da bez użycia dodatku to proszę o link do dodatku na wersję 1.14.4!
 7. kultek

  Problem - blokada

  działa, dzięki za pomoc i można zamknąć
 8. kultek

  Problem - blokada

  Chyba źle zrozumiałeś. Otóż chcę zablokować wkładanie danego przedmiotu (Nie wszystkich) do skrzynki zwykłej, nie żadnego gui. Zatem nie działa.
 9. Posiadam skrypt z kodem (niżej), jednak nie działa on, gdy wkładam ten item do np. skrzynki. Więc w jaki sposób zablokować wkładanie przedmiotu do skrzynki? on inventory click: if event-item is nether star: if name of the player's tool is "&9&lMENU": cancel event close player's inventory
 10. kultek

  Blokada

  Witam, potrzebuję skrypt, który będzie blokował wyrzucanie i ruszanie danego przedmiotu z nazwą z danego slotu w ekwipunku gracza. Niech tym przedmiotem będzie zegarek o nazwie "Czas".
 11. kultek

  Błąd

  Przecież jest podany link do błędu, jakiś problem skopiować/kliknąć w link? Zamiast np. spróbuj użyć tego Jednak trocheee tych błędów tam jest, wystarczy pozmieniać To na to (inny błąd)
 12. kultek

  Jak zamienić komendy?

  command /w [<text>] [<offlineplayer>]: trigger: if arg 1 is "unban": if arg 2 is set: execute player command "/is unban %arg 2%"
 13. kultek

  location

  o to chodziło? on place of tnt: set {loc} to location of event-block command /wtnt: trigger: send "%{loc}%"
 14. Spróbuj użyć tego -> command /wyrzuc [<text>]: (jeśli chcesz wyrzucać z drużyny, nie wyspy)
×