Skocz do zawartości

Jqmey

Zasłużony
 • Zawartość

  266
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Jqmey w dniu 26 Luty

Użytkownicy przyznają Jqmey punkty reputacji!

1 obserwujący

O Jqmey

 • Tytuł
  Administrator

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Jqmey

Metody kontaktu

 • Discord
  Jqmey#0001

Ostatnie wizyty

1648 wyświetleń profilu
 1. Kobott Wielofunkcyjny bot do Discorda Funkcje Własne wiadomości powitalne i pożegnalne Logowanie edycji i usunięcia wiadomości Nadawanie nowym użytkownikom ustawionych ról Komendy informacyjne i moderacyjne Własne ogłoszenia i ankiety Sprawdzanie statusu serwerów Minecraft Linki Repozytorium GitHub Strona internetowa Zaproszenie Serwer Discord Screenshoty
 2. Jqmey

  Wielkanoc

  Wielkanoc.
 3. Jqmey

  Jqmey

  Staram się pisać treściwie i jestem dosyć aktywny na serwerze Discord forum - wysłałem tam ok. 1000 wiadomości więcej niż @xVendrome. Staram się odnosić do krytyki, choć zdarzają się sytuacje w których dochodzi do drobnych nieporozumień - w przypadku bota zrozumiałem, że zostanie on przepisany do Kotlina, więc nie wdrożyłem zmian. Scalam //xVendrome
 4. Jqmey

  Błędy w stylu forum

  @Ewald @xVendrome Między Nieprzeczytana zawartość i ikonką nie ma odstępu, a między Oznacz jako przeczytane i ikonką jest odstęp.
 5. Jqmey

  Błędy w stylu forum

  @Ewald
 6. Jqmey

  Błędy w stylu forum

  @Ewald
 7. Jqmey

  Jqmey

  Wstawiam zdjęcie postu, który został przez jakąś osobę ukryty:
 8. Jqmey

  Jqmey

  Rzeczywiście prace nad poprawieniem koloru tego tagu zostały rozpoczęte zbyt późno.
 9. Jqmey

  Jqmey

  W przypadku poprawienia tagów termin został wyznaczony na koniec tego tygodnia, a więc nie został jeszcze przekroczony. W przypadku integracji z Discordem jak na razie nie zostały podjęte żadne działania ze względu na dotychczasową pracę @Reedzev_.
 10. Jqmey

  Jqmey

  Nie mam wpływu na to, że jakiś członek administracji realizuje swoje zadanie znacznie dłużej niż powinien - wielokrotnie przypominałem im o nich. Nie mam wpływu na decyzje właściciela forum, która są nadrzędne wobec decyzji lidera administracji.
 11. Jqmey

  Jqmey

  Poprawieniem tych kolorów miał się zająć @Ewald, ponieważ był on odpowiedzialny za wprowadzenie nowego regulaminu. Sposób integracji z Discordem koniec końców się zmienił i wprowadzeniem go zajmuje się @Reedzev_. Tło zostało zmienione decyzją @Libter.
 12. Jqmey

  Jqmey

  Niektóre zmiany niewymienione na Trello, które zostały wprowadzone: Kolorowanie ikon działów zostało poprawione. Zmiany na forum zaczęły być ogłaszane także na Discordzie. Została dodana strona status.skript.pl. Reklamy na forum zostały poprawione. Powiadomienia o nowych tematach zostały poprawione. Wiele błędów w tłumaczeniu zostało poprawionych. Wiele błędów w stylach zostało poprawionych.
 13. Jqmey

  Jqmey

  @Libter zadecydował, aby synchronizacja miała miejsce po stronie forum, a nie bota
 14. Jqmey

  Jqmey

  Konkrety podałem wyżej. Było to zwykłe stwierdzenie, jaki jest sens nadinterpretowania? Nie odniosłeś się do mojej odpowiedzi dot. integracji z Discordem.
 15. Jqmey

  Jqmey

  Oprócz tego wiele zostało zrealizowanych wiele innych rzeczy. Skandaliczny? Napisałem tylko, że jeśli nie da rady zrealizować zadania w tym tygodniu, to może dokończyć w przyszłym. Za napisanie pluginy na integracją jest odpowiedzialny @Reedzev_, który nadal nad nim pracuje.
×