Skocz do zawartości

Jqmey

Użytkownik
 • Zawartość

  273
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Jqmey w dniu 26 lutego

Użytkownicy przyznają Jqmey punkty reputacji!

2 obserwujących

O Jqmey

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Jqmey

Metody kontaktu

 • Discord
  Jqmey#0001

Ostatnie wizyty

2079 wyświetleń profilu
 1. Jqmey

  Skarga na Administratora [Jqmey]

  Post przed edycją:
 2. Ten temat został przeniesiony.
 3. Jqmey

  [Skracanie linków] Spgt.pl

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 4. Jqmey

  Jak zginęło 10000 steve? :D

  185. Dostał bana od WatchDoga.
 5. Jqmey

  Kobott - wielofunkcyjny bot do Discorda

  Wersja v1.1.0 została wydana: Dodano system poziomów: Za każdą wiadomość przyznawane jest od 1 do 10 punktów (zależnie od jej długości). Z każdym poziomem próg punktów do następnego staje się większy. Aby sprawdzić swój poziom i ilość punktów należy użyć komendy k!użytkownik. Aby sprawdzić ranking użytkowników należy użyć komendy k!ranking. Za pomocą komendy k!nowypoziom <poziom> można ustawić od którego poziomu będą wyświetlały się powiadomienia o nowym poziomie, domyślnie od 1. poziomu.
 6. Kobott Wielofunkcyjny bot do Discorda Funkcje Własne wiadomości powitalne i pożegnalne Logowanie edycji i usunięcia wiadomości Nadawanie nowym użytkownikom ustawionych ról Komendy informacyjne i moderacyjne Własne ogłoszenia i ankiety Sprawdzanie statusu serwerów Minecraft Linki Repozytorium GitHub Strona internetowa Zaproszenie Serwer Discord Screenshoty
 7. Jqmey

  Wielkanoc

  Wielkanoc.
 8. Jqmey

  Jqmey

  Staram się pisać treściwie i jestem dosyć aktywny na serwerze Discord forum - wysłałem tam ok. 1000 wiadomości więcej niż @xVendrome. Staram się odnosić do krytyki, choć zdarzają się sytuacje w których dochodzi do drobnych nieporozumień - w przypadku bota zrozumiałem, że zostanie on przepisany do Kotlina, więc nie wdrożyłem zmian. Scalam //xVendrome
 9. Jqmey

  Błędy w stylu forum

  @Ewald @xVendrome Między Nieprzeczytana zawartość i ikonką nie ma odstępu, a między Oznacz jako przeczytane i ikonką jest odstęp.
 10. Jqmey

  Błędy w stylu forum

  @Ewald
 11. Jqmey

  Błędy w stylu forum

  @Ewald
 12. Jqmey

  Jqmey

  Wstawiam zdjęcie postu, który został przez jakąś osobę ukryty:
 13. Jqmey

  Jqmey

  Rzeczywiście prace nad poprawieniem koloru tego tagu zostały rozpoczęte zbyt późno.
 14. Jqmey

  Jqmey

  W przypadku poprawienia tagów termin został wyznaczony na koniec tego tygodnia, a więc nie został jeszcze przekroczony. W przypadku integracji z Discordem jak na razie nie zostały podjęte żadne działania ze względu na dotychczasową pracę @Reedzev_.
 15. Jqmey

  Jqmey

  Nie mam wpływu na to, że jakiś członek administracji realizuje swoje zadanie znacznie dłużej niż powinien - wielokrotnie przypominałem im o nich. Nie mam wpływu na decyzje właściciela forum, która są nadrzędne wobec decyzji lidera administracji.
×