Skocz do zawartości

Jqmey

Redaktor
 • Zawartość

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  2

Jqmey ostatnio wygrał w dniu 22 listopada

Jqmey ma najbardziej lubianą zawartość!

O Jqmey

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Jqmey

Metody kontaktu

 • Discord
  Jqmey#8923

Ostatnie wizyty

618 wyświetleń profilu
 1. Zachęcamy was do udziału w zbliżającym się wydarzeniu, organizowanym przez graczy Pohevaki i Mototata. Odbędzie się ono 9 grudnia o 17:00. Na początku gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny - obrońców i zdobywców zamku. Zadaniem zdobywców zamku będzie jego podbicie, a obrońcy będą mieli za zadanie temu zapobiec. Następnie planowana jest popijawa - organizatorzy mają zapewnić wysokoprocentowe trunki. W międzyczasie planowane są nielegalne walki surowymi rybami lub nazwanymi torbielami z atramentem.
 2. Dzisiaj została wydana kolejna aktualizacja, czyli v2.3.4 - Różnorodna aktualizacja! Jak sama nazwa wskazuje, ta aktualizacja nie miała żadnego konkretnego tematu. System szybkości został przebudowany i dodano nową komendę /info (stworzoną w oparciu o API przez gracza Kruliczek). Oprócz tego kilka komend zostało przebudowanych i zostały dodane nowe tagi. Więcej nt. tej aktualizacji można dowiedzieć się na Wiki:
 3. Serwer działa już rok! Kilka dni temu - 1 grudnia - minął dokładnie rok od otwarcia serwera. Od tego czasu, w łącznie 42 aktualizacjach, serwer znacznie się zmienił. Ostatnia aktualizacja, czyli v2.3.3 - Administracyjna Aktualizacja wprowadziła m. in. ujednolicony system banów. Więcej nt. tej aktualizacji można dowiedzieć się na Wiki:
 4. Czm mi nie dziala ten skrypt

  A w trakcie uruchamiania serwera?
 5. Czm mi nie dziala ten skrypt

  Coś się pojawia w konsoli?
 6. Wpis nie najlepszy, dosyć krótki i nie wyczerpuje w pełni tematu. W dodatku fragmenty kody nie są odpowiednio sformatowane.
 7. Idąc tym tokiem rozumowania można powiedzieć, że powiadomienia o nowych wątkach są zbędne.
 8. Witam. Proponuję, aby: Dodać kanał #powiadomienia na Discordzie, w którym wyświetlałyby się powiadomienia o nowych tematach (i wpisach na blogu?). Dodać powiadomienia o nowych wpisach na blogu na Discordzie.
 9. Prośby o forumowe nagrody

  Pomysłowy:
 10. Minecon Earth już za nami! Tym razem wydarzenie miało formę interaktywnego internetowego show, w którym każdy mógł wziąć udział. W tym wpisie podsumujemy najważniejsze ogłoszone w jego trakcie nowości i zmiany. Wodna aktualizacja Dotychczas oceany w Minecrafcie nie były zbyt rozbudowanie — występowały w nich tylko 3 moby (oraz ryby) i 1 struktura. Wodna aktualizacja (The Aquatic Update), czyli wersja 1.14, ma znacznie poszerzyć liczbę mobów i struktur w oceanach. Dodane mają zostać między innymi rafy koralowe, krasnorosty morskie, znacznie więcej rodzajów ryb, eksplorowalne wraki, nowa fizyka wody i wiele więcej! Dodatkowo zostanie dodana całkowicie nowa broń do walki pod wodą — trójząb. Będzie można nim rzucać we wrogów, a także walczyć nim w walce bezpośredniej. Oprócz tego zostanie także dodane kilka ulepszeń dla nowej broni: Lojalność — ulepszenie sprawiające, że broń będzie wracała do gracza po rzucie, a także Nadziewanie i Lot aerodynamiczny, których działania twórcy gry nie zdradzili (ale można je wywnioskować po nazwach ). Darmowa zawartość w Marketplace W ramach promocji aktualnie przez ograniczony czas w Marketplate dostępna jest darmowa zawartość: zestaw skinów Minecon Earth, mapa Abstraction: Minecon Earth, mapa Purple Party Parrot Palace, mapa Truffletop Town, zestaw skinów Mineplex Friends oraz mapa Enderman's Forest. Warto skorzystać z tej okazji. Nowy serwer partnerski Do grona serwerów partnerskich dołączył serwer The Hive. Na serwerze wkrótce dostępna będzie dość ciekawa minigra — Death Run, w której gracz ściga się z innymi graczami przez mapę z przeszkodami, pułapkami i wieloma innymi utrudnieniami. Super Duper Graphics i Nintendo Switch Super Duper Graphics — czyli płatna paczka, urozmaicająca grafikę w Minecrafcie o elementy znane z shaderów, ma zostać wydana nie w tym roku, a dopiero w następnym, ze względu na problemy związane z jej tworzeniem. Przesunięta została także premiera nowego Minecrafta ze wsparciem dla gry międzyplatformowej dla konsoli Nintendo Switch. Ma on zostać wydany dopiero w 2018 roku. Nowy mob w Minecrafcie W trakcie Minecon Earth „uczestnicy” mieli możliwość zagłosowania, który z 4 czterech zaproponowanych przez twórców gry mobów powinien zostać dodany do Minecrafta. Większość z nich zagłosowała na moba B, który będzie dosyć przełomowy, albowiem będzie pierwszym latającym agresywnym mobem występującym w świecie zwykłym. Będzie się on pojawiał na dużych wysokościach i w dużych grupach atakował graczy, którzy od dłuższego czasu się nie przespali.
 11. ZAPOWIEDZ CONCRETECRAFT 1.8x

  Ciekawe w jaki sposób możesz mieć serwer dedykowany, biorąc pod uwagę to, że domena wskazuje na CraftHost.
 12. Za 7 złotych nikt ci autorskiego itemshopa nie napisze.
 13. Witam. Proponuję, aby wyświetlać listę redaktorów na stronie z ekipą.
 14. Błąd w tłumaczeniu

  Zgłaszanie błędów poprzez PW nie zalicza się do nagrody Pomysłowy
 15. Witam. Aktualnie powiadomienie o nowym temacie ma następujący format: Proponuję, aby wykorzystać zwiększone możliwości formatowania w embedach i ustawić, aby link otwierał się po kliknięciu "tutaj". Aktualny format: tutaj: $url Proponowany format: [tutaj]($url). W mojej opinii powinno to zwiększyć estetykę powiadomienia.
×