Skocz do zawartości

#V3RSO

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O #V3RSO

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  V3RS0
 1. Problem z tabem - FunnyGuilds

  1. To dział od Skriptu, nie pluginów. 2. Ustawiłeś tab w configu? 3. Jaka wersja serwera?
 2. Plugin/skrypt na stoniarki, z innych bloków

  Zamiast end stone jeżeli stoniarka ma być innym blokiem, a jeżeli ma generować bloki diamentu to zamiast stone.
 3. GUI nie do zamknięcia.

  Dokładniej chodziło o to @kaol48s ale dzięki za chęci @JPablo
 4. Czy jest opcja stworzenia GUI, które gracz będzie mógł zamknąć jedynie wybierając jedną z opcji w nim przedstawionych (klocek wyowłujący komendę).
 5. Pomoc w skrypcie

  Nie można tk zori. Da się zrobić jedynie aby lewy przycisk wywoływał jakąś komendę.
 6. Plugin/skrypt na stoniarki, z innych bloków

  Wystarczy, że będzie to wyglądało w ten sposó: on place of end stone: if player's tool is end stone named "Stoniarka": else: cancel event Dzięki temu zwykły end stone nie będzie działał jako stoniarka.
 7. Problem z kitami

  command /kity: trigger: open chest with 1 rows named "&9Kity" to player format slot 0 of player with 1 of wooden sword named "&aKit Gracza" to close then run [make player execute command "kit gracz"] format slot 1 of player with 1 of diamond sword named "&eKit V.I.P'a" to close then run [make player execute command "kit vip"] format slot 2 of player with 1 of golden sword named "&cKit &4Y&fT" to close then run [make player execute command "kit yt"] format slot 8 of player with 1 of stick named "&4Kit Admina" to close then run [make player execute command "adminkit"] command /adminkit: permission: admin.kit trigger: give %player% 1 stick of knockback 3 named "&c&lChętnie kogoś zbanuje :D" to player
 8. efekt skryptu nie działa

  Jeżeli to jest cały skrypt to nie ma tutaj zawartego działania tych bloków. To znaczy można je stworzyć ale nie będą działać bo skrypt nie wie jak mają działać.
 9. Podwója autoryzacja administratora.

  Nadal to samo.
 10. Podwója autoryzacja administratora.

  Za jaki offtop? Dokładnie napisałem Ci co mi nie działa. Powiedziałeś, że skrypt nie pozwoli mi użyć żadnej komendy jeżeli się nie zaloguję, a ja piszę Ci, że mogę używać komend, a gdy próbuję się zalogować to skrypt stwierdza, że nie muszę tego robić chociaż w configu wszystko jest tak, jak być powinno.
 11. Podwója autoryzacja administratora.

  W tym problem, że mogę ;v
 12. Podwója autoryzacja administratora.

  No niestety nie działa. Chociaż mam permisje, jestem wpisany na liście w config.yml to i tak skrypt nie wymaga ode mnie podwojonej autoryzacji. Dodatkowo zauważyłem, że skrypt nie pobiera sam wartości do config.yml i trzeba to robić ręcznie.
 13. Cześć. Potrzebuję skrypt, który będzie odpowiedzialny za podwójną autoryzację konta z daną permisją (no chociażby admin.login). Chodzi o to abym mógł w configu przypisać do danego nicku hasło, którym administrator będzie musiał logować się do serwera. Nie umiem tego wytłumaczyć ale zwizualizauje: Admin wchodzi na serwer, loguje się przez authme swoim hasłem + musi zalogować się jeszcze komendą /alogin przez przypisane do jego konta hasło w configu. Nie może być to jedno hasło bo każdy z administratorów będzie miał inne hasło.
 14. Dobra. Oczywiście było to mega banalne natomiast robiłem to w nocy i nie pomyślałem o tym przez zmęczenie xD
 15. Tak jak w temacie, potrzebuję skrypt, który będzie zwracał ustaloną przeze mnie wiadomość do gracza, który spróbuje użyć jakiejkolwiek komendy do której nie posiada uprawnień.
×