Skocz do zawartości

Usunięty#6317

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Usunięty#6317

 1. if message contains "@": Przy mojej wiedzy oznacza to, że nawet wiadomość "Ten Skript to [email protected] dobry jest" napisze do administracji. A zależy mi na czymś takim: "@ Admin potrzebuje pomocy" A wyświetla się: "[HelpOp] NICK: Admin potrzebuje pomocy"
 2. Zamiast / zastępcą miał być @. Chciałbym, prosze.
 3. Jak zgaduję nie można bez "/"?
 4. Mógłbyś dodać permisje oraz kolory i formaty (Też na permisje każdy kolor i format)
 5. Usunięty#6317

  HelpOp pod @

  Cześć, szukam/zlecam wykonanie krótkiego skryptu na HelpOp. Chciałbym pod niego 2 permisje, do używania go i możliwości wyświetlania wiadomości innych graczy. Jeśli jest taka możliwość nie ma on być na /helpop tylko "@". Przykład: @ Admin potrzebuje cie tutaj, Cheater.
 6. Właśnie nie chodzi mi o to, chodzi mi o argument @aim który jest zastępowany graczem, na którego patrzymy. Chodzi mi o wszystkie komendy nie tylko /ban
 7. Poszukiwani opiekunowie do MiniGames i Survival + Frakcje Kim jesteśmy, o co chodzi? W zarządzie jest nas 4 - 3 programistów i jeden YouTuber. Wszyscy poznaliśmy się przez internet podczas tworzenia sieci zKwadratem. Wszystko było już gotowe, lecz główny administrator porzucił projekt z powodu braku czasu. Zdecydowaliśmy, że sami stworzymy sieć. Nazwaliśmy ją Zone4Gamers. Zamierzamy zacząć od dwóch serwerów Minecraft - MiniGames i SV+FR. SV+FR jest już w pełni gotowe - jedyne czego nam brakuje to administracji. Po wystartowaniu serwerów Minecraft mamy w planach stworzenie serwera Garry's Mod. Czego oczekujemy od opiekuna? Przede wszystkim odwagi do znalezienia oraz zarządzania programistami, technikami (chyba że sam potrafisz się wszystkim zająć i masz na to wystarczająco dużo czasu), moderatorami i każdą inną potrzebną do sprawnego funkcjonowania serwera osobą. Ważne jest również, aby dało się z tobą skontaktować - jeżeli masz czas tylko w nocy to nie podejmuj się tej posady. Oprócz tego, dobrze by było jakbyś skończył przynajmniej 15 lat - u nas wiek niby się nie liczy, ale opiekun do odpowiedzialna pozycja, a odpowiedzialność zazwyczaj przychodzi wraz z wiekiem. Oczekujemy również nieco poczucia humoru, lecz z umiarem. Co oferujemy? Oczywiście rangę na serwerach Minecraft, forum i TS3. Jeżeli podejmiesz się roli opiekuna i technika jednocześnie damy Ci dostęp do FTP. Oprócz tego oferujemy przyjazną do rozwijania zainteresowań i luźną atmosferę pracy. Nie oferujemy pieniędzy - tworzymy serwer z pasji, nie dla zarobku. Kontakt Email: [email protected] Discord: Wafel#8871 Steam: CiastkowyWafelek
 8. Chodzi mi, żeby można było użyć komendy np. /pt openinv @aim czyli użyć komendy na przedmiocie, a nie co chwilę zmieniać nick...
 9. Cześć. Potrzebuję skrypu na coś w stylu @aim, czyli co? Chodzi mi o @aim który oznacza gracza na którego patrzymy, np. jak wpiszę /ban @aim Cheaty to zbanuje gracza na którego patrzę, może być też plugin ale nie znalazłem nic w google.
 10. Sieć wraca do żywych ponownie. Zapraszam do zgłaszania się na priv na discordzie lub email, nie tutaj. Mamy serwer do budowania.
 11. Cześć, grywam sobie na serwerze RPG z modami i oni mają w paczce launcher shinigima,folder mods itd. Chodzi o to, że dzisiaj jeszcze grałem normalnie a po crashu komputera folder .minecraft stworzył się w C:\Users\TuMojaNazwaUżytkownika. Launcher się z tego powodu crashuje i nie widzi modów i configu.
 12. Ten EasyHc jest niewypałem sieci zKwadratem bo xNext nie chciał już z nami pracować. Odszedł bo mu nie pasowało, że serwery są jeszcze dopracowywane, a nie wystartowały. Forum od nas zgapiłeś, ciekawe co jeszcze? Twoja paczka ma błędy, więc może wziąłeś moją? Żadne nowości 1/10.
 13. Skoro go zapomniałeś to go nie masz.
 14. [Skript] Reloading pytanieox.sk... An internal error occurred while attempting to perform this command Po zainstalowaniu dev18 od Bensku Po zainstalowaniu dev19 komenda nie robi nic, a error nie wyskakuje.
 15. Logi Startu Bo wpisaniu komendy nie wyświetla nic oprócz ,,Gracz issued command: " itp
 16. Właśnie trzy razy zmieniałem komendę i tworzyłem nowy .sk i dalej nic.
 17. Mam skrypt na bossbar: options: tag: [BOSSMESSAGE] command /bossmsg [<text>] [<number>] [<number>]: trigger: loop all players: display "{@tag} &7Pytanie&8: &c%argument 1%" on bossbar with number-argument 2 percent by number-argument 1 seconds for loop-player Skrypt działał lecz po restarcie komputera i serwera przestał działać. Nic nie zmieniałem w nim, nic nie koliduje bo nawet nie działa przy pustym serwerze tylko z pluginami Skript.
 18. Nie możesz tak tego zrobić. pos1 i pos2 zaznaczy się tam gdzie stoi gracz, expand i define tak samo.
 19. Usunięty#6317

  BossBar

  Dziękuje. Działa pięknie.
 20. Usunięty#6317

  BossBar

  Cześć, potrzebuję skryptu na komendę np./bossmsg <wiadomosc> <czas>. Chodzi mi, żeby komenda tworzyła BossBar kompatybilny ze spigotem 1.8.8. Wiem, że są po to pluginy lecz one nie działają. loop all players: display "{@tag} &7Pytanie&8: &c%argument 2%" on bossbar with 50 percent by 20 seconds for loop-player Nie działa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...