Skocz do zawartości

HeavyWolfPL

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O HeavyWolfPL

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. HeavyWolfPL

  TANIO: Forum pod serwer Minecraft

  Hmmm?
 2. HeavyWolfPL

  HelpOp pod @

  if message contains "@": Przy mojej wiedzy oznacza to, że nawet wiadomość "Ten Skript to [email protected] dobry jest" napisze do administracji. A zależy mi na czymś takim: "@ Admin potrzebuje pomocy" A wyświetla się: "[HelpOp] NICK: Admin potrzebuje pomocy"
 3. HeavyWolfPL

  HelpOp pod @

  Zamiast / zastępcą miał być @. Chciałbym, prosze.
 4. HeavyWolfPL

  HelpOp pod @

  Jak zgaduję nie można bez "/"?
 5. HeavyWolfPL

  MSG - Trochę prywatności proszę!

  Mógłbyś dodać permisje oraz kolory i formaty (Też na permisje każdy kolor i format)
 6. HeavyWolfPL

  HelpOp pod @

  Cześć, szukam/zlecam wykonanie krótkiego skryptu na HelpOp. Chciałbym pod niego 2 permisje, do używania go i możliwości wyświetlania wiadomości innych graczy. Jeśli jest taka możliwość nie ma on być na /helpop tylko "@". Przykład: @ Admin potrzebuje cie tutaj, Cheater.
 7. HeavyWolfPL

  Opiekunów Serwerów

  Nieaktualne.
 8. HeavyWolfPL

  Skrypt na coś w stylu @aim

  Właśnie nie chodzi mi o to, chodzi mi o argument @aim który jest zastępowany graczem, na którego patrzymy. Chodzi mi o wszystkie komendy nie tylko /ban
 9. HeavyWolfPL

  szukam Opiekunów Serwerów

  Poszukiwani opiekunowie do MiniGames i Survival + Frakcje Kim jesteśmy, o co chodzi? W zarządzie jest nas 4 - 3 programistów i jeden YouTuber. Wszyscy poznaliśmy się przez internet podczas tworzenia sieci zKwadratem. Wszystko było już gotowe, lecz główny administrator porzucił projekt z powodu braku czasu. Zdecydowaliśmy, że sami stworzymy sieć. Nazwaliśmy ją Zone4Gamers. Zamierzamy zacząć od dwóch serwerów Minecraft - MiniGames i SV+FR. SV+FR jest już w pełni gotowe - jedyne czego nam brakuje to administracji. Po wystartowaniu serwerów Minecraft mamy w planach stworzenie serwera Garry's Mod. Czego oczekujemy od opiekuna? Przede wszystkim odwagi do znalezienia oraz zarządzania programistami, technikami (chyba że sam potrafisz się wszystkim zająć i masz na to wystarczająco dużo czasu), moderatorami i każdą inną potrzebną do sprawnego funkcjonowania serwera osobą. Ważne jest również, aby dało się z tobą skontaktować - jeżeli masz czas tylko w nocy to nie podejmuj się tej posady. Oprócz tego, dobrze by było jakbyś skończył przynajmniej 15 lat - u nas wiek niby się nie liczy, ale opiekun do odpowiedzialna pozycja, a odpowiedzialność zazwyczaj przychodzi wraz z wiekiem. Oczekujemy również nieco poczucia humoru, lecz z umiarem. Co oferujemy? Oczywiście rangę na serwerach Minecraft, forum i TS3. Jeżeli podejmiesz się roli opiekuna i technika jednocześnie damy Ci dostęp do FTP. Oprócz tego oferujemy przyjazną do rozwijania zainteresowań i luźną atmosferę pracy. Nie oferujemy pieniędzy - tworzymy serwer z pasji, nie dla zarobku. Kontakt Email: [email protected] Discord: Wafel#8871 Steam: CiastkowyWafelek
 10. HeavyWolfPL

  Skrypt na coś w stylu @aim

  Chodzi mi, żeby można było użyć komendy np. /pt openinv @aim czyli użyć komendy na przedmiocie, a nie co chwilę zmieniać nick...
 11. HeavyWolfPL

  Skrypt na coś w stylu @aim

  Cześć. Potrzebuję skrypu na coś w stylu @aim, czyli co? Chodzi mi o @aim który oznacza gracza na którego patrzymy, np. jak wpiszę /ban @aim Cheaty to zbanuje gracza na którego patrzę, może być też plugin ale nie znalazłem nic w google.
 12. HeavyWolfPL

  Ekipy i Opiekuna na serwer

  Sieć wraca do żywych ponownie. Zapraszam do zgłaszania się na priv na discordzie lub email, nie tutaj. Mamy serwer do budowania.
 13. Cześć, grywam sobie na serwerze RPG z modami i oni mają w paczce launcher shinigima,folder mods itd. Chodzi o to, że dzisiaj jeszcze grałem normalnie a po crashu komputera folder .minecraft stworzył się w C:\Users\TuMojaNazwaUżytkownika. Launcher się z tego powodu crashuje i nie widzi modów i configu.
 14. HeavyWolfPL

  [EasyHC]GamersHUB

  Ten EasyHc jest niewypałem sieci zKwadratem bo xNext nie chciał już z nami pracować. Odszedł bo mu nie pasowało, że serwery są jeszcze dopracowywane, a nie wystartowały. Forum od nas zgapiłeś, ciekawe co jeszcze? Twoja paczka ma błędy, więc może wziąłeś moją? Żadne nowości 1/10.
 15. HeavyWolfPL

  Mandat za brak biletu.

  Skoro go zapomniałeś to go nie masz.
×