Skocz do zawartości

Jan kk

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Smutny kocur (0)
  Jan kk otrzymał(a) reputację od ridexpl1 w Skript na wyrzutnie graczy   
  Skript to plugin. A skrypt do skrypt. Nauczcie się...

  //Dostajesz mase ciastek! ~ :piesek:
  //To może byś dał tego warna a nie że ja muszę? :u ~Tropereks
 2. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla tropereks w Obmyslamy fabule gry   
  Popełnia seppuku.
 3. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla theneuetimes w Własne forum   
 4. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla sopher w Własne forum   
  Śmiesznie xd
 5. Polubienie (+1)
  Jan kk otrzymał(a) reputację od Arturro43 w CraftTrak   
  @Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Gdy zobaczyłem ten temat, myślałem, że to jakiś fajny, nowy pomysł, który odmieni całe forum (no dobra, bez przesady). Tymczasem jest to skrypt zupełnie nie działający, którego jakimś cudem używasz na swoim serwerze. Zawiodłem się.
  @Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Może ma zbugowany wykrywacz błędów i zdaje mu się, że wszystko działa? #illuminaticonfirmed
 6. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla sopher w Sugestie dotyczące kilku zmian w regulaminie SB   
  1. Sugestia odrzucona. Ów zasada obowiązuje tylko, dlatego, żeby każdy użytkownik, który ma jakiś problem mógł się z nim podzielić na forum (nieważne czy jest to prosty problem, czy skomplikowany - ważne, że jest). Dzięki temu jeżeli za kilka godzin, dni, miesięcy ktoś będzie miał taki sam/ podobny problem będzie mógł szybko znaleźć rozwiązanie. Gdy tworzyłem forum moim głównym celem było utworzenie jak największej bazy poradników, poradników, a także problemów dot. wtyczki Skript.
   
  2. Sugestia odrzucona. Moderator shoutboxa też jest człowiekiem, nie jest botem więc to on zdecyduje czy jakiś użytkowników spamował/ floodował według własnego uznania. Naprawdę chcecie rygor na forum?!
   
  3. Sugestia odrzucona. To samo co wyżej.
 7. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla HeroseQ w [1.7][NP][HC] HeroHC   
  Wersja: 1.7.10
  IP: mc.HeroHC.pl
  Typ serwera: Hardcore
  Ilość slotów: 100 (Możemy ustawić ile ich chcemy w każdej chwili!)
  Autoryzacja: Premium / NoN-Premium
  Rekrutacja: Nie
  Whitelist (Biała lista): Nie
  Nether: Tak
  End: Tak
  PvP: Tak
  Administracja: HeroseQ, Szampon98 i Moniekk

   


   
  Na serverze bezpieczny handel pomiędzy graczami odbywa się za pomocą komendy /handel
   
   
  Przydatne komendy
   
  /handel (gracz) < Wysyła propozycje handlu do gracza
   
  /handel akceptuj < Akceptuje propozycje handlu od innego gracza
   
  /handel odrzuc < Odrzuca propozycje handlu
   

   

   

   

   

   
   

   

   


   
   
   
  Armatki - Prosta rzecz lecz niezawodna w podbojach gildii, jej działanie jest banalnie proste. Otóż wystarczy ją stworzyć w craftingu używając tnt, żelaza i piasku. Po jej postawieniu mamy 10 sekund na wybranie celu, po 10 sekundach armatka odpala się i wystrzeliwuje jedno lub kilka tnt.

  Plecaki - Po wpisaniu komendy /plecak lub /b otwiera się nam wirtualna skrzynka (plecak). Do niego możemy włożyć ważne itemki. Nikt inny nie może zobaczyć zawartości waszego plecaka

  Kamień - Innowacyjny system dropu z kamienia który oferuje więcej niż może się wydawać. Oferuje między innymi: system poziomów i expa (Expa zdobywamy gdy znajdziemy jakiś itemek z kamienia. Co 100 expa awansujemy na jeden poziom wzwyż od poprzedniego. Na razie poziomów jest 30 ale dodamy więcej gdy będzie trzeba) system oferuje również wyłączanie dropu cobblestone i innych itemków które mogą wydropić. System obsługuje też Fortune ! Każdy poziom zaklęcia zwiększa szanse na zdobycie przedmiotu o 0.1 % !

  Handel - Skrypt który współpracuje z pluginem QuickTrade. Umożliwia bezpieczny handel z innymi graczami !

  Warns - Ostrzeżenia. Zamiast banować, mutować lub kickać administrator może dać ci ostrzeżenie. (Maksymalnie możesz ich mieć 3) Gdy zdobędziesz 3 ostrzeżenia automatycznie zostajesz zbanowany na 5 godzin.

  SpongeX - Niewiesz co zrobić z niepotrzebnym cobblestone? Zrób sobie SpongeX ! Craftuje je się używając 64 bloki cobblestone w każdym oknie craftingu

  Spawnery - Prosty, ale bardzo przydatny i za razem fajny skrypt dzięki któremu możemy stworzyć jajka spawnujące zwierzęta !

  Menadżer chatu - Skrypt którego może używać tylko administracja, umożliwia czyszczenie, wyłączanie i włączanie chatu, wysyłanie globalnych wiadomości.

  Disco zbroja - Zbroja, a raczej komenda po której wpisaniu nasza zbroja będzie automatycznie się kolorowała z użyciem pełnego przejścia przez paletę kolorów RGB ! (Dostępne tylko dla administracji i rangi HeroS)

  Noga - Skakanie z dużych wyskości nie jest już takie łatwe ! Po skoczeniu i otrzymaniu obrażeń jest szansa że złamiemy nogę. Potem dostajemy spowolnienie na dwie minuty

  Lista - Banalny skrypt na listę graczy lub administracji online (/admins i /online)

  Ochrona nowych graczy - Nowy gracz przez pierwsze 30 minut przebywania na serverze dostaje ochronę która uniemożliwi mu dostanie obrażeń od innych graczy !

  Efekty - Efekty wizualne takie jak płomyki, nutki, serduszka i wiele więcej ! (Dostępne tylko dla administracji i rangi HeroS)

  Logowanie - Chyba najważnieszy skrypt na naszym serverze. Umożliwia rejestrację, logowanie bądź zmienianie hasła. Skrypt jest przetestowany i w stu procentach bezpieczny. Przykłady jego działania: Po wejściu na server gracz teleportowany jest do strefy logowania lub strefy rejestracji, następnie po zalogowaniu następuje teleportacja do ostatniej lokalizacji. Po wejściu na server ukrywane jest EQ, Level, życie i głód.

  Magiczne skrzynki - Kopiąc stone jest minimalna szansa że znajdziemy magiczną skrzynkę. Otworzyć ja możemy tylko używając specjalnego klucza który możemy wyłowić z wody używając wędki. Po otwarciu skrzynki dostaniemy losową nagrodę.

  MSG - Prosty skrypt na prywatnie wiadomości

  Raport - Skrypt służący do zgłaszania innych graczy do administracji.

  Różdżka - Przedmiot umożliwiający przeteleportowanie się na spawn naszego servera.
   
   
   
   


   


  Dodatkowe komendy i przywileje.

  /efekt - Efekty wizualne ( nutki, serce, plomyki, enchant )
   
  /skin - Możliwość zmiany swojego skina
   
  /sethome - Ustawianie domu /home - Teleportacja do domu
   
  /spawn - Przeniesienie na spawn za 10 diamentów
   
  Złoty kolor nicku na chacie
   
  Możliwość wejścia na pełny server
   
  Pisanie na chacie bez limitu czasowego
   

   
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Informacje o prezentacji - Aktualizacje obrazków, tekstu itp.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  @Edit.
  Poprawione obrazki i błędy.
  Dodany opis dropu z stone.
  Dodany streszczony spis i opis skryptów
  Usunięto przywilej dla rangi HeroS - Obniżona cena za założenie gildii.
  Zmieniono opłatę za przeniesienie na spawn dla rangi HeroS z 6 diamentów na 10.
  Dodano galerię.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Copyright © 2014-2015 HeroHC.pl & HeroseQ
  Nie zezwalam na używanie zdjęć z prezentacji do własnych celów !
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 8. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla Anemonex w [RP] Eoscraft   
  Poznaj historię krainy Eos...
  “Życie tutaj nie zawsze było takie ponure. Dawniej nasza kraina tętniła życiem... lasy były bardziej zielone, w wodach pływały stada wielkich ryb, a mieszkańcy cieszyli się życiem... aż do tego felernego dnia... Do Meadland przybyła wróżbitka. Wśród ludności rozbrzmiewały plotki o jej nieomylności. Gdy wiadomość o przybyciu wyroczni trafiły do króla, postanowił wybrać się do niej i zapytać ją o dalsze losy królestwa. Ona wręczyła mu talizman..."
   
  ...stań się jej częścią...
  “...od tego czasu umysł Tenebrisa ogarniał mrok. Nie widzał krzywdy, którą wyrządzał swoim poddanym.... Opętany władca wyruszył w podróż, podczas której stracił dwustu najlepszych wojów zasilając tym samym martwe oddziały Shadow of Graves, w zamian za kryształ, który niegdyś wspaniałego władcę zmienił w bestię. Od tego momentu talizman dzierżony przez króla zdobił nie jeden, a dwa kamienie. Mrok całkowicie zawładnął jego umysłem. Władca, któremu ślubowaliśmy posłuszność odszedł..."
   
  ...rozpocznij przygodę jako niezdarny Poszukiwacz Przygód...
  "...dla każdego początki są trudne. Wyglądasz mi jednak na takiego, który nie podda się bez walki... Mam rację?..."
   
  ...wybierz profesję...
  "...musimy nauczyć Cię czegoś konkretnego, nie możesz przecież machać drewnianym mieczem do końca życia!..."
   
  ...Czarodzieja...
  "...wielu przed Tobą próbowało zgłębić tajniki magii, nie wielu jednak zdołało. Widzę w Tobie jednak coś, dzięki czemu może Ci się to udać..."
   
  ...Wojownika...
  "...dzierżenie miecza jest odpowiedzialnością. Broń służy do obrony niewinnych, nie zabijania ich. Musisz to zapamiętać... jedyną mocą wojownika jest jego dobro..."
   
  ...lub Strzelca...
  "...każdy strzelec musi być zwinny i szybki... im szybciej pokonasz wroga tym lepiej..."
   
  ...zdobywaj specjalizacje...
  "...w różnych częściach naszej krainy napotkasz na swojej drodze mistyczne kamienie. Dawniej Wielcy Bohaterowie zamieniali swe dusze w kamień, aby szukać godnych sobie następców. Jeżeli jeden z Wielkich zobaczy w Tobie to, co ja ujrzałem, jestem pewny, że pozwoli Ci okiełznać swą potęgę..."
   
  ...zwiedzaj krainy...
  "...u wybrzeży Meadland zacumował statek. Ludzie na nim mówią, że przybyli z Calidus Island i że szukają bohatera... To Twój czas, biegnij!..."
   
  ...i zapisz się na kartach historii jako największy Bohater!
  "...ludzie boją się o życie swoje i swoich bliskich. Radość zmieniła się w strach, łzy szczęścia w łzy rozpaczy... Potrzebujemy kogoś o czystym sercu i rozumie... potrzebujemy kogoś, kto nie będzie bał stanąć oko w oko z mrocznymi mocami kryjącymi się pośród drzew... potrzbujemy kogoś takiego jak Ty..."
 9. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla Norbi w tiup - witam!   
  Witaj, mamy nadzieję, że się u nas zadomowisz. :)
 10. Polubienie (+1)
  Jan kk otrzymał(a) reputację od Norbi w Skąd się wziął twój nick?   
  To jest moje drugie imię i nazwisko O_o
 11. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla ToNy w Nowa strona do odczytywania czasu w skript.   
  Dobra będzie krótko i na temat.
  Czasem strona nicc0.pl nie działa poprawnie więc stworzyłem na szybko alternatywę która jeżeli jest 12 pokazuje 12 a nie jak w przypadku ów strony 11.
  Rozbiłem to na pojedyncze człony aby było łatwiej odczytywać.
  Tu macie listę plików:
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
   
  To tyle. Dziękuję za uwagę, miłego użytkowania życzę.  :parrot: 
 12. Polubienie (+1)
  Jan kk otrzymał(a) reputację od tropereks w Weekendowe konkursy #4 - wybór map   
  Parkour.
  @Krzysiek554 @dziewczyn @superchata To trochę bez sensu, bo wbije taki gościu na nicku innego i on już nie będzie mógł grać :/ (bo będzie trzeba zrobić logowanie)
 13. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla herhor67 w Czystka   
  @Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Bardzo dobry pomysł, kazać robić ludziom temat typu "Moje śmiecioskrypty" xD
  A jak się nie dostosują to łączyć wątki w jeden.


  A kto mówi że nie? To forum (a raczej jego użyszkodnicy) ma pomagać w rozwoju umiejętności skryptowania. Ale po co nam jest jakiś skrypt, który w ogóle nie ma najmniejszego sensu albo powtarza się masę razy?
 14. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla herhor67 w Błędy myślowe i mity o skryptach.   
  BŁĘDY MYŚLOWE I MITY - jak się nie ośmieszać

  Siemka,
  w tym "poradniku" pokażę podstawowe "błędy myślowe" i mity dotyczące Skripta i skryptów.

  1. Życia


  on join: set player's max health to 20

  2. on ... load:


  on skript unload: send "Skript sie wylaczyl" to consoleon script unload: send "Skrypt sie wylaczyl" to console

  Jeżeli macie jakieś pomysły, co dodać do tematu, co poprawić itp. piszcie :D

  Jeżeli zły dział to przenieście, nie wiedziałem gdzie to napisać.
 15. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla tropereks w Weekendowe konkursy #3   
  Gratuluję kolejnego udanego konkursu :]
 16. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla bvcz w Pogodowy Kamien :oo   
  Opcja wykożystywana w X(X)I wieku.
 17. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla sopher w Weekendowe konkursy #2   
  izi jak jebanie.
    18. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla sopher w Modernizacja forum.   
  Krótko i na temat - forum przechodzi modernizację. Mogą pojawić się drobne problemy z używaniem niektórych funkcji, lecz wszystko zostanie naprawione. Poniżej znajduje się lista, która cały czas będzie aktualizowana.
   
  nowy, główny styl forum poprzedni styl będzie dostępny (można sobie go ustawić > funkcja zmiany stylu w stopce), ale NIE będzie już wspierany (tj. wszelkie błędy wynikające z korzystania tego stylu NIE będą naprawiane) zmiana loga (widoczne w nowym stylu) zmiana sloganu - "Największe polskie centrum Skript!" optymalizacja bazy danych poprawa większej części błędów wynikająca z złej konfiguracji bazy danych zmiana 3 ikonek działów (Aktualności, Sugestie dotyczące forum, Rekrutacja) zmiana koloru większości grup (można sprawdzić listę w dolnej części forum - tylko na nowym stylu) zmiana wyglądu wszystkich nagród (podgląd można sprawdzić w zakładce "nagrody") zwiększona "szybkość" wysyłania postów (wynikająca z poprawy błędów bazy danych) kilka zmian w bloku, gdzie znajdują się bannery (dolna część forum)  
  Tymczasowo wyłączono kilka rozszerzeń, które przechodzą generalne testy i sprawdzamy ich działanie (chcę naprawić kilka błędów).
   
  Proszę w tym temacie o zgłaszanie wszystkich błędów, które występują w nowym stylu oraz wszystkie nieprzetłumaczone/ źle przetłumaczony elementy forum (treść). Każde zgłoszenie zostanie wynagrodzone w postaci zmniejszenia punktów ostrzeżeń lub podniesieniu punktów reputacji.
  Najlepiej dodawajcie zdjęcia w spoilerze.
   
  W tym temacie możecie też pisać swoje sugestie :)
   
  Pozdrawiam.
  Więcej zmian będzie widoczne już na dniach (każda zmiana będzie dostępna do przeczytania w tym temacie).
   
   
   
   
 19. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla Żyraf w Żegnamy Pirata Jaskiniowego   
  Witajcie.
   
  Jak już mogliście zauważyć PiratJaskiniowy zrezygnował z rangi Global Moderatora i lidera grupy SDT. Uprzedzając pytania - nie podał nam konkretnego powodu.
   
  Z tego co pisał, to będzie jeszcze odwiedzał nasze forum, choć już jako zwykły użytkownik (więc darujcie sobie świeczki z nawiasów).
   
  Chcieliśmy mu podziękować za BARDZO DUŻY wkład w rozwój forum i grupy SDT. Nigdy nie zapomnimy, jakim świetnym liderem i Global Modem byłeś, Piracie. Dziękujemy.
   
  Wasz Miłościwy Nie Pan, Żyraf.
 20. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla ToNy w Nowy SDTL   
  Stanowisko Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (SkriptDevTeam Lider) przejmuje bardzo dobrze znany nam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!!
  Gratulujemy i życzymy sukcesów!
 21. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla ToNy w TS3 skript.pl   
  Co ten temat niby wnosi?
 22. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla herhor67 w CoinShop - skrypt na sklep   
  Co to robi wgl?
 23. Polubienie (+1)
  Jan kk otrzymał(a) reputację od NeXv w Jak z id odczytac nazwe   
  Wystarczy, że przełączysz język w mc na angielski i wszystkie nazwy itemów możesz użyć w skrypcie.
 24. Polubienie (+1)
  Jan kk otrzymał(a) reputację od JaszczurrPl w Jak napisać skrypt na sprawdzanie koordów gracza?   
  command /koordy [<player&gt]:    trigger:        set {_} to location of argument-player        send "Kordy gracza %argument-player% to: %{_}%"
 25. Polubienie (+1)
  Jan kk przyznał(a) reputację dla herhor67 w WereWolf - skrypt na wilkołaki   
  Siemka,
  oto mój drugi skrypt rekrutacyjny do SDT.

  Widząc wilka w nocy, pomyślałem, że zrobię skrypt na wilkołaki :D

  Funkcje:
  [*]W nocy wilki zmieniają się w wilkołaki (wilk na szkielecie, 20 HP i kamienny miecz)
  [*]W dzień wilkołaki zamieniają się w wilki (zwykłe)
  [*]Przy spawnowaniu wilkołaka, jest 1% szansy na zespawnwanie Króla Wilkołaków, jest on 10x mocniejszy (200 HP i ma żelazny miecz)
  [*]Nie znika on w dzień, po śmierci dropi złoty i diamentowy miecz.
  [*]Wszystkim graczom w promieniu 50 metrów od niego pokazuje się bossbar z poziomem jego życia.
  [*]Przy obrażeniach wilka lub szkieleta drugi mob też dostaje obrażenia (więc giną jednocześnie)
  [*]Wilkołaki efektywnie bić można tylko złotymi narzędziami (miecz - 5, siekiera - 4, kilof - 3, łopata - 2, wszystko inne - 0.5)
  [*]W opcjach mamy customową wiadomość o śmierci z rąk wilkołaka (wygląda teraz jak domyślna)
  [*]Po śmierci wilkołaka usuwają się wszystkie zbędne zmienne.
  [*]Pieski nie zamieniają się w wilkołaki.

  Wady:
  [*]Wilkołaki w wodzie czasem się bugują - wilk spada ze szkieleta (to wina budowy MC, jeżeli "pojazd" jest pod wodą, to pasażer spada)
  [*]Bossbar czasem się buguje i nie wyświetla (#wina #Tuska).

  Oto skrypt: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Please comment and subscribe for more!

  P.S. Prezentacja skopiowana z rekrutacji ._.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...