Skocz do zawartości

Kurotsuwa

Zasłużony
 • Zawartość

  661
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Odpowiedzi dodane przez Kurotsuwa


 1. Kuro z piekieł powraca gdy dźwięk kolejnej antyivallowskiej batalii usłyszał
  Zacznę od czegoś co mnie rozbawiło najbardziej:

  3 godziny temu, ivall napisał:

  taki, że pokazuje, że jedyne osoby broniące lekule to jego znajomi z craftable, a nie wartościowi użytkownicy forum

  Co oznacza WARTOŚCIOWY UŻYTKOWNIK FORUM? Bo raczej ty się do nich nie zaliczasz drogi @ivallskoro większość twoich ostatnich postów to kolejne skargi na lequle i zero pożytecznych wiadomości/nowej produktywnej zawartości - nic nie wnosisz do społeczności forum poza kolejnymi podziałami, pluciem jadem i pogłębianiem kolejnych rozłamów.

  To teraz od początku kolejne komenatrze:
  Primo - napisałeś całą skargę opierając się jedynie na screenach z jakiegoś prywatnego serwera, co to ma do jego obowiązków na forum? Dosłownie, nie jest to nic związanego z forum, a próbujesz go uwalić, bo go zwyczajnie nie lubisz i chwytasz się wszystkiego - nic Ci do tego co robi on prywatnie, bo to jego życie i odważnie stwierdzę, że nie znajdziesz osoby świętej nigdzie.

  15 godzin temu, neQYT napisał:

  Szanowny Pan Ivall ma pełną rację. Moderator jest toksyczny, zachowuje się nie odpowiednio czy na forum czy gdzie indziej. Nie wykonuje swojej pracy odpowiednio. Tyle z mojej strony. Dziękuję i pozdrawiam. 

  Czy Szanowany Pan neQYT byłby w stanie wskazać dowody na jego toksyczność w obrębie forum?

  15 godzin temu, ManuScripteX napisał:

  Zgadzam się. Typol to typowy toxic dzieciak. Nie wykonuje swojej roboty poprawnie, żal mi go. Pozdrawiam. 

  Taki dobór słownictwa nie świadczy zbyt dobrze o Twojej dojrzałości, poza tym jakieś dowody, sytuacje, poza rzucaniem ad personum i niepopartymi oskarżeniami? Ps. Pozdrawia gospodarz/ktoś wyżej, tak na przyszłość.

  4 godziny temu, Javson napisał:

  Zostawcie LeKuLę w spokoju on nic nie "z"robi"ł"

  Masz 0 (słownie: ZERO) postów, zamilcz.

  3 godziny temu, CountingDogs napisał:

  Ja rozumiem, że jesteście oburzeni zachowaniem naszego Moderatora @LeQuLa, jednak to nie od nas zależy, czy zostanie zdegradowany, czy zostanie w Moderacji. Owszem, Moderator nie zachowuje się najlepiej, a czasem można stwierdzić, że tragicznie. 

  Poza tym - nie rozumiem po co ta zbędna dyskusja. Próbujecie się nawzajem prowokować, czy co chcecie tym osiągnąć? Naskakiwanie przez jedną osobę na drugą skończy się niekorzystnie dla obu stron; co za tym idzie wasze starania pójdą na nic, bo robicie za przeproszeniem gówno burze na forum... Nie wystarczy poczekać, aż @Libter rozwiąże sprawę? 

  Częściowo zależy, ale przede wszystkim to kwestia co rzeczywiście można mu zarzucić; tak generalnie miło, że są jeszcze osoby sensownie myślące tutaj.

  3 godziny temu, ivall napisał:

  W takim razie pokaż, co takiego pisałem, że go to sprowokowało. 

  Słyniesz z manipulowania treścią lepiej niż ja wyciągania informacji.

  3 godziny temu, ivall napisał:

  on również mnie prowokuje, gdyby nie kłamał m.in co do swojego wieku, tego, że ma własną pralnię byłoby dobrze

  Nie znam człowieka, ale tak generalnie jesteśmy w internecie - tu każdy może być kim chce, a to jaką postać kreuje to nie jest cholera prowokacja, to tak jakbyś atakował osoby na ulicy, bo chodzą ubrane na czerwone... no cholera jasna, człowieku.

  3 godziny temu, NieMaProblemu napisał:

  Jak dla mnie argumenty dobrane bardzo dobrze. Osoba pełniąca jakieś wyższe stanowisko nie może pozwolić sobie na zachowanie hańbiące jakże ważną funkcję moderatora

  Kolejna osoba z zerową liczbą postów, tym razem strona ivalla! 

  27 minut temu, ivall napisał:

  1. Rejszpat nie prowokował, a oberwał ;)

  2. Zresztą ja też nie prowokowałem, lekula jest po prostu bardzo toksyczny.

  3. Już o tym kilka razy pisałem, ale tak to jest jak się nie czyta całości, screeny pochodzą z serwera itgroup, ale jednak moderator reprezentuje forum, co mogą sobie pomyśleć inni?.

  4. Gdzie ja poprosiłem kogoś o wejście na itg?

  5. Ja miałem ciężką sytuację? cooooo xD

  6. Ale to są tylko pogaduszki ;)

  7. Pragnę wspomnieć, że Wayneern to kolejny kolega lekuli, lekula jest redaktorem na jego stronie.

  1. Krakuś ma specyficzny charakter, który bywa irytujący dla osób bez dystansu, zasadniczo gdy prowadziłem prywatny serwer minecraft 3/4 osób było na niego cięte zanim zrozumieli jego sposób bycia, a on sam się tym nie przejmuje, a wręcz wciąga dalej w swój trolling...
  2. . I co z tego co robi prywatnie? To tak jakbyś chciał usunięcia policjanta, bo prywatnie w domu lubi sobie wypić alkohol, nosz...
  3. PRYWATNEGO SERWERA REJSZPATA, NOSZ KUR, CO SOBIE MOGĄ POMYŚLEĆ LUDZIE!
  5. Moja wojna z tobą.
  6. Oh no rzeczywiście, wywoływanie shitstorma na miarę skargi w pogaduszka, wielka różnica - taki sam efekt poza tym, że możesz powtarzać "ALE TO POGADUSZKI!", nie jesteś durny i doskonale wiesz jaki ma to efekt.
  7. Chwila, w moich skargach przeciw tobie twoją stronę też brali twoi znajomi, więc w czym problem?

   

  Poza tym, @Libter czy mógłbyś wydać jakąś oficjalną naganę dla ivalla za regularne manipulowanie treścią? Bo to naprawdę psuje opinię o osobie, a on to ma cudownie opanowane.


 2. 2 minuty temu, ivall napisał:

  Właśnia napisałem, że bronią, pozyskałem zombie villagera i zoog mi go zabił, miałem własnego villagera odkupionego od brixa i zoog też mi go zabił, miałem jeszcze trzeciego zombie villagera i ksenik mi go zabił 

  czepiasz się słów bo ktoś cię prywatnie męczy XD
  nie masz zakazu posiadania villagerów i budowania takiej farmy, a to, że oni cię gnębią to nie ma nic do rzeczy w tym wniosku


 3. 1 minutę temu, BrixNW napisał:

  XDDDDDDDDDDDD
  Widać, że nie umieją grać w minecraft, ja w zwyklej diaxowej zbroji chodziłem na witherowe szkielety, a jako, że było ich mało to ciągle zabijałem sobie pigmeny, które tak jak na was rzucaly się falami i jakoś ani razu nie zginąłem. Wystarczy chociaż trochę pomyśleć i nie będzie problemu.

  jeśli mogę, hard 1.15? jeśli nie to stfu pls


 4. 5 minut temu, Libter napisał:

  To nie bij.

  To wyłącz atak AOE przy atakowanie czarnych szkieletów, płomyków i płaczących duchów...
   

   

  5 minut temu, Libter napisał:

  Wystarczy się zamurować lub wejść na słupek, pierwszy raz w MC gracz?

  2020-01-11_20.19.32.png

  To jedynie 1/4 tego co się rzuciło łącznie, więc tak, fajnie się zamurować jak z każdej strony coś atakuje... + blaze + ghasty + szkielety...


 5. Zawsze śmiałem się z @Libter gdy pisał absurdalnie szczegółowe regulaminy i nazywałem go artystą regulaminowym, bo te spod jego pióra przypominają dzieła sztuki. Już rozumiem dlaczego...

  Należność wraz z odsetkami do przekazania (157,5$), dalsze kary to zdecydowana przesada.

  Ps. Proszę o uregulowanie panie @JanekJaran długu wobec mnie za poświęcenie mojego czasu na zapoznanie ze sprawą i wydanie opinii w postaci kupna abonamentu na serwerze mc.skript.pl na nick konta Minecraft „Kurotsuwa” od daty 30 grudnia 2019 na okres trzydziestu (30) dni od daty wskazanej jako początek jego aktywności lub przekazanie środków będących równowartością wspomnianego abonamentu.

  Z wyrazami szacunku i wspinającą się ku skroni brwią drwiny,
  Kurotsuwa


 6. @xAxeePiramidy czy wy macie takie Kury, zasłużonki?
  Aby one, mi spełniały, moje najśmielejsze mrzonki
  Piramidy: Wejdź ty Iks-E, wejdź w te progi,
  Mamy takie Kury mamy
  ~ moja luźna improwizacja na podstawie "Rozmów z piramidami" autorstwa J. Słowackiego

  to ja strzelę w @Libtera, który odpowie mi swoją autorską parodią wariacyjną na podstawie któregoś z tekstów J. Kaczmarskiego


 7. 10 minut temu, HotAngel2K17 napisał:

  słodko i cudownie będzie jak te pajace uważająca się za nie wiadomo kogo się ogarną i tyle. W grupie każdy kozak, a samemu nawet argumentu nie przytoczy. 

  mój drogi kochasiu, aniołku gorący (lub seksowny, jak kto lubi tłumaczyć hot) - na ivalla powstała cała skarga z argumentami, więc nie wyskakuje mi z brakiem argumentów. Poza tym ogarnięcie to znaczy mamy się spakować całym discordem (łącznie z Libterem) i wynieść, żeby ivall mógł dalej głosić swoje tezy o obozach pracy dla bezrobotnych i stefy wolnej od LGBT?


 8. Chciałbym dopisać jeszcze @Libter, również za roztaczaniem negatywnej atmosfery wobec ivalla, dowód: QdY7eNu.jpg

  A na poważnie; @ivall odnosisz się w moim przypadki do sytuacji, która jest nijak związana z twoją osobą i nie administracją, a Libterem i wyrażałem swoją opinię o absurdzie tego zdarzenia. Powstrzymam się od dalszego komentarza tego wyciagnięcia, bo zacznę być personalny...

  Po drugie: grozić ci nie mogę, zasłużeni nie maja jakichkolwiek uprawnień, a co najwyżej skargą mogę straszyć (co robiłeś ty, a nie ja XD). 

  Tertio: Naprawdę człowieku? Próbujesz wprowadzać w błąd W SKARDZE wycinając wiadomości z kontekstu I NAWET URYWAJĄCE JEJ KOŃCÓWKĘ? Gdyby to ode mnie zależało dostałbyś solidnego Warna: 

  Spoiler

  MFzA1Qv.jpg
  j9fw2bX.jpg

   


 9. Dzieńdobry wieczór Panie i Panowie,
  chociaż być może do tych pierwszych należę tylko ja. Chciałbym złożyć skargę na ivalla, całokształt jego pracy, bo za drobne uczynki już go Libter regularnie wywalla.

  Więc po pierwsze, o szanowni!, o jego rakach na discordzie każdy wie, 
  bez liku wszędzie można ujrzeć je! Dodaje je wszędzie, quf0fY7.png
  a wręcz spamuje nimi fdcYkw5.png
  co przekłada się na niższą jakość dyskusji (bezargumentowa krytyka, sprowadzająca się poziomem do gry w szachy z gołębiem, lub chęci dyskusji na temat filozofii życia Słowackiego z dresem) i obniża estetykę oraz poziom serwera, gdy połowa wiadomości wisi z rakiem ivalla. 

  O możliwości przyrównania go do Dewotki Krasickiego nie będę się rozwodził zanadto po ostatniej skardze na mnie, w której wytykał mi okazjonalną kurwę akcentującą charakter, gdy sam używa słów niecenzuralnych w sposób błahy... KeBpq9n.png
   mrhCol0.png asuNBAl.png kHqZwx6.png AZB99Y6.png NrVKBze.png
  Nie stroni on również od tz. floodowania HSr82eV.png

  Jego wiadomości często przybierają kształt wierszy - zamiast skomponować jedno zdanie i wysłać dostajemy poćwiartowane (a czasami i podziesięcione) na pojedyncze linijeczki wysłane osobno 9VJs8OZ.png YuX2llJ.png
  co znów wpływa tak samo jak punkt pierwszy, argument drugi mojej skargi.

  Sam ivall poglądy ma dość kontrowersyjne, m.in. przymusowe obozy pracy dla bezrobotnych, lincz na osoby pijące alkohol (definicja patologii wg. ivalla to osoba spożywająca dużo alkoholu), preferowanie polityki okradania obywateli od rozdawnictwa pieniędzy, jednak niedawny przypadek z jego avatarem "Strefa wolna od LGBT" (SSów nie mam, mam jedynie jego plan, lXy9Tw0.png) już podchodzi pod szerzenie nienawiści, które jest zakazane bezpośrednio przez regulamin forum. 

  Regulamin forum również zabrania oszukiwania i wprowadzania w błąd, a ivalla bardzo często rozsiewa stwierdzenia mijające się szeroko z prawdą i mające na celu jedynie potwierdzenie jego błędnej tezy. Najświeższy przypadek - VKUVZXc.png - strona, którą nazywa tworzoną pod apple, jest stroną mającą całe 0 artykułów (na dzień wysłania mu) na stronie głównej nt. Apple i zajmująca się czysto tematyką technologii, w CHINACH, czyli mateczniku zdominowanym przez ich rodzime marki jak xiaomi. A to jedynie przypadek najświeższy i wkopując się w dalsze strony historii często padają z jego palców twierdzenia kłamliwe.

  Ivallowa obecność również wprowadza na serwerze regularne konflikty, nowe linie bolesnych podziałów, które przebiegają przez dotychczas jednorodną strukturę społeczności skripta, co sam zresztą przyznał Y7JC0QW.png. Nie pasują mu również zmiany, będące efektami rozwiązań problemów, na które sam narzeka! Przykład? Changelog na #forum ze zmianami wiki, a gdy powstał na to osobny kanał, który może wyciszyć, skomentował to krytycznie i w typowy dla siebie sposób: rakiem 8gGNkfX.png.

  Ostatnim przypadkiem, o którym chciałbym wspomnieć jest zadanie sobie zachodu by dotrzeć do screena z moim imieniem i nazwiskiem, który nieumyślnie wysłałem i natychmiast usunąłem, a następne przypominanie mi o posiadanie tego zdjęcia kilkukrotnie i szantażowanie wystalkowaniem mojej osoby wbrew mojej woli.

  Warto zwrócić uwagę, że większość przykładów jest z ostatniego tygodnia, a jego zachowanie pozostaje niezmienne od sierpnia. W związku z powyższym apeluje o przyznanie mu banicji na okres 7 dni oraz bana 14 dniowego w zawieszeniu na okres 2 miesięcy, który zostanie nałożony, gdyby ponowie otrzymał kicka.
  Dziękuje Wysoki Sądzie,
  z wyrazami szacunku,
  Kurotsuwa


 10. XDDDDDDDDDDDD, czemu mnie uprzedziłeś z tematem

  Spoiler
  A tak na poważnie: nie zamierzam udawać miłości do kogokolwiek i używam terminów określających moją opinię o kimś. Osoba mówiąca, że nie potrzebuje wykształcenia, bo chce być tirowcem, która nawet nie potrafi mnożyć i dzielić, w dodatku chętnie się wypowiadająca o polityce i stanie społeczeństwa jest dla mnie idiotą i terminologii swej nie zmienię. Odnośnie „kurew” - wyznaje zasadę, iż wulgaryzmy służą do akcentacji emocji i bynajmniej nie były użyte błaho, ale fajnie wyciąć z kontekstu.
   
  Co do ostatniego akapitu o moim „twierdzeniu” - po pierwsze stoi tam kappa, po drugie jest to bezpośrednie nawiązanie do wiadomości Libtera sprzed kilku dni, że jak nadal będę go „wyzywał” i on to zgłosi to mogę mieć problem z zachowaniem rangi.
   
  By jeszcze spiąć - no ten, wiadomości z okresu miesiąca XD

   

×