Skocz do zawartości

Kurotsuwa

Zasłużony
 • Zawartość

  644
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Kurotsuwa w dniu 3 października

Użytkownicy przyznają Kurotsuwa punkty reputacji!

O Kurotsuwa

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 17.07.2003 (16.250024261 lat)

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

3 684 wyświetleń profilu
 1. Kurotsuwa

  Skarga na Właściciela

  Zgadza się w pełni. Uważam, że Libter powinien zostać desygnowany na koordynatora Kaczmarski Underground, a jego posadę winien zajad @ivall, który zagoni niepracujących userów do obozów kodzenia.
 2. Kurotsuwa

  Kurotsuwa

  XDDDDDDDDDDDD, czemu mnie uprzedziłeś z tematem
 3. Dzień dobry, chcialbym zgłosić użytkownika Kurotsuwa. Całe noce całe dnie klnie i wyzywa bez potrzeby, w ogóle nic nikt nie pisze, a on nagle wiązanki rzuca (pierwsze dwa screeny), innych użytkowników (WSZYSTKICH!) wyzywa od idiotów pomimo ich wysokiego wykształcenia (Potrafią dodawać i odejmować, już pomijam logikę i mądrość ich słów! Pewnie on sam nie potrafi!) oraz wysokiej etyki (NO NIE OKRADAJĄ W OGÓLE, A ON ICH DUPKAMI NAZYWA!) Apeluje o ukaranie hur dur. Nie patrzcie na daty, wszystko zrobił tego samego dnia!
 4. Problem został rozwiązany.
 5. Ten temat został przeniesiony do nieestetycznych prezentacji. W momencie, kiedy poprawisz estetykę prezentacji, zgłoś ten post(lub napisz prywatną wiadomość do moderatora) z prośbą o przywrócenie tematu do głównego działu.
 6. Problem został rozwiązany.
 7. Problem został rozwiązany.
 8. Kurotsuwa

  blogi

  Dzień dobry, Czy mógłbyś mi powiedzieć jak można usunąć i przenieść? Bo albo czegoś nie ma, albo jest. Post został wydzielony wraz z odnośnikiem, ponieważ nie jest to żadne oskarżenie o plagiat i jest to bardzo długi post niezwiązany z rekrutacją. W momencie gdyby ich posty nie byłyby oskarżeniami o plagiat, słusznymi z resztą, również by były ukryte/wydzielone. Z wyrazami szacunku, Kurotsuwa
 9. Problem został rozwiązany.
 10. 57. odpowiedź! Zamykam temat skoro obie strony sobie tego życzą - ewentualne ostrzeżenia za treść postaram się nadać jeszcze dzisiaj. @Edit: Miasto otwiera oczy. Tej nocy nikt nie dostał ostrzeżenia, bo nie złamano żadnych zasad. Czy są jakieś wnioski o ukaranie kogoś? Nie? W takim razie miasto idzie spać. Nawiązanie do Mafii. Miłej nocy, Wasz host Kurotsuwa
 11. Kurotsuwa

  Tablica wynikow

  Ten temat został przeniesiony.
 12. Kurotsuwa

  Darmowe strony internetowe

  Dyskusja @ivall i @CodeczeQ wydzielona do nowego tematu:
×