Jahek

Użytkownik
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  1

1 obserwujący

O Jahek

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Użytkownik III

Ostatnie wizyty

192 wyświetleń profilu
 1. Ojej. Obrażasz mnie . Jeśli... Zakładam, że nie ma
 2. Gość już zrezygnował czy mówiłeś to aby Ci spróbowali uwierzyć, że ktoś był tak *****. To była dla Ciebie wiadomość, że na skryptach daleko nie zajdziesz. Rozumiem, że chcesz sobie współczuć? Powiedz ile masz lat, że jesteś taki wrażliwy? Po tym co dałeś sobie poznać "Miła atmosfera" takie słowo * pasuje do Ciebie jak nic Czyli, że jesteś w stanie napisać: SkyWars'y - w tym automatyczne napełnianie skrzynek, możliwość tworzenia aren w nieskończoność. WorldEdit - skrypt, który będzie zastępował znany plugin do edycji terenu. AntyBug - usuwa każdy bug na serwerze i informuje o tym właściciela (działanie w 100% przypadkach np. usuwanie maszyny do kopiowania diamentów) LightBot - przyjazny robot chodzący po serwerze z którym można się porozumiewać na chacie w 5 językach. Jak mówiłeś umiesz pisać bardzo zaawansowane skrypty do zabierania zasobów serwera . Umiesz jednak napisać coś w stylu https://code.skript.pl/Hs198knX/raw/
 3. oczywiście nie musi
 4. to nie będzie.
 5. [ADMIN] to prefix PremissionsEx czy dodatek do nicku?
 6. Chcę zrobić serwer LoL. Nie da się go zrobić Pomóż
 7. Czerpałeś garściami z http://bojawiem55.pl/mcshop.php?
 8. Nie, skrypt przy przeładowaniu pokazywał by ten błąd. Masz coś nie kompatybilnego/błędnego dlatego Ci nie działa. Daj logi z konsoli.
 9. Serwer przy 8 osobach cofa oraz laguje przy walce z innymi. Nie działają także komendy /pomoc (jeżeli jest) i /drop. Czy to kolejny serwer z gotowej paczki wtyczek? To, że serwera nie stać na domene lub nie ma takiej potrzeby bo najpierw trzeba zlikwidować lagi nie znaczy, że nie jest dobry do grania. Serwer jest okej. Podoba mi się ale i tak na nim nie będę grać z powodu EasyHC, wybacz. Wersja 1.8 może zostać ale tak jak kolega mówił z 1.11 nie wbije nikt. Skorzystaj z tej wtyczki i będziesz miał wsparcie na 1.8-1.11.2, pamiętaj, że musisz mieć ProtocolLib!
 10. Potrzebujesz nadal pomocy? Jeśli tak zapraszam na Discord'a Jahek#8963 lub PW.
 11. Cześć, napisałem twój skrypt Mam nadzieje, że zadziała, oto on. Podmieniam link //xVendrome
 12. krewetki ⚾ czy ⚽
 13. www

  Muzyka została usunięta
 14. 4 stycznia / 11 stycznia = 7 dni Pracujesz nad wpisami czy zapomniałeś, że blog istnieje? Ja tu czekam na wpisy
 15. Nie rozumiem Cię. Mi chodziło o to, że w grafice prezentacji pisze, że jest 1.11 a jest 1.11.2