Skocz do zawartości

Norbi

Zasłużony
 • Zawartość

  3428
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  73

Norbi ostatnio wygrał w dniu 4 lipca

Norbi ma najbardziej lubianą zawartość!

O Norbi

 • Tytuł
  najlepszy krulik wszech czasuw
 • Urodziny 04.09.2002

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Kruliczek

Metody kontaktu

 • Discord
  Norbi#9266

Ostatnie wizyty

18052 wyświetleń profilu
 1. Wlaczanie i wylaczanie shoutboxa

  Możesz użyć mojej wtyczki, kod jest opensource więc możesz zobaczyć czy nie ma backdoorów ma też kilka innych fajnych funkcji
 2. dodatek SkIris

  Dodatek ciekawy, lecz posiada kilka zbędnych funkcji, np. wysyłanie informacji do konsoli, takie coś już istnieje (send "x" to console) Wiele funkcji ma także nieskładniowy kod, a twoja dokumentacja jest nieczytelna.
 3. Po co kolejny kanał? #forum to rzadkie miejsce rozmów, więc wrzucanie tam powiadomień wystarczy, tak samo jak z propozycjami forumowymi. Po prostu dodać wyświetlanie nowych artykułów na blogach.
 4. W tym wątku zadajemy pytania na które nikt nie zna odpowiedzi. Jedno pytanie na post. Gdzie sika pani z kiosku?
 5. Skarga na JPablo

  Jak dla mnie, prezentacja odpowiednio czytelna. Tylko to białe tło w logo strasznie razi w oczy na ciemnym stylu.
 6. Pozew

  Widać, że to jakiś troll. Po pierwsze, aby takie postępowanie miało się zacząć, użytkownik musiałby skontaktować się z administracją w celu zabezpieczenia dowodów Po drugie, o jakiej obrazie funkcjonariusza publicznego mowa, skoro to użytkownik prywatny i działa prywatnie, a to że jest funkcjonariuszem publicznym niczego nie zmienia, traktowane jest to jak osoba cywilna.
 7. Dziś na serwer została wprowadzona aktualizacja pod nazwą Powolna Aktualizacja, wprowadzająca między innymi powiększenie mapy o 500 kratek w każdą stronę. Powiększanie będzie trwało do końca października. Każdego dnia mapa zostanie powiększona o około 20 kratek. Całe powiększenie spowoduje powiększenie mapy aż o 77%!
 8. [Skarga] Norbi - Discord

  @Wizzard kto stwierdził gdziekolwiek że ban na zawsze? A skoro nikt mi nie przypomniał wcześniej, a o tym zapomniałem to odbanowuję teraz
 9. Błąd Na Forum

  To nie błąd forum - użytkownik kopiował prezentację z innej strony gdzie tło było białe no i się samo tak zrobiło. Wiele takich miejsc na forum jest.
 10. Krótki regulamin blogów

  @McKoxu https://skript.pl/forum/321-blog-mckoxu/ @Bielecki https://skript.pl/forum/322-blog-bielecki/
 11. NBT - Co to jest?

  od kiedy nbt tagi mogą być po polsku?
 12. Mega Kilof

  Ten kilof jest mega
 13. [SIERPIEŃ] Skrypt Miesiąca #37

  https://skript.pl/temat/21335-wrzesień-skrypt-miesiąca-38/
 14. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Wygranie konkursu pomoże w promowaniu swojego skryptu, a autor otrzyma w dodatku nagrodę! Miejsce #1: Promowanie skryptu na stronie głównej i forumowym fanpage, przeniesienie i podpięcie tematu w dziale Skript > Skrypty > Promowane skrypty, ustawienie prefiksu tematu na SKRYPT MIESIĄCA, nadanie nagrody Skrypter Miesiąca, usunięcie 10 punktów ostrzeżeń. Miejsce #2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń. Miejsce #3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń. Udział w konkursie biorą wszystkie skrypty, które znajdują się w dziale Skrypty oraz Promowane skrypty i w nazwie tematu zawierają frazę [SKM]. Oceniana przede wszystkim jest oryginalność, a następnie przejrzystość i jakość kodu. W tym temacie można zadawać pytania. Oceniane będą skrypty, których tematy zostały utworzone między 1 a 30 września. W danym konkursie udział wziąć mogą maksymalnie 2 skrypty jednego autora. Zwycięzcy są ogłoszeni, jeżeli kryteria spełniać będą przynajmniej 4 skrypty. W przypadku niewystarczającej ilości skryptów spełniających kryteria, przy następnym konkursie będą one mogły wziąć ponownie udział. Kolejny konkurs Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzców tej edycji. Brak odpowiedniej ilości zgłoszeń - brak zwycięzców. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 15. Norbi

  Wykombinowałbyś coś?

   

×