Skocz do zawartości

Maracana17

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Kappa (0)
  Maracana17 otrzymał(a) reputację od maszynahtmlcss w Mega Skript   
  Siema zrobiłem mega skript co ma:
  otchlan
  administracja
  handel
  kod
  ban
  czyszczenie itów
  otchłań
  sprawdzanie.
  Mega Skript ma około 1k linijek
   
  kod tego skriptu:
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
   
 2. Kappa (0)
  Maracana17 otrzymał(a) reputację od KrejzolekPRO w Mega Skript   
  Siema zrobiłem mega skript co ma:
  otchlan
  administracja
  handel
  kod
  ban
  czyszczenie itów
  otchłań
  sprawdzanie.
  Mega Skript ma około 1k linijek
   
  kod tego skriptu:
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
   
 3. Kappa (0)
  Maracana17 otrzymał(a) reputację od Usunięty#3468 w Jak zrobic skrzydla? Takie jak na bp   
  Ja sie znam z adminami mc4u craftcore i powiedzieli mi jak ich to samo pytałem że to robili około 5 tygodni bo animacje robili , projekt skrzydeł ,dostosowanie do graczy , system skrzydeł 
   
  więc bys nawet do sylwestra nie zdażył  
 4. Kappa (0)
  Maracana17 przyznał(a) reputację dla Crevsers w [1.8-1.12.2][CHESTPVP] CSOS.PL - Siła wyższa.   
  Słowem wstępu
  Rozgrywka na serwerze polega na pojedynkach oraz na trenowaniu swoich umiejętności. Dodatkowym urozmaiceniem są skrzynie, w których znajdują się przedmioty potrzebne do ulepszania swojego ekwipunku.
  Rozwinięcie
  Główną walutą serwera są coinsy ($). Istnieją również inne sposoby płaności (diamenty, szmaragdy). Gracz za zabójstwo otrzymuje 25$, natomiast po śmierci traci 15$. Otrzymuje on również regeneracje na 15 sekund jako motywację do walki. Coins’y można zdobyć na wiele sposobów m.in. zabójstwa, sprzedawanie przedmiotów, pojedynki, wymiana między graczami ($), wydarzenia. Dodatkowym sposobem na zdobycie coins’ów jest aktywność na serwerze. Gracz po wejściu na serwer otrzymuje 10$. Każda godzina gry to 25$. Istnieją również bonusowe coins’y za 24h nieustannej gry, a ile? Przekonaj się sam.
  UWAGA! Aby otrzymać coins’y za poświęcony czas należy się poruszać, inaczej po 15 minutach gracz zostanie wyrzucony za AFK.
  Mapa
  Mapa jest podzielona na dwie strefy. Strefę wolną od PVP (dom) i na strefe PVP (poza linią).
  Skrzynie na mapie są rozrzucone w strefie, w której gracze mogą walczyć. Przedmioty znajdujące się w nich służą do ulepszania swojego ekwipunku, a także są istotnym elementem w walce. Przedmioty w małych skrzyniach respawnują się co 12h, natomiast w dużych co 24h. Losowo może wypaść od 1-3 przedmiotów w przypadku drogocennych przedmiotów, natomiast w przypadku tanich od 1-12.
  Pojedynki
  Istotnym elementem są pojedynki. Służą one do poszerzania swoich umiejętności, a także są źródłem dobrej zabawy. W tym celu stworzyliśmy pojedynki 1vs1. Gracze mogą walczyć na trzech różnych mapach. Nagrodą za wygranie pojedynku są coins’y, a także losowy przedmiot. Przegrany gracz traci coins’y.
  UWAGA! W przypadku zabicia tego samego gracza nie zostaną naliczone coin’sy i gracz nie otrzyma losowego przedmiotu w przypadku wygrania areny.
  Rozwinięcie #2
  Gracze mogą wymieniać się coins’ami. Może również sprawdzić swój stan konta, a także innego gracza. Istnieje również sklep, w którym gracz może sprzedawać/kupować przedmioty, a także zaklinać na wybrany przez siebie czar (enchant). Nieodłącznym elementem są również statystyki. Gracz może sprawdzić TOP 10 graczy pod względem zabójstw, ilości coins’ów, zjedzonych złotych jabłek (-,+), a także graczy, którzy poświęcili najwięcej czasu na gre. W tym GUI możemy również sprawdzić nasze wyniki odnośnie wyżej wymienionych elementów.
  Efekty
  Na naszym serwerze znajdują się również efekty. Gracz za odpowiednią ilość szmaragdów może wykupić efekt. Szmaragdy można zdobyć poprzez kupno w sklepie, lub pojedynki.
  Wydarzenia
  Na serwerze planujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia, które zostaną podzielone na etapy. W ich skład wchodzą m.in. znajdź administratora/określony przedmiot w skrzyni, OX, znajdź wyjście z labiryntu, parkour, dostań się do bram nieba i wiele więcej.
  Zdjęcia
  Pierwotnie miały one zostać umieszczone w prezentacji, ale się rozpisałem...  (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Zdjęcia zostawiam Wam w formie albumu,
  zachęcam do obejrzenia.
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Zakończenie
  Pierwsza edycja serwera na pewno nie będzie pozbawiona błędów. Każdy błąd można zgłosić w grze za pomocą komendy /bug lub poprzez wysłanie informacji na discord’zie serwera.
  Planujemy otworzenie serwera za około tydzień, maksymalnie dwa tygodnie. Trailer z serwera zostanie wkrótce dodany do prezentacji serwera.
  Podstawowe informacje
  Adres serwera: CSOS.PL
  Strona WWW: CSOS.PL
  Wersja serwera: 1.8-1.12.2
  Q&A (questions and answers)
  1. Na jakim hostingu jest serwer?
  - Hosting serwera – lvlup.pro (VPS OpenVZ).
  2. W jaki sposób można się skontaktować?
  - Discord (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.
  - Prywatna wiadomość.
   
  PODZIĘKOWANIA
  Podziękowania, czyli najważniejszy punkt w całym zestawieniu. Chciałbym złożyć szczególne podziękowania dla osób bez których serwer by nie powstał m.in:
  - Knugi (osoba, która w znacznym stopniu pomogła mi od strony technicznej serwera, a także wspierała ciepłym słowem na co dzień, dziękuje).
  - Kacprzyk (osoba, która motywowała mnie swoim pogodnym podejściem do sprawy, a także pomogła w wielu kwestiach, dziękuje).
  - Jahek (osoba, która jest zemną od bardzo długiego czasu, pomogłeś mi przy stronie www, a także wspomogłeś grafikami do prezentacji i wiele więcej, dziękuje).
  - Ixidi (nie byłbym fair, gdybym Ciebie tutaj nie umieścił, mimo iż nie lubię Twojego lenistwa to Ty jako jeden z pierwszych pomogłeś mi przy stawianiu pierwszych kroków, nie zapomnę, dziękuje).
  - Norbi (pomogłeś mi przy rozwiązywaniu problemów, dziękuje).
  - Osobom z ekipy Funny Guilds za ciepłe słowa i chęć wysłuchania J
  Składam również podziękowania dla wszystkich innych osób, które mi pomogły, jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam, ciężko spamiętać.
   
  DATA STARTU: 10.11.2017r.
  //Pomniejszyłem logo ~ Nioo
 5. Polubienie (+1)
  Maracana17 przyznał(a) reputację dla Libter w anty grif albo anty tnt   
  Problem został rozwiązany.
 6. Polubienie (+1)
  Maracana17 przyznał(a) reputację dla Norbi w Icona serwera   
  command /ikona [<text>]: trigger: if player has permission "ustawikone": if arg 1 is not set: send "/ikona <bezposredni link do obrazka>" else: change server icon to image from url "%arg 1%" send "ustawiono nowa ikone serwera na obrazek ze strony: %arg 1%" else: send "nie masz uprawnien" nie testowane, wymaga wildskript
×
×
 • Dodaj nową pozycję...