Skocz do zawartości

xKameelos

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  2 027
 • Rejestracja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  xKameelos

Metody kontaktu

 • Discord
  xKameelos#7732

Ostatnie wizyty

3 194 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xKameelos

 1. Tego te forum potrzebuje. Niezbędny i bardzo potężny skrypt. Zamiast dwóch worków gruzu, powinny być za niego dwa worki piątaków. Powodzenia oraz życzę wygranej
 2. xKameelos

  Konkursy

  Jak rano patrzyłem to nawet nie było miejsca do wpisania czegokolwiek.
 3. Wyślij linki do tych tematów najlepiej w jednym poście, ponieważ to, iż jest tam wiele roboty wie praktycznie każdy stary użytkownik. Przykład takiego tematu z postami - https://skript.pl/temat/42523-posty-wymagające-moderacji/
 4. Jak już się rozpędziłeś, to napisz chociaż listę przykładowych powodów zgłoszeń, by nie marnować 10-ciu minut dla administracji oraz nie robić oddzielnego wniosku dla każdego powodu.
 5. Nie da się tak zrobić na silniku forum. Dużo roboty z samym kodem. Prędzej jakaś wtyczka, a taka wtyczka zapewne jest płatna.
 6. Libter przebudowuje indeks wyszukiwania...
 7. Pasuje Ci ten pomarańczowy.

  1. Notro

   Notro

   Przepraszam, lecz nawet według strony z kolorami jest to pomarańczowy.

   jlNHSjG.png

 8. xKameelos

  Skarga

  1. uznaję to za skargę, ponieważ nikt nic nikomu nie zrobił a jest to czyste niewykonywania swoich obowiązków Chciałbym złożyć skargę na moderatora "Glicz", który nie wypełnia swoich obowiązków. https://skript.pl/temat/50199-spawn-skrzynki/ Moderator nie wypełnił swoich obowiązków (pozostawił tylko reakcję) oraz nie skorzystał z procedury opisanej w dziale moderacji polegającej na umieszczeniu kodu w code, co również zostało opisane w skardze xMuffionex przeciwko xNightPower_. "2. @xMuffionex w temacie podjął próby ominięcia cenzury, pisał post pod postem zamiast edytować (regulamin §2.2.2.2), dokonywał rażących błędów ortograficznych (regulamin §2.2.2.1) i pisał posty niewnoszące nic do tematu (regulamin §2.2.2.2), więc pomimo iż jest autorem skargi - nadaję 5 punktów ostrzeżeń ze te przewinienia, a @xNightPower_ proszę o większe zwracanie uwagi na takie rzeczy w przyszłości skoro już zabiera się za dany wątek." 2. Chciałbym złożyć skargę na xMuffionex oraz Notro z powodu nieodpowiedniego zachowania 2 dni po utworzeniu ostatniej skargi. Moderator xMuffionex obraża mnie sugerując, że mam 8 lat. Moderator xMuffionex odnosi się do mnie publicznie z brakiem jakiejkolwiek kultury, gdy ja pokojowo odpisuję dla moderatoa Zbucki, iż jego propozycja jest już napisana w postaci wniosku. Moderator Notro lekceważy ustrój forum swoją wiadomością, najprawdopodobniej sugerując iż on jak i xMuffionex są odporni na skargi wyśmiewając możliwość ich tworzenia, co można podliczyć pod działalność wywrotową. Moderator xMuffionex nadal okazuje brak kultury do mnie, co widać w jego niektórych wiadomościach. Można również domyślać się, iż podobna sytuacja jest na kanałach ekipy. Korzystając z okazji, proponowałbym by @gnomq przestał spamować mi w wiadomościach prywatnych (nie będę wspominać o niektórych wiadomościach na serwerze discord skript.pl), co zrobił 16 sierpnia w okolicach 18:25 okazując brak kultury i spamując przez co jako sponsor może negatywnie nastawiać użytkowników do samego forum poprzez skuteczne obniżanie reputacji. Screen z 15 sierpnia (1 dzień po skardze) 3. Chciałbym złożyć skargę na Notro, Ewald oraz Vixiareczeq za zwracanie się do użytkownika w sposób niekulturalny po opuszczeniu przez niego discorda. dla Vixiareczeq można odpuścić, lecz inni oskarżeni (Ewald, Notro) będąc w ekipie powinni być kulturalni do każdego użytkownika, pomimo faktu że go nie lubią 4. Składam skargę na gnomq za to, co widać na screenach ;3 Twórca: xKameelos Dowody-disord: osoba anonimowa Dowody-forum: xKameelos
 9. Niby nie, ale na paypalu pieniądze same się nie pojawią, z psc zbytnio nie kupisz chyba że do JanekJaran pójdziesz. Mniejsza o to.
 10. https://skript.pl > Skript > Skrypty (> Promowane skrypty)
 11. Razem ze mną? Jakby libter mi to opłacał to mógłbym grać, ja byłbym raczej za czymś darmowym a nie płatnym. Nie każdy ma kasę na opłacanie tego, nie każdy ma konto bankowe.
 12. To może jeszcze promowane snippets? Od skryptów jest forum, nie róbmy już syfu na discordzie.
 13. xKameelos

  Error - emotes

  Stwórz wniosek na stronie https://wnioski.skript.pl. Ten dział służy do wniosków indywidualnych oraz tworzenia pism ogólnych do administracji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...