Skocz do zawartości

Usunięty#34161

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  2031
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Usunięty#34161 w dniu 22 października 2021

Użytkownicy przyznają Usunięty#34161 punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

4760 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Usunięty#34161

 1. Mu chodzi o to, że ludzie usuwają treść poprzez edytowanie i chce możliwość usunięcia postu jeżeli ktoś w swoim usunalby treść, ale to ma tyle sensu co go nie ma.
 2. I tak za tego bana nie zostaną już teraz wyciągnięte żadne konsekwencje. @Ewald nie jest już w ekipie, więc nie byłoby sposobu na ukaranie go. @Ewald nie zostałby nawet ukarany za tego bana, gdyż... Więc nikt od Ewalda nie będzie wyciągał żadnych konsekwencji za nadanego dla Ciebie bana, gdyż jak widać Libter najprawdopodobniej "zatwierdził tego bana". Jedyna osoba, która otrzyma karę to Ty. Nadużywanie wulgaryzmów Liczne wyzwiska w stronę forum Ciągłe wypowiedzi, które mało lub nic nie wnoszą do samego odwołania, co można podliczyć pod utrudnianie rozpatrzenia tematu.
 3. Pora na coś ode mnie. Zacznijmy może od samej treści skargi Pisanie prośby o unbana z powodu tego, że administrator został zdegradowany za nieaktywność nie jest powodem do zdjęcia kary. Ban według mnie został nadany słusznie, za ciągle wybryki na Discordzie zasługujące na taką a nie inną karę. Ustawa o Sądownictwie: Zasady: [...] 2. Zabronione jest utrudnianie rozpatrzania tych tematów (tematów w działach odwołania, skargi) niemerytorycznymi postami lub naruszanie powagi procesów w skargach i odwołaniach. Z tego co zrozumiałem chodzi o to, że nikt nic nie robi w sprawie Twojego odwołania. Więc zgodnie z Ustawą o Sądownictwie sędzia ma tydzień na rozpatrzenie skargi lub odwołania, który jeszcze nie minął. „Sędziowie losują do każdej sprawy osobę ze swojego grona, a jej obowiązkiem jest rozpatrzenie sprawy w ciągu tygodnia." Jeśli ktoś by się zastanawiał dlaczego moderatorzy nie nadają ostrzeżeń za dużą ilość wulgaryzmów, to zgodnie z Ustawą o Sądownictwie: 1. Tematy w działach skarg i odwołań może moderować tylko osoba uprawniona do ich rozpatrzenia, o ile nie jest wymagana natychmiastowa reakcja. Co do nadanego bana, według mnie wystąpiło pewne naruszenie Ustawy o Discordzie przez @Ewald, gdyż Administrator nie jest upoważniony do nadawania banów, a co najwyżej do wyciszenia lub wyrzucenia. Możemy jednak domyślać się, że ban został nadany na wniosek @Libter, lub @Ewald zadał pytanie czy może go nadać, na co libter wyraził zgodę. Dodatkowo radzę @gnomq ograniczyć zbędne, wulgarne wypowiedzi, gdyż może otrzymać za nie kilka(naście) punktów ostrzeżeń.
 4. Piękne nawiązanie treści odwołania do Squid Game xD

 5. Tego te forum potrzebuje. Niezbędny i bardzo potężny skrypt. Zamiast dwóch worków gruzu, powinny być za niego dwa worki piątaków. Powodzenia oraz życzę wygranej
 6. Jak rano patrzyłem to nawet nie było miejsca do wpisania czegokolwiek.
 7. Wyślij linki do tych tematów najlepiej w jednym poście, ponieważ to, iż jest tam wiele roboty wie praktycznie każdy stary użytkownik. Przykład takiego tematu z postami - https://skript.pl/temat/42523-posty-wymagające-moderacji/
 8. Jak już się rozpędziłeś, to napisz chociaż listę przykładowych powodów zgłoszeń, by nie marnować 10-ciu minut dla administracji oraz nie robić oddzielnego wniosku dla każdego powodu.
 9. Nie da się tak zrobić na silniku forum. Dużo roboty z samym kodem. Prędzej jakaś wtyczka, a taka wtyczka zapewne jest płatna.
 10. Libter przebudowuje indeks wyszukiwania...
 11. Pasuje Ci ten pomarańczowy.

  1. Notro

   Notro

   Przepraszam, lecz nawet według strony z kolorami jest to pomarańczowy.

   jlNHSjG.png

 12. Usunięty#34161

  Skarga

  1. uznaję to za skargę, ponieważ nikt nic nikomu nie zrobił a jest to czyste niewykonywania swoich obowiązków Chciałbym złożyć skargę na moderatora "Glicz", który nie wypełnia swoich obowiązków. https://skript.pl/temat/50199-spawn-skrzynki/ Moderator nie wypełnił swoich obowiązków (pozostawił tylko reakcję) oraz nie skorzystał z procedury opisanej w dziale moderacji polegającej na umieszczeniu kodu w code, co również zostało opisane w skardze xMuffionex przeciwko xNightPower_. "2. @xMuffionex w temacie podjął próby ominięcia cenzury, pisał post pod postem zamiast edytować (regulamin §2.2.2.2), dokonywał rażących błędów ortograficznych (regulamin §2.2.2.1) i pisał posty niewnoszące nic do tematu (regulamin §2.2.2.2), więc pomimo iż jest autorem skargi - nadaję 5 punktów ostrzeżeń ze te przewinienia, a @xNightPower_ proszę o większe zwracanie uwagi na takie rzeczy w przyszłości skoro już zabiera się za dany wątek." 2. Chciałbym złożyć skargę na xMuffionex oraz Notro z powodu nieodpowiedniego zachowania 2 dni po utworzeniu ostatniej skargi. Moderator xMuffionex obraża mnie sugerując, że mam 8 lat. Moderator xMuffionex odnosi się do mnie publicznie z brakiem jakiejkolwiek kultury, gdy ja pokojowo odpisuję dla moderatoa Zbucki, iż jego propozycja jest już napisana w postaci wniosku. Moderator Notro lekceważy ustrój forum swoją wiadomością, najprawdopodobniej sugerując iż on jak i xMuffionex są odporni na skargi wyśmiewając możliwość ich tworzenia, co można podliczyć pod działalność wywrotową. Moderator xMuffionex nadal okazuje brak kultury do mnie, co widać w jego niektórych wiadomościach. Można również domyślać się, iż podobna sytuacja jest na kanałach ekipy. Korzystając z okazji, proponowałbym by @gnomq przestał spamować mi w wiadomościach prywatnych (nie będę wspominać o niektórych wiadomościach na serwerze discord skript.pl), co zrobił 16 sierpnia w okolicach 18:25 okazując brak kultury i spamując przez co jako sponsor może negatywnie nastawiać użytkowników do samego forum poprzez skuteczne obniżanie reputacji. Screen z 15 sierpnia (1 dzień po skardze) 3. Chciałbym złożyć skargę na Notro, Ewald oraz Vixiareczeq za zwracanie się do użytkownika w sposób niekulturalny po opuszczeniu przez niego discorda. dla Vixiareczeq można odpuścić, lecz inni oskarżeni (Ewald, Notro) będąc w ekipie powinni być kulturalni do każdego użytkownika, pomimo faktu że go nie lubią 4. Składam skargę na gnomq za to, co widać na screenach ;3 Twórca: xKameelos Dowody-disord: osoba anonimowa Dowody-forum: xKameelos
 13. Niby nie, ale na paypalu pieniądze same się nie pojawią, z psc zbytnio nie kupisz chyba że do JanekJaran pójdziesz. Mniejsza o to.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...