Skocz do zawartości

IDailyGaming

Użytkownik
 • Zawartość

  508
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana IDailyGaming w dniu 8 Kwiecień

Użytkownicy przyznają IDailyGaming punkty reputacji!

O IDailyGaming

 • Tytuł
  Wyjadacz III

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. https://www.youtube.com/channel/UCoSAHBUa4bDjqCfK2WfSPrg
 2. IDailyGaming

  [Gra] Zgadnij, kto pod tobą pisze

  Nie. @Reedzev_
 3. IDailyGaming

  Konkurs YouTube

  Jakie są warunki konkursu i kto sponsoruje nagrodę?
 4. IDailyGaming

  NAJGORSZY ANTYVIRUS

  Hasło jest ustawiane przez użytkownika, a nie przez firmę ESET, więc to Ty lub inny użytkownik komputera musiał ustawić. Ogólnie możesz próbować odinstalować, wątpię, że Ci się uda, jeśli nie wpiszesz hasła, jest to zabezpieczenie, uniemożliwiające odinstalowanie oprogramowania oraz chroniące przed zmianą ustawień antywirusa. To nie ma nic wspólnego z kontem ESET'a, hasło jest ustawiane indywidualnie na urządzeniu.
 5. IDailyGaming

  speed.hapgs.net Serwer Parkour [SPEED]

  https://www.hostandplay.pl - czyli enderchest 1.7 i 1.8 mogłeś sobie darować oraz dodać najnowszą wersję. Brak ortografii, prezentacji graficznej i filmu prezentującego serwer, krótko opisany. Screenshoty, nic nie prezentują i nawet nie są ładne, zgadzam się z Imgur lepsze niż jakieś małe znane coś. Pomysł niby jest, ale realizacja tragiczna. Nie wykupując reklam na forach, u youtuberów, czy innych stronach to serwer padnie, bo nikt nie będzie grał. Od siebie polecam dodać serwer do list serwerów np. https://lsmc.pl, kup domenę w ovh i serwer na normalnym hostingu typu ovh (vps kvm), lvlup (mc będzie jeszcze tylko przez jakiś czas, vps kvm), digitalocean (vps kvm).
 6. IDailyGaming

  Szukam Technika

  Bardzo słabo opisane wymagania, brakuje informacji o wersji serwera, hostingu serwera. Jakie wynagrodzenie za wykonaną pracę? pl? Core to plugin. Dlaczego mam podawać Facebooka? Może ktoś chce być anonimowym technikiem Jak mam 12 lat i jestem ogarnięty to mnie przyjmiesz? Nie opisałeś co ma robić technik ani serwera.
 7. IDailyGaming

  zabawa Zamówienie Przyjaciela

  Kod jakości tragicznej, brakuje informacji o wymaganych pluginach do działania skryptu, ogólnie zbędny skrypt, który nic nie robi przydatnego.
 8. IDailyGaming

  LICZYMY DO MILIONA

  750.0(0)
 9. IDailyGaming

  tworzymy zdanie

  Sebixa
 10. IDailyGaming

  W skali od 1-10 powiedz jak bardzo znasz osobe wyżej

  9.9999999999999/10 - jak mogę Chińczyka i kotka nie znać?
 11. IDailyGaming

  BezTematu - Najlepsze forum offtopic w Polsce!

  Dziękujemy za propozycję! Aktualnie twoja propozycja jest realizowana przez nasz zespół techniczny. Nie. *jedyny styl forum, jeszcze jest ciemny, który jest brzydki.
 12. IDailyGaming

  [1.12.2] [SURVIVAL] CoreCast.pl - Twój serwer Survival!

  Prezentacja: nie ma ss'ów z serwera ani prezentacji w formie filmu, czcionki w prezentacji graficznej są słabe. Serwer: plus za wersję serwera (1.12.2), minus za domenę w home (pewnie darmowa ,. serwer jest niedopracowany - Brakuje komendy pomoc, przydatne komendy są wypisane na "spawnie" na tabliczkach, teren spawnu jest mały. Spawn: Komendy: Ranga VIP: Oczywiście dzieci również spotkamy:
 13. Witam, Wnoszę o nadanie bana użytkownikowi @uEqualirum za złamanie regulaminu, posiadanie multikonta @Marek123 , @Ostry25. Sam sobie masowo daje lajki z konta @Marek123. Może to nie wystarczający dowód, ale Administracja może sprawdzić ip rejestracji tych trzech kont.
 14. IDailyGaming

  W skali od 1-10 powiedz jak bardzo znasz osobe wyżej

  5/10
 15. IDailyGaming

  Kobott - wielofunkcyjny bot do Discorda

  Używam na swoim serwerze i polecam, spełnia moje wygórowane wymagania.
×