Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  1281
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Aktywność reputacji

 1. Polubienie (+1)
  _Of3k przyznał(a) reputację dla PoweredDragon za wpis, Ikony TS3 | Ikonki TS3 | Paczka ikon TS3   
  TeamSpeak 3 to obecnie najpopularniejsze narzędzie do komunikacji w grach drużynowych, toteż w związku z ową popularnością powstaje wiele serwerów, a na tych serwerach tworzonych jest wiele rang. Administracja po stworzeniu kilku(-nastu, -dziesięciu) rang może dodać do nich ikonki, aby były lepiej rozpoznawalne.
  Czegoś brakuje? Wystarczy, że powiesz, a zaktualizuję paczkę, a dla posiadaczy dodam łatkę do pobrania! 
       Ale zaraz! Przecież te ikonki trzeba mieć, a szukanie ich po całym internecie to na dobrą sprawę trochę roboty. Dlatego postanowiłem oszczędzić jej administracji takich serwerów i z każdego zakamarku internetu wygrzebałem jak najwięcej ikonek i, mam nadzieję, paczka będzie aktualizowana zarówno przeze mnie, jak i przez was! Dokładnie tak! Jeśli tylko widzicie jakąś ikonkę, która waszym zdaniem powinna znaleźć się w paczce, dajcie znać, a dodam ją w następnej aktualizacji!
       Co obecnie zawiera paczka?
  Małe litery alfabetu w czterech stylach kolorystycznych(1 w pełni kompletny, 3 niekompletne[do 4 elementów brakuje]) Wielkie litery alfabetu w szesnastu stylach kolorystycznych(5 w pełni kompletnych) Ikony CS, CS:GO, DOTA2, HoTS, Smite, LoL, WoW, WoT, Metin2 Ikony Minecraft: Creeper, Enderman, Grass Block, Golden Apple, Notch, Obsidian, Pig, Steve, Sheep, Slime, Skeleton, TNT, Zombie Ikony danych osobowych (14+, 16+, 18+, płeć) Pozostałe ikony: Android, Apple, Batman, Calculator, Checked, Danger, Dragon, Green Lantern, Headphones, Heart, Iron Man, Playstation, Question Mark, Stop, Superman, Wiki, Windows, X-Box, YouTube  
  Czegoś brakuje? Wystarczy, że powiesz, a zaktualizuję paczkę, a dla posiadaczy dodam łatkę do pobrania! 
  Proszę o wybaczenie braku podglądu, aczkolwiek plik nie waży prawie nic, a wszystkie ikonki są posegregowane. Umieszczenie we wpisie kilkuset ikonek nie jest proste i nie zajmuje mało czasu.

  !UWAGA! Żadna z ikonek powyżej nie jest moja. Są to ikonki dostępne publicznie + ikony od indywidualnego twórcy Thaicon (któremu zawdzięczamy m. in. jeden kompletny alfabet(czarne tło i zielone litery), znak zapytania czy znaczek smoka), od którego musiałem zdobyć zgodę na publikację. W sumie skompletowanie i przesegregowanie paczki zajęło mi ok. 6 godzin, toteż proszę o docenienie moich starań i ciężkiej pracy.

  Wersja 1.0 zawiera 347 ikonek:
  TS3 IconPack by PoweredDragon&Society.zip
  Poradnik na temat konfiguracji pobranych ikonek znajdziesz tutaj:
   
×
×
 • Dodaj nową pozycję...