Skocz do zawartości

xVendrome

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 311
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Aktywność reputacji

 1. Super (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od SzymoHostingi serwerów minecraft   
  Ja na titanaxe miałem problem z zapychającym się ramem, co było najprawdopodobniej spowodowane specjalnie przez hosting, żeby kupić wyższy pakiet i zarobić.
  Nie mogę polecić żadnego hostingu oprócz lvlup.pro - jedyny bezproblemowy hosting z bardzo uprzejmym Panem Michałem na czele, oferta atrakcyjna, promocje się pojawiają dość często, wszystko ok
 2. Super (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od Helios1993Hostingi serwerów minecraft   
  Ja na titanaxe miałem problem z zapychającym się ramem, co było najprawdopodobniej spowodowane specjalnie przez hosting, żeby kupić wyższy pakiet i zarobić.
  Nie mogę polecić żadnego hostingu oprócz lvlup.pro - jedyny bezproblemowy hosting z bardzo uprzejmym Panem Michałem na czele, oferta atrakcyjna, promocje się pojawiają dość często, wszystko ok
 3. Smutny kocur (0)
  xVendrome otrzymał reputację od WojciuLista zmian   
  12.07.2018:
  Dodanie reakcji  (0)
 4. Polubienie (+1)
  xVendrome przyznał reputację dla IxidiZarządzenia   
  Zarządzenie @Ixidi 01/15.10.2018:
  @xVendrome rezygnuje z rangi administratora oraz moderatora.
 5. Polubienie (+1)
  xVendrome przyznał reputację dla IxidiRejestr zasłużonych   
  Nowe tytuły:
  Administrator @xVendrome - do 15.10.2019
 6. Polubienie (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od KurotsuwaKurotsuwa   
  Na taaak
 7. Śmiech kappy (+1)
  xVendrome przyznał reputację dla ImpressionWayneern   
  przepraszam cię bardzo, ale przez długi czas sam byłeś "przydupasem" Kuby, wymyślałeś sobie jakieś nieziemskie rangi typu CESI, OBRAŻAŁEŚ SKRIPT.PL, a nawet okłamywałeś użytkowników, oraz byłeś wielkim hipokrytą. Teraz role się odwróciły? Kubuś się nie chce to liżesz dupę libterowi? Osobą, której nie warto ufać jesteś ty. Ale takie dziwne, że raz mcad***** jest dla ciebie życiem i Kuba Bogiem, a raz na nich plujesz i wchodzisz pod pantofel libtera. ogarnij się, bo ci tak nakopię do dupy, że aż owsiki wyplujesz.
   
  co do samego podania, to jestem na nie, ze względu na jego całokształt i niepoprawność językową. duży wpływ na moją ocenę ma także czas poświęcany na forum - 2h w tygodniu to niewiele.
 8. Super (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od bludisWayneern   
  Przez ten fragment rozumiem, że o MC i o Skripcie nie wiesz nic... ??????????
  Masz range na tym syfoforum pewnej osoby, opinie o tobie z tego co słyszałem są podzielone, nie znam cię więc w tej "kategorii" się nie wypowiem, ale podanie jest na "ODPIERDZIELSIEPANODEMNIEDOBRE???JESNOJES", aktywności brak. Nie.
   
 9. Kappa (0)
  xVendrome otrzymał reputację od jicky123Stoniarka   
  Ten temat został przeniesiony.
 10. Smutny kocur (0)
  xVendrome otrzymał reputację od JJ4KUBOceń poziom "raka" użytkownika wyżej   
  10
 11. Polubienie (+1)
  xVendrome przyznał reputację dla LibterSpam   
  Ostrzeżenie słuszne. Jak chciałeś podyskutować to mogłeś przynajmniej odpisać kilkoma sensownymi zdaniami, a nie pojedynczym.
 12. Tak działa komunizm (0)
  xVendrome przyznał reputację dla LibterZarządzenia   
  Zarządzenie @Libter 02/15.08.2018:
  @Rejszpat traci rangę administratora, pomyłki chodzą po ludziach @nicku1 awansuje na rangę administratora.
 13. Polubienie (+1)
  xVendrome przyznał reputację dla LibterZgłoszenia błędów   
  §2.1 zostaje uchylony.
 14. Kappa (0)
  xVendrome otrzymał reputację od JJ4KUB[ANKIETA] Ankieta o serwerach Minecraft [2018]   
  Niestety mi też się nie spodobała:
  pkt 4. - jakie urozmaicenia? Ze gracz kupuje fipa czy że  inwestuje w serwer, w pluginy ałtorskie albo nieałtorskie ale ktoś jest janusz biznesu i chce to sprzedać
  pkt 5. - głupota, niejeden podwiek z 12 wiosnami jest bardziej ogarnięty niż niejedna szesnastka (pozdrawiam wejperuf, palaczy i alkoholikuf co nie maja skonczone 18, chleją na pokaz a nawet nie umią nic poprawnie napisać )
 15. Polubienie (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od HeezQLista zmian   
  09.08.2018:
  Dodanie automatycznie dostosowujących się teł do panującej pory roku.
 16. Super (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od PoweredDragonBrak reklam - konsultacje   
  Ogólnie to ja nie złożę propozycji ale troszkę wypowiem się na temat reklam. Mi osobiście troszkę lata czy brak reklam stanieje czy zostanie w takiej cenie jak jest teraz bo w sumie to mnie stać (no ale wincyj jak dychu to chyba na forum o klocach bym nie dał za brak reklam ).
  Mi osobiście nie podobają się te reklamy z tego względu, że to praktycznie same scamy typu "wygrałeś 9999999999999999 dularuf klikniej jurz teras wyslej semesemema za 3 dychu, wyslemy ci jeszcze takich platnych tysiac i wyplacimy ci cale pińć złotyk f gotuffce!!!". O tyle jest to złe, że społeczność forum jest bardziej 15(minus) niż 15(plus) (500 plus) i zapewne dają się na to nabrać dodając numery rodziców z abonamentami nie czytając regulaminów usługi itd. (a potem dostają wpierdziel od mamy/taty, dostają kare na komputry na czas bliżej nieokreślony i forum traci użyszkodnika). Wiem to sam po sobie bo będąc jeszcze takim 10/11 latkiem z fejmem na wsi dzielni (Nokia 500 na symbianie robiła robote xD jak na ten wiek to kurde był fejm bo wszyscy mieli stare cegły z klapkami, rozsuwane itd.) z numerem (uf na moje szczęście) na kartę, a że mało się dzwoniło to i ponad stówa z doładowań się zebrała (nie - nie było roków ważności konta xD przynajmniej sobie nie przypominam i coś tam zawsze rodzice rzucili na doładowanko)... i sam się na taki scam nabrałem tracąc całą stówkę. Tyle szczęścia miałem, że tel na kartę i że były tam jakieś grosze których nie wciągnęło, to do następnego miesiąca dociągnąłem i rodzicom nigdy się nie przyznałem ...no a usługę jakoś wyłączyłem XD
  Nie miałbym nic do tych reklam żeby to były normalne, ciekawe bannerki, już nawet niekoniecznie o tematyce mc, ale coś ładnego i coś co userka nie oscamuje. Osobiście podobały mi się te serwerów w sidebarze (jeszcze kilka miesięcy temu można było je zobaczyć).
  Może istnieje jakaś alternatywa tych GoogleAdScamów? Coś co da podobny zarobek a nie będzie scamem? Czymś 'niebezpiecznym' dla podwieków?
  Na koniec ciekawostka od dendroma: jak macie fb to pewnie kojarzycie takie fejknjusy, że jakąś tam babcie zaszczepili i umarła czy coś (antyszczepionkowce )... zauważyłem, że nie tylko podwieki traktują to poważnie, udostępniają i nie widzą, że to nie prawda, a nazwa portalu JEST ŁUDZĄCO PODOBNA do oryginału, ale oryginałem nie jest np. skript.pl -> skripty.pl, poważnie to traktują także nadnadwieki, których na fb pełno (średnio 30+). Takich pewnie na tym forum nie ma, albo jest mało ale pokazuje to, że nie tylko dzieci na takie rzeczy można nabrać (i na tym zarobić) a ludzie wierzą w 100% w to co przeczytają na jakiejś randomstronie xD
 17. Tak działa komunizm (0)
  xVendrome przyznał reputację dla LibterBrak reklam - konsultacje   
  Reklamy są niefajne i najchętniej bym się ich pozbył... gdyby nie stanowiły największego źródła utrzymania forum. Mam jednak nadzieję, że jako społeczność jesteście w stanie poświęcić parę złotych na forum na którym spędzacie n godzin w miesiącu pisząc kolejne n-dziesiąt postów i czytając kilka razy tyle.
  Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że opcja Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! może nie być dla każdego atrakcyjna - temat ma na celu wypracowanie uczciwego kompromisu pomiędzy ceną, a utrzymaniem forum.
  Propozycje nowego cennika można zgłaszać poprzez wzór:
  Cena: Czas trwania: Uzasadnienie: Głosowanie następuje poprzez reakcje pod postami z propozycjami:  +2,  +1,  -1,  -2. Propozycjom w stylu cena: 0 zł, czas trwania: ∞ z góry dziękuję.
 18. Tak działa komunizm (0)
  xVendrome przyznał reputację dla LibterBrak reklam - konsultacje   
  Banerki na forum o tematyce majnkrafta, ale jest za mało chętnych a adsense jest chętne zawsze.
  Jest jeszcze jedna sensowniejsza alternatywa - niech podwieki płacą te dziesięć złotych rocznie na poczcie
 19. Polubienie (+1)
  xVendrome przyznał reputację dla Libter[Nowe prawo] Twórcy   
  §1. Założenia
  Twórcy realizują zadania niewymagające dostępów na forum zgodnie z rolą powierzoną przez właściciela. Twórcy posiadają dostęp do kanału administracji na discordzie gdzie przekazują wyniki swoich prac. Kontrolę nad jakością i pracą twórców sprawuje właściciel poprzez upomnienia i degradacje. §2. Rekrutacja
  Rekrutację przeprowadza właściciel poprzez ogłoszenie o otwarciu rekrutacji. Podanie składa się w wiadomości prywatnej na Discordzie zgodnie z wzorem określonym w ogłoszeniu. Ocenie podlega wykonanie zleconego przez właściciela i zależnego od roli zadania testowego. Właściciel może powoływać twórców bez przeprowadzania rekrutacji.
 20. Polubienie kappy (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od Rejszpat#zapytajadmina - edycja 2 - Vendromowe Q&A   
  aj dont anderstend ju maj frend
 21. Polubienie (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od boleknowak[Integracja] Q&A   
  nie
  Ogarniasz Kotlina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 22. Super (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od WiktorMasteRPomoc techniczna przy serwerze [Współpraca]   
  Piszesz może pluginy? Możliwe wynagrodzenie.
 23. Śmiech kappy (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od HeezQ#zapytajadmina - edycja 2 - Vendromowe Q&A   
  Tak wyszło,  @Libter nie chce naprawić no a MAŁE UPRAWNIENIA xD
  Tak jakoś wyszło, gdzieś samo Vendrome wejść nie chciało, dodałem x i tak zostało xD
  nie wiem
  nie
  Bo mam samochód od bezdomnego
 24. Tak działa wolny rynek (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od Rejszpat#zapytajadmina - edycja 2 - Vendromowe Q&A   
  Tak wyszło,  @Libter nie chce naprawić no a MAŁE UPRAWNIENIA xD
  Tak jakoś wyszło, gdzieś samo Vendrome wejść nie chciało, dodałem x i tak zostało xD
  nie wiem
  nie
  Bo mam samochód od bezdomnego
 25. Super (+1)
  xVendrome otrzymał reputację od xAxeeProśby o forumowe nagrody   
  @boleknowak nadane
  @McKoxu nadane
  @Vylence nadane
  @Ewald nadane
   
  + sławny i aktywny for @xAxee, gratuluję
×
×
 • Dodaj nową pozycję...