xVendrome

Junior Administrator
 • Zawartość

  385
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  7

O xVendrome

Junior Administrator
Użytkownik
Moderator globalny
Bloger
Administrator mcplay.pl
Junior Administrator
Zarząd
 • Tytuł
  Jr. Admin
 • Urodziny 11.02.2001

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Lokalizacja Kraków
 • Hobby Organizowanie konkursów na forum
  Fora
  Minecraft
 • Nick w MC xVendrome

Metody kontaktu

 • GG 57093814 (Preferowany kontakt przez PW/Discorda)
 • Discord xVendrome#6074

Ostatnie wizyty

2667 wyświetleń profilu
 1. Problem został rozwiązany.
 2. Klołs, brak wzoru
 3. Czy ja kiedyś nie widziałem tego zdjęcia? :kappa: 

  1. xVendrome

   xVendrome

   Widziałeś... i to nie raz :>

  2. heyn
 4. Bry, życzę miłego korzystania z forum!
 5. Nadane. Bywalec nadany, clickbait też (miałem problem, żeby się doszukać tych 20 postów/24h ale jednak się doszukałem (chyba, że gdzieś się pomyliłem :VV)). Sławnego nie nadaję, @DaltonEZ ładnie wyjaśnił: Do pomysłowego potrzebne jest podanie linków. Na organizatora trzeba nadal prowadzić konkurs(y).
 6. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Dzięki wygranej w tym konkursie autor zwycięskiego kodu otrzyma specjalną nagrodę, a jego skrypt zostanie wypromowany przez co zyska więcej opinii, wyświetleń i pobrań. Miejsce 1: Promowanie skryptu na forumowym fanpage'u, podpięcie tematu na miesiąc, odznaczenie Skrypter Miesiąca i usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń Miejsce 3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń Wystarczy, że zaprezentujesz swój przynajmniej 100 liniowy kod w dziale Skrypty, a następnie napiszesz post pod tym tematem używając tego wzoru: Nazwa skryptu: Link do prezentacji: Uwaga! Pod uwagę brane są tylko tematy stworzone po 2 kwietnia. Istnieje możliwość zgłoszenia skryptu, który posiada mniej niż 100 linijek kodu po wcześniejszej prezentacji go przez Prywatną Wiadomość (@xVendrome) lecz musi być przydatny i zasługiwać na ten tytuł. 1. Oceniane są funkcje, działanie skryptu, zapotrzebowanie na niego oraz optymalność i przejrzystość kodu 2. Ten temat nie służy do zadawania pytań. Te można kierować przez system Prywatnych Wiadomości do @xVendrome 3. Prace można zgłaszać do 31 maja, godz. 23:59 4. Wszelkie zgłoszenia bez wzoru nie będą brane pod uwagę 5. Maksymalnie do konkursu można zgłosić 2 prace 6. Aby można było ogłosić zwycięzców w konkursie muszą brać udział przynajmniej 3 osoby 7. Kolejny Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzcy tej edycji Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 7. Nagrody zostały nadane! Gratulacje!
 8. Temat został przeniesiony z Blogi > Społeczność forum > Blog SirSkPlus do Forum > Archiwum.
 9. Nagrody zostały nadane. Gratulacje!
 10. Hej! Dziś tak na szybko, stwierdziłem, że skrobnę słówko Najbliższe dni zapowiadają się trochę inne: 19, 20 i 21.04 piszę egza gimnazjalne, być może będę, ale tylko przelotowo na discordzie 26, 27 i 28 wyjeżdżam zaś na reko, na jakieś podejrzane tereny, laptopa nie biorę bo się mi go nie chce targać, poza tym jest ryzyko że mi go ktoś podrypie i sie skończy, bo zostanę ze stacjonarką na C2D Jak będzie zasięg to postaram się nawiedzać discorda. ...a co będzie dalej to może w kolejnym wpisie. PS. Życzcie mi powodzenia
 11. Warna zdejmuję, post odkrywam. Odwołanie przyjęte.
 12. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Propozycje do Propozycje > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > W trakcie realizacji.
 13. Na jakiej wersji grałeś? Zalecana to 1.10.2 + optifine
 14. sprzedam

  Temat został przeniesiony z Współpraca > Społeczność forum > Giełda do Forum > Archiwum.
 15. Temat został przeniesiony z Skript > Poradniki do Archiwum > Forum > Kosz.