Skocz do zawartości

Cantare

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Super (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od Gredier w [SKYBLOCK][1.15.2-1.16.3] MCSB.PL   
  Zapraszamy na Discord, znajdują się tam kulisy z serwera  
 2. Super (+1)
  Cantare przyznał(a) reputację dla Libter w [Odwołanie] Przeniesienie tematu   
  Sprawa dosyć ciekawa, zwłaszcza że od lat w regulaminie nie ma definicji uznania czegoś za nieestetyczną prezentację i opiera się to w większości o przyjęte zwyczaje oraz indywidualną ocenę moderatora. Niemniej jednak temat był już wielokrotnie dyskutowany na kanale ekipy. Zgodnie z rozporządzeniem o ekipie "za aktualnie wiążącą decyzję w danej sprawie uznaje się najnowszą decyzję najwyższej rangi" - w tym przypadku jest to podpięta wiadomość na discordzie z 2017 roku:
  Jednocześnie na chwilę obecną nie widzę potrzeby stworzenia dokładniejszych przepisów, ponieważ liczę na ukończenie zewnętrznego serwisu z serwerami przez @JanekJaran do końca tego roku. Niemniej jednak zgodnie z §3.4.2 regulaminu - wyrok w tej sprawie również jest częścią prawa na podstawie którego moderacja ma obowiązek działać.
  (Orzeczenie) Po podsumowaniu aktualnego stanu prawnego, można przejść do samej sprawy, w której widzę kilka naruszeń:
  Moderator nie powinien przejmować sprawy innego moderatora o ile ten nie został wyrzucony. Wynika to pośrednio z ogólnych procedur moderacyjnych co do rozpatrywania zgłoszeń, a nieprzestrzeganie tej zasady w innych przypadkach skutkuje niepotrzebnym chaosem i poczuciem przytłoczenia użytkownika przez moderatorów z których każdy po kolei może mieć inne zdanie. Zbyt mały obrazek o ile istnieje możliwość jego powiększenia poprzez kliknięcie na niego lub kliknięcie linku nie jest przesłanką do uznania prezentacji za nieestetyczną. Obrazek niedopasowany do ciemnego stylu (o ile ma własne tło, a nie przezroczyste) absolutnie nie jest przesłanką do uznania prezentacji za nieestetyczną. Jest to w większości przypadków niemożliwe do zrealizowania, więc decyzja moderatora nosi w tym przypadku znamiona absurdu. Podsumowując:
  Temat zostaje na stałe przeniesiony do działu prezentacji. Posty związane z błędnymi działaniami moderacyjnymi i inne nieaktualne zostają ukryte, aby nie zaśmiecać tematu. @CountingDogs powinien zapoznać się z puntem 2. orzeczenia. @xNightPower_ powinien zapoznać się ze wszystkimi punktami orzeczenia oraz otrzymuje naganę w związku z punktem 3. za stawianie użytkownikowi nierealnych wymogów i nieskonsultowanie sprawy na kanale moderacyjnym.
 3. Polubienie (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od Gredier w [SKYBLOCK][1.15.2-1.16.3] MCSB.PL   
  Mam parę pytań i chęci swojej pomocy. Można kontakt Discord? Dodałem, czekam na akceptację  
 4. Polubienie (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od SkupPSC w Wymiana PSC / PayPal & Przelew / Prowizja - 10%!   
  Można prosić o nowy kontakt discord? Nie działa ten w temacie.
 5. Śmiech kappy (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od gnomq w Pomogę w projekcie/w serwerze   
  Witam! Chętnie pomogę niemałym i niedużym (dużymi też nie pogardzę) serwerom w rozwoju, w ulepszaniu serwera itd..
  Co mogę zaoferować?:
  Naprawę błędów napotkanych przez graczy oraz przez inne osoby (nie wszystkie się da, również może być to błąd src pluginu/skryptu). Konfiguracje pluginów na wybrany serwer/podserwer. Spolszczenie pluginu z języka angielskiego na język polski (tylko i wyłącznie, gdy jest taka możliwość). Napisanie niewielkiego skryptu na serwer/podserwer. Stworzenie serwera Discord (role, kanały itd.) dla serwera/sieci. Stworzenie serwera TeamSpeak 3 (rangi, kanały itd.) dla serwera/sieci. Dojrzałość, nietoksyczność, umiejętność pracy w grupie. Może i to nie są jakieś wybitne umiejętności, ale każdy ma wolną rękę.
  Czego wymagam?:
  Ogarniętą, nietoksyczną, niedziecinną administrację oraz ogarniętego, nietoksycznego, niedziecinnego właściciela serwera/sieci. Administrację jak i właściciela po mutacji. Umiejętność administracji oraz właściciela pracy w grupie. Niewielkiej wypłaty pieniędzy za poświęcony czas (ustalenia prywatnie). Rangi w zależności do czego jest praca. Serwer przynajmniej 50+ aktywnych graczy dziennie (poniżej progu możesz spróbować, ale nie obiecuję, że się uda). Braku faworyzacji dla graczy (brat, siostra, gracz bywalec) przez administrację serwera. YouTubera lub Streamera, który nagrywa/streamuje coś z serwera* (1.000+ subskrypcji, 500+ oglądających). * - opcjonalnie
  Kontakt:
  Discord: .setTitle("Cantare")#1070 Email: [email protected] Forum: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Preferuję kontakt Discord (najszybsza odpowiedź), ewentualnie forum skript.pl.
  Masz jakieś pytanie? Napisz do mnie, w kontaktach powyżej albo napisz pod tematem.
 6. Polubienie (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od vasto- w Dołączę do projektu / pomogę w serwerze   
  To usuń pierwsze zdanie, gdyż to nie jest darmowe, tylko chwyt
 7. Super (+1)
  Cantare przyznał(a) reputację dla PanMaruda w GUI + zmiana   
  #- Komenda jakakolwiek (np. /guigui). #- Dla osób z permisją mogą tylko otworzyć (np. gui.gui). #- Permission Message (np. Komenda nie jest dla ciebie!). #- GUI (np. 3 rows). #Po kilknięciu czerwonej wełny zrobi się zielona i wywoła się jakaś komenda i tekst na czacie "Komenda poprawnie użyta" dla osoby która kliknęła. command guigui: permission: gui.gui permission message: komenda nie jest dla ciebie trigger: open virtual chest with 3 rows to player format gui slot 0 of player with red wool block to run function zielonawelnaijakaskomendaitekstnachacie(player) function zielonawelnaijakaskomendaitekstnachacie(p: player): set slot 0 of player to green wool block execute console command "jakas komenda" send "komenda poprawnie uzyta" to {_p} wymagane TuSKe
 8. Polubienie (+1)
  Cantare przyznał(a) reputację dla bludis w Szukam technika   
  Twój post jest jednym wielkim żartem. Albo płacisz z góry za wykonywaną pracę, albo nie licz na jakiegokolwiek doświadczonego technika.
 9. Smutny kocur (0)
  Cantare otrzymał(a) reputację od gnomq w MineCast.pl - Serwer tworzony z pasją   
  Może jakieś informacje o serwerze, niż innowacyjne "kupno rangi za surowce".
  Ta reklama mnie zniechęca do grania tam. Pewnie wszystko co zawsze na survivalach, oprócz "kupno rangi za surowce"..
 10. Tak działa wolny rynek (+1)
  Cantare przyznał(a) reputację dla bludis w [Zalecenie] Płatne   
  Darmowy, profesjonalny skrypt: 
   
 11. Ale o co chodzi (0)
  Cantare otrzymał(a) reputację od xAxee w Pomocy   
  Taką funkcję posiada plugin Essentials..
  /balancetop lub /baltop - głupi temat.
 12. Polubienie (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od PanNiedzwiadek w ULTRACRAFT [1.8x-1.15x]   
  To posiada ZERO podobieństwa do UHC. Nawet mi nie wmawiaj, że dużo do poprawek - ogarnijcie się i róbcie takie rzeczy przed startem, źle to wróży na waszą przyszłość (czy w ogóle będzie ).
  TitanAxe - chodzicie po taniości, dla mnie najgorszy hosting - kupcie VPS i na nim stawiajcie, a nie na hostingach :v.
  Macie pluginy takie stare, że ja robiłem pod nie paczki - po co bierzecie pluginy z jakiejś paczki w necie i tylko przerabiacie tekst i od razu na serwer?
 13. Polubienie kappy (+1)
  Cantare przyznał(a) reputację dla Tymekd w Kolor na tabliczce.   
  on sign change:
  if line 1 of event-block is "Czerwony":
  set line 1 of event-block to "&c&lCzerwony"
 14. Super (+1)
  Cantare otrzymał(a) reputację od jogurcik122pl w WYWALANIE GRACZY Z SERWERA   
  Może być też problem z vCore lub RAM'u - a co ile sekund/minut wyrzuca gracza?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...