Skocz do zawartości

xNightPower_

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O xNightPower_

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gdzie jest link do discorda? :- )

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. xNightPower_
  3. LeKuLa

   LeKuLa

   idk znikło xd

  4. BrixNW

   BrixNW

   Link jest nad shoutboxem, a dokładniej pod napisem SHOUTBOX jako ogłoszenie.

 2. Witam. Przeszukałem cały internet, aby znaleźć permisje odpowiadającą za to, że gracze widzą wiadomość np: test został zbanowany przez test za test. Nigdzie tego nie ma.
 3. xNightPower_

  Informacja o zbanowaniu

  Najlepiej byłoby dla osoby Zbanowanej pod informacją, że jest zbanowana byłby napisany powód bana. Widziałaby to tylko osoba zbanowana.
 4. Mało informacji, brak grafik, brak pokazu spawnu. Spawn taki sobie, przy nim kupa zgierowanych domków graczy. Wszystko zrobione na łatwiznę. Serwer mi się nie podoba.
 5. Dodam, że można wykorzystać essentials - zrobić ekonomię np: 1 shulker - $6000
 6. Dobra kolego, nie ma najlepszego anticheata, nie da się mieć wszystkich autorskich plutonów, informacji trochę jest, brak screenów np spawna, warpów, 'tego generatora'. Biernie troszkę, Serwer mi się nie podoba - sama nazwa brzmi jak jakieś zgapione z polskiego yt. Jak już to wymyśl własne IP. Założę się, że administracja nie należy do najlepszych. Jestem na nie xD
 7. Jeśli masz serwer survival, to liczę, że prościej byłoby zablokować wejście do end city - np obudować portal trzema warstwami bedrocka aby gracze nie mogli wejść. Można obejść się bez skryptu, ale rób jak sądzisz.
×