Skocz do zawartości

Xa4inz

Użytkownik
 • Zawartość

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Xa4inz

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. lub jak piston przesunie blok złota to jeśli pod blokiem złota jest cobblestone to ma zniszczyć cobblestone
 2. Wiecie jak powtórzyć polecenie na przykład on place gold block: if block under is cobblestone: wait 3 seconds break block under stop żeby to powtarzało w nieskończoność te polecenie jest taka możliwość? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje.
 3. Myślę, że fajnie by było gdyby ktoś na szybko napisał skrypt, który powoduje coś takiego mniej więcej, jak stawisz obok cobblestone blok złota to będzie cobblestone się niszczył, ale nie jednorazowo, chodzi o to, żeby móc zautomatyzować cobblarki, czyli jak stawisz blok złota obok cobblestona to jak znowu się pojawi cobblestone to znowu się zniszczy wyleci cobblestone i np. do hopera, ale żeby było jakieś opóźnienie 3,5 sekundowe. Mam nadzieję, że ktoś z was zrozumiał. Jeśli się da prosiłbym w jakimś dobrym czasie napisanie skryptu. I z góry dzięki.
 4. Xa4inz

  Zlecenie na szybsze spanie.

  Tylko expression %number of players online% trzeba zamienić na %number of all players% I chodziło mi o to, że stopniowo śpisz robi się powoli dzień stopniowo, i im więcej osób śpi tym szybciej mija noc.
 5. Xa4inz

  Zlecenie na szybsze spanie.

  Temat rozwiązany. Tylko expression %number of players online% trzeba zamienić na %number of all players%
 6. chodzi mi o to, że jak ktoś śpi to się nie robi od razu dzień tylko lekko przyspiesza spanie i szybsza noc. np. o 0,25 *
 7. jeśli ktoś ma czas to poprosiłbym o napisanie tego skryptu chodzi o coś takiego: pisze na czacie do wszystkich jak ktoś wejdzie do łóżka pisze "%player% śpi. <numery graczy którzy śpią>/<numery wszystkich graczy>. z góry dziękuje.
 8. Chciałbym, żeby ktoś jak ma czas napisał skrypt na tryb pasywny, czyli wpisujesz /pvplock to włączasz tryb pasywny. inni gracze nie moga cie bic a ty ich tez nie. komunikaty dla wszystkich. z góry dziękuje.
 9. Xa4inz

  Co to za błąd?

  ok Rzeczywiście działa... Temat do zamknięcia. To jednak mam 2 iq.
 10. Xa4inz

  Co to za błąd?

  Właśnie w tym problem, że nie mam nazwanego tak pliku...
 11. Link do skryptu (Jakby co to ktoś mi w tym skrypcie pomagał na tym forum) errory: Proszę o pomoc. W razie potrzeby zainstalowania dodatków do pluginu skript proszę pisać. Z góry dziękuje.
 12. Xa4inz

  Zlecenie /tp

  Dzięki! Temat rozwiązany!
 13. Napisze mi ktoś skrypt na prosty /tp [<player>] [<player>], lub /tp [x] [y] [z] i, żeby w innych skryptach cancel event działał na tym skrypcie. Z góry dziękuję. Wiem, że jest już wbudowany /tp, ale czasami nie działa poprawnie z innymi skryptami lub pluginami.
×