Skocz do zawartości

Usunięty#25192

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Usunięty#25192

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

1

Reputacja

 1. Prosiłbym o usunięcie tego konta razem z całą aktywnością na tym koncie taką jak tematy i odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
 2. Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić, aby zablokować drugą rękę.
 3. Możesz poszukać sobie pluginu lub napisać plugin, który będzie ci dodawał drop z kamienia, ale obecnie FunnyGilds ma chyba normalny drop.
 4. Ale mi chodzi o to, że chce napisać addon i nie wiem jak dodać do niego api, aby mi wyświetlały się rzeczy z bedwars1058 takie jak, np. eventy.
 5. Mam problem, ponieważ nie wiem jak dodać api bedwars1058 do mojego addona. package com.andrei1058.bedwars.bedwarsapi; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin; public final class BedwarsApi extends JavaPlugin { @Override public void onEnable() { if (Bukkit.getPluginManager().isPluginEnabled("BedWars1058")) { getLogger().severe("BedWars1058 was not found. Disabling..."); setEnabled(false); return; } } @Override public void onDisable() { } } Nie wiem gdzie dodać linijkę: BedWars bedwarsAPI = Bukkit.getServicesManager().getRegistration(BedWars .class).getProvider(); Nigdzie ona nie działa. Dlatego proszę o pomoc.
 6. Potrzebuje, aby po każdej wygranej i przegranej rundzie w pluginie Bedwars1058 dodawało odpowiednią ilość pieniędzy w pluginie Vault. Wie ktoś jak to zrobić?
 7. Potrzebuje zrobić, aby w metodzie onCommand argument był intem, lecz kompletnie nie wiem jak to zrobić. Próbowałem użyć metody parseInt, ale wtedy wyskakuje mi błąd. 'parseInt(java.lang.String)' in 'java.lang.Integer' cannot be applied to '(java.lang.String[])' Wiecie może jak to naprawić lub może znacie inny sposób, jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedź.
 8. Szukam pluginu, który pozowli mi zrobić mniej więcej płaski świat, aby nie był żadnych gór, za dużych wzniesień itp. taki mniej więcej płaski świat.
 9. Polecam kupić ovh, ale z tych tutaj polecam craftserve lub titanaxe.
 10. on walk: play raw sound "mob.bat.death" at player with pitch 1 volume 10 Dodatki: SkQuery (To jest przykład. Możesz zmienić głośność, pitch, które nie wiem co znaczy i dźwięk jaki ma zostać wydany)
 11. Witajcie. Jak już po tytule widzicie zapewnie, że poszukuje serwer minecraft lub serwera discord, który potrzebuje technika lub administratora. Minecraft - technik: Jako technik minecrafta umiem pisać skrypty i proste pluginy. Najczęsciej używam pluginów zrobionych przez kogoś. Pluginy umiem bardzo dobrze konfigurować, lecz dużo osób to umie. Minecraft - administrator: Jako administrator moje doświadczenie jest dużo, ponieważ byłem w administracji na wielu serwerach. Moje doświadczenie pochodzi z serwerów, na których na raz grało ponad 100 graczy. Discord - technik: Jako technik discord umiem bardzo dużo, lecz nie umiem pisać botów co jest dużym minusem. Discord - administrator: Umiem rozwiązyć różne sprawy takie jak kłótnie lub reklamy. Znam się na botach oraz byłem w administracji serwera, który posiada ponad 1000 osób. Jeśli ktoś jest chętny zapraszam do pisania na discordzie: Skw972#9841, na gmailu: [email protected], pod tym tematem lub w wiadomości prywatnej. Dziękuję wam za przeczytanie tego wątku oraz życze wam miłego dnia.
 12. A jaka mniej więcej cena za jakiś bardziej zaawansowany plugin lub skrypt?
 13. Usunięty#25192

  SkriptJam #1

  Zgłaszam się, ale pewnie zyskam przedostatnie miejsce.
 14. Napisałem pomiędzy jakimi kordynatami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...