Skocz do zawartości

Skw972

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Skw972

 • Urodziny 13.05.2007 (15.260225317 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Skw972

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

1

Reputacja

 1. Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić, aby zablokować drugą rękę.
 2. Możesz poszukać sobie pluginu lub napisać plugin, który będzie ci dodawał drop z kamienia, ale obecnie FunnyGilds ma chyba normalny drop.
 3. Ale mi chodzi o to, że chce napisać addon i nie wiem jak dodać do niego api, aby mi wyświetlały się rzeczy z bedwars1058 takie jak, np. eventy.
 4. Mam problem, ponieważ nie wiem jak dodać api bedwars1058 do mojego addona. package com.andrei1058.bedwars.bedwarsapi; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin; public final class BedwarsApi extends JavaPlugin { @Override public void onEnable() { if (Bukkit.getPluginManager().isPluginEnabled("BedWars1058")) { getLogger().severe("BedWars1058 was not found. Disabling..."); setEnabled(false); return; } } @Override public void onDisable() { } } Nie wiem gdzie dodać linijkę: BedWars bedwarsAPI = Bukkit.getServicesManager().getRegistration(BedWars .class).getProvider(); Nigdzie ona nie działa. Dlatego proszę o pomoc.
 5. Potrzebuje, aby po każdej wygranej i przegranej rundzie w pluginie Bedwars1058 dodawało odpowiednią ilość pieniędzy w pluginie Vault. Wie ktoś jak to zrobić?
 6. Potrzebuje zrobić, aby w metodzie onCommand argument był intem, lecz kompletnie nie wiem jak to zrobić. Próbowałem użyć metody parseInt, ale wtedy wyskakuje mi błąd. 'parseInt(java.lang.String)' in 'java.lang.Integer' cannot be applied to '(java.lang.String[])' Wiecie może jak to naprawić lub może znacie inny sposób, jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedź.
 7. Szukam pluginu, który pozowli mi zrobić mniej więcej płaski świat, aby nie był żadnych gór, za dużych wzniesień itp. taki mniej więcej płaski świat.
 8. Skw972

  Hosting

  Polecam kupić ovh, ale z tych tutaj polecam craftserve lub titanaxe.
 9. on walk: play raw sound "mob.bat.death" at player with pitch 1 volume 10 Dodatki: SkQuery (To jest przykład. Możesz zmienić głośność, pitch, które nie wiem co znaczy i dźwięk jaki ma zostać wydany)
 10. Witajcie. Jak już po tytule widzicie zapewnie, że poszukuje serwer minecraft lub serwera discord, który potrzebuje technika lub administratora. Minecraft - technik: Jako technik minecrafta umiem pisać skrypty i proste pluginy. Najczęsciej używam pluginów zrobionych przez kogoś. Pluginy umiem bardzo dobrze konfigurować, lecz dużo osób to umie. Minecraft - administrator: Jako administrator moje doświadczenie jest dużo, ponieważ byłem w administracji na wielu serwerach. Moje doświadczenie pochodzi z serwerów, na których na raz grało ponad 100 graczy. Discord - technik: Jako technik discord umiem bardzo dużo, lecz nie umiem pisać botów co jest dużym minusem. Discord - administrator: Umiem rozwiązyć różne sprawy takie jak kłótnie lub reklamy. Znam się na botach oraz byłem w administracji serwera, który posiada ponad 1000 osób. Jeśli ktoś jest chętny zapraszam do pisania na discordzie: Skw972#9841, na gmailu: [email protected], pod tym tematem lub w wiadomości prywatnej. Dziękuję wam za przeczytanie tego wątku oraz życze wam miłego dnia.
 11. Dziękuję za wytłumaczenie graczom powyżej.
 12. A jaka mniej więcej cena za jakiś bardziej zaawansowany plugin lub skrypt?
 13. Skw972

  SkriptJam #1

  Zgłaszam się, ale pewnie zyskam przedostatnie miejsce.
 14. Skw972

  Skrypt na kick w obszarze.

  Napisałem pomiędzy jakimi kordynatami.
 15. Skw972

  Skrypt na kick w obszarze.

  Prosiłbym o napisanie skryptu, który będzie sprawiać, że jak wejdziesz w dane kordynaty np. 10 10 10, -10 0 - 10 to stanie się coś takiego, że teleportuje gracza na dane kordynaty
×
×
 • Dodaj nową pozycję...