Skocz do zawartości

UtopiaMC

skript.pl
 • Ilość zawartości

  364
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia UtopiaMC

Wyjadacz II

Wyjadacz II (9/13)

17

Reputacja

 1. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Exp z piecyków Proponuje dodanie możliwości pobrania expa z piecyków klikając na nie szklaną butelką. Plusy: - Nie trzeba niszczyć piecyka albo blokować hopperów pod aby exp wypadł Minusy: - Chyba brak OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @Libter dodał nowy wniosek: Ostracyzm gracza ZoogZoog Widmo krąży nad utopią... widmo jaranizmu. JanekJaran pomimo przegranego z kretesem wniosku o ostracyzm ( https://wnioski.utopiamc.pl/tuOPwMO4 ) podporządkował sobie gracza ZoogZoog, który wbrew wcześniejszym traktatom o powstaniu galerii handlowej zaczyna rościć sobie prawa do centrum serwera w ramach "spadku". Są to typowe działania JanekJarana skierowane wyłącznie na postawienie na swoim nie licząc się z kosztami społecznymi i szkoda, że ZoogZoog zaczął grać w tą grę. Dodatkowo ZoogZoog jest ideowym komunistą / socjalistą co podaje w wątpliwość jego predyspozycje do przestrzegania regulaminu. Nie przeszkadza mu to jednak w wywoływaniu absurdalnych konfliktów jak żądanie 10 diamentów zapłaty od gracza King_Loczek za przebywanie w pobliżu jego nieogrodzonego budynku. Wniosek piszę już teraz, ponieważ w normalnym trybie zostanie rozpatrzony dopiero za tydzień. Zachęcam wszystkich graczy, którym zależy na serwerze do głosowania za, a ZoogZoogowi sugeruję aby opamiętał się i zerwał kontakty z JanekJaranem oraz odstąpił od wszelkich roszczeń do "spadku" - tylko wtedy będę mógł głosować przeciw temu wnioskowi. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 4. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 5. Użytkownik @Reedzev_ dodał nowy wniosek: Szybsze orzekanie werdyktu we wnioskach o ostracyzm Obecne tempo przetwarzania wniosków o ostracyzm jest absolutnie niedostosowane do tempa rozwoju serwera i jego graczy. Wnoszę o zmianę tego czasu z 7 dni do 48 godzin. Czas oczekiwania wniosków o ostracyzm czekających na wynik zostałby skrócony w momencie przyjęcia tego wniosku. Wniosek ten ma JEDYNIE ZALETY. Skróci to czas trwania konfliktów i niemiłej atmosfery związanych z ostracyzmami. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @MikiCreator dodał nowy wniosek: JanekJaran sra konfliktami sra przy 0 0 i jest walonym scammerem. JanekJaran ostatnio staje się tematem numer 1 na serwerze. Gracz ten niebywale zaśmieca 0 0 i uniemożliwia to rozwój centrum. Wnioskuję więc o ukaranie gracza. Zalety: - Znajdzie się miejsce na zbudowanie reprezentacyjnych budowli takich jak CH, Bank, czy centra komunikacji. - Atmosfera na serwerze się poprawi, ponieważ pozbylibyśmy się jednego z większych prowokatorów kłótni. Wady: - brak wad OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @BrixNW dodał nowy wniosek: Wnioski w kategorii "Ostracyzm" Każdy gracz, niezależnie od abonamentu powinien mieć identyczną siłę głosu w kategorii "Ostracyzm". Plusy: - Bardziej uczciwe głosowanie - Mniej spin Minusy: - mała strata dla osób, które kupiły lepszy abonament. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 9. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 10. UtopiaMC

  Netheritowa elytra

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 11. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 12. UtopiaMC

  Statystyki koni

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. UtopiaMC

  Grupowe wiadomości.

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 14. UtopiaMC

  TNT dla górnictwa

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 15. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
×
×
 • Dodaj nową pozycję...