Skocz do zawartości

mc.skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

O mc.skript.pl

 • Tytuł
  Użytkownik III

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Moderacji nie wyświetla się treść zgłoszeń Na dwa zgłoszenia moderacyjne, które utworzyłem moderacji nie wyświetlała się jego treść. Nie wiadomo czemu. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @MikiCreator dodał nowy wniosek: Tworzenie bram. Proponuję dodanie możliwości tworzenia bram tak jak to było na fC. Pisalibyśmy przykładowo [Gate] na tabliczce, a następnie po kliknięciu na tabliczkę brama otwierałaby się lub zamykała. Pozytywne skutki: 1. Mniej bawienia się z przejściami za pomocą redstone itp. itd. 2. Łatwiejsze tworzenie większych przejść z możliwością zamknięcia Negatywne skutki: Na razie nie widzę. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 4. Użytkownik @Norbi dodał nowy wniosek: Udostępnienie daty rejestracji i ostatniego logowania Wnoszę o udostępnienie daty rejestracji i ostatniego logowania użytkownika w API, myślę że pomoże graczom zobaczyć kiedy pierwszy raz weszli na serwer i kiedy ostatnio był ktoś OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Użytkownik @JanekJaran dodał nowy wniosek: Kolorowanie szkła powoduje, że się nie łączy jak powinno Podczas zmiany koloru szyb, tracą one swoje połączenia z innymi blokami. SS: https://media.discordapp.net/attachments/647874878338498620/676090882964848640/unknown.png Błąd wykrył Kruliczek. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zaakceptowane
 7. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zaakceptowane
 8. Użytkownik @CreepyJinx dodał nowy wniosek: Przenoszenie monster spawnerow z Pickiem pomoca Silk Tauch'a Hejka. Chciałabym zaproponować możliwość przenoszenia monster spawnerów za pomocą Pickaxe'a z Silk Tauch'em. Jest to rzadki i drogi przedmiot ale niestety nie można z niego czasem dobrego użytku zrobić jak nie można go przenieść bo czasem trzeba pokonywać duże odległosści od kryjówki gdzie to masz. Dlatego chciałabym zaproponować czegoś podobnego do tego. Te spawnery mogłby by być też craftable z jajek potworów które mogłby być wypadać epicko rzadko, jeśli ktoś by się martwił czy to nie przyczyni się do monopolu na automatyzację produkcji, ale takie są z drugiej strony zasady pogressive. Zalety: - Zwiekszy logiczną wartość monster spawnerów i możliwi handel nimi - Wieksza wygoda bo przeniesiesz do miejsca gdzie ci to będzie odpowiadało. - Ukłon dla osób które myslą też o automatyzacji produkcji. W miare lepszego pogresu wypadało by takie coś mogło istnieć... Minusy: - Na małych światach niektóre osoby mogą zrobić na to monopol (z drugiej strony można by było wprowadzić na to też drogi crafting np. Bardzo rzadkie jajka z potworów były by wymagane do receptury. To by rozwiązywało ten problem wtedy). Pozdrawiam OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. mc.skript.pl

  Crafting gąbki

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 10. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 11. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 12. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 14. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zaakceptowane
 15. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
×