Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Zawartość

  574
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O xN0MANDx

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 5 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Hobby
  HTML5 (Podstawy)
  Skrypty (Perfekcyjnie)
  Java (Uczenie się, coś się tam pisało.. i edytowało)
  C++ (Uczenie się)
  CSS (Podstawy)
  JavaScript (Podstawy)
  SQL (Uczenie się, lecz coś się umie)
  Json (Coś się umie)
 • Nick w MC
  xN0MANDx

Ostatnie wizyty

5093 wyświetleń profilu
 1. xN0MANDx

  Problem z Mythicmobs

  Zedytuj DMG w sk Ja zawsze tam selectuje cele itp
 2. xN0MANDx

  Skarga na xN0MANDx

  Witam. Jestem nomad. Przedstawie wam dziś... ...jak zdenerwować bolka. Z racji iż nie mam czasu - to mój ostatni post na forum. //----> Przynajmniej póki nie będę miał prezentacji solarix
 3. xN0MANDx

  Skarga na xN0MANDx

  @boleknowak Też cie kocham. PS: "ten dzieciak" jest starszy od ciebie
 4. xN0MANDx

  Połączenie Bungee

  Bierzesz kabel i wsadzasz do niego monitor z otwartym configiem cord'a. I gotowe. A tak na serio byś wpisał w przeglądarke. Nie znam autora poradnika https://www.mpspot.pl/index.php?/topic/206-bungeecord-podstawy-konfiguracja-i-łączenie/
 5. xN0MANDx

  Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  ~/10
 6. xN0MANDx

  E-Craft.PL - ExtraEnchant

  Kolejne nowości: - Nowe rangi - Nowe misje (na bazie yaml) - Nowe talenty Itd.. itd.. itd.. zapraszam. Póki co serwer jest największą siecią RPG w polsce aktualnie Nie traćmy tego miana.
 7. xN0MANDx

  E-Craft.PL - ExtraEnchant

  Już za 2 godziny i kilka minut otwarcie PS: Doszło kilko innowacji jak np: pokazywanie hp na pasku expa i wiele więcej. ====== Serwer Otwarty (Na otwarciu było tylko 300 osób :/) Serwer cieszy się póki co liczebnością - codziennie po około 100 graczy.
 8. » IP: E-Craft.PL » Tryb: Mieszanka RPG + Wojen Gildii + Survivalu + FreeBuild » Rejestracja: NonPremium Co się robi ? Co tylko pragniesz. Od kopania oryginalnych bloków w kopalni, poprzez zdobywanie itemów z mobów, budowaniu działek, zdobywaniu rang, wypełnianiu wyzwań aż po chwalebne autorskie wojny gildii rodem z gry Metin2. Kto tworzył serwer ? Serwer był tworzony przez zaawansowaną administrację w obecności wielu graczy i to ich pomysły, a nawet zaangażowanie tworzyło ten serwer. Kiedy premiera ? 12 lipiec 2018 roku o 17:00 (czwartek) » Dozwolone Wersje: 1.7.2-1.8.9 (Sieć 1.7-1.12.2) Dlaczego taka wersja ? Wersja została wybrana przez 80% graczy, gdyż narzekali na słabe pvp w nowszych wersjach. Osobiście planowałem 1.7-1.12.2, jednakże liczy się głos społeczności, a nie jednego admina.
 9. Ojej a ile banów się posypało przez ten czas (np: dla mnie)
 10. xN0MANDx

  ID Wartości

  command /ZapiszItem <text>: permission: admin.sk trigger: if arg is not set: send "{@tag} &4Nie mozesz zapisac powietrza." stop else: set {zapisanyitem::%arg%} to player's tool send "{@tag} &aZapisales pomyslnie ten item &8(&7%name of player's tool%&8) pod ID &2%arg%" stop command /ListaItemow: permission: admin.sk trigger: send "&9Zapisane itemy (ID) &8>> &b%{zapisanyitem::*}%" <------ Aby to kurla wyswietlalo ID WARTOSCI ZAMIAST WARTOSCI command /UsunItem <text>: permission: admin.sk trigger: if arg is not set: send "{@tag} &4Nie mozesz usunac niczego!" stop else: send "{@tag} &9Usunales pomyslnie ID &5%arg% &9ktorym byl &5%{zapisanyitem::%arg%}%&9." delete {zapisanyitem::%arg%} stop command /SprawdzItem <text>: permission: admin.sk trigger: if arg is not set: send "{@tag} &4Nie mozesz sprawdzic niczego!" stop else: send "{@tag} &9Patrzysz pomyslnie ID &5%arg% &9ktorym jest &5%{zapisanyitem::%arg%}%&9." stop #EDIT @Vylence A dobra bo index myślałem, że wyświetla numer loopu, a nie ID wartości. Tak że do zamknięcia.
 11. xN0MANDx

  ID Wartości

  Ktoś ma pomysł jak odczytać ID Wartości z grupowej ? np zapisuje ITEM do {item::%arg%} arg to bedzie fajnyitemek potem robię drugi itemek i nazywam wartość epickiitemek ------------------------------------------------------------- Teraz jak odczytać na listę te ID'y (epickiitemek i fajnyitemek, aby pisało bez dopisywania tego do dodatkowych wartości przy tworzeniu ich) ?
 12. xN0MANDx

  Szukam Sponsora

  Hmm.. trudna matematyka... zysk = 0.00 zł zysk sponsora = 60% zysku 0.00 * 60/100 = ? Pewnie bardzo dużo
 13. xN0MANDx

  StarWars RPG ? Robić ? Nie robić ? Oto jest pytanie.

  "Losowa" ? Jeżeli chodzi o RPG to robiłem ich najwięcej. (EvolutionRPG - pierwszy serwer, aż łezka w oku się robi, wtedy było codziennie po 40-50 osób na nim) Portfolio na kanale youtube. Raz robiłem kosmiczny RPG, ale tam efekty specjalne nie były najlepsze (i to naprawdę dawno) i nie stosowałem Json (dynamiczne własne dźwięki godowe, interakcje itp) + txt 3D własne, tak jak w nadchodzącym RPG robionym od 2 lat "solarix" startującym w sierpniu. Tak czy owak pytanie brzmi "czy robić taki serwer ?", a wykonanie będzie najlepsze jakie jest możliwe. (Plan na przyszłość 2018-2019) portfolio: https://www.youtube.com/channel/UCVXiTITUo3CZtDg2f0ny5bw/featured a tu przykład: Polecam oglądać od 11:56
 14. xN0MANDx

  StarWars RPG ? Robić ? Nie robić ? Oto jest pytanie.

  Jestem specjalistą od efektów specjalnych i dynamicznych rzeczy Nie takie rzeczy się robiło.
×