Skocz do zawartości

LeviBoyPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  716
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Aktywność reputacji

 1. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL przyznał(a) reputację dla DreaMPL w [Android] Tabliczka Mnożenia Gry i Nauka   
  Cześć,
  Chciałbym zaprezentować wam moją pierwszą aplikację mobilną, którą wydałem na Androida. Nad aplikacją pracowałem niecałe 2 miesiące i jest to aplikacja edukacyjna do nauki tabliczki mnożenia i dzielenia.
  Aplikacja została stworzona w Android Studio z wykorzystaniem języka Java. Interfejs graficzny przygotowałem w Inkscape oraz w figmie.
  Link do pobrania
  Google Play: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  ❇️ Ta aplikacja to nie tylko darmowe narzędzie; to kreatywna i zabawna platforma edukacyjna, stworzona specjalnie po to, aby mnożenie i dzielenie stało się przyjemne dla dzieci. To, co czyni ją wyjątkową, to fakt, że jest całkowicie darmowa, dzięki czemu wysokiej jakości nauka jest dostępna dla wszystkich dzieci. Wejdź do świata, w którym zabawa i innowacja łączą się, a Twoje dzieci mogą bez wysiłku uczyć się mnożenia i dzielenia.
  🧠 Ta interaktywna aplikacja została stworzona, aby uczyć dzieci podstaw mnożenia i dzielenia już od samego początku. Dzięki dobrze zaprojektowanym lekcjom aplikacja umożliwia zdobycie solidnej wiedzy z tabliczki mnożenia. Jej interaktywne i przyjemne podejście nie tylko sprawia, że nauka jest skuteczna, ale także zmienia ten proces w zabawę dla dzieci.
  👶 Aplikacja pomaga dzieciom w nauce wczesnych umiejętności matematycznych za pomocą różnych ćwiczeń. Istnieje dziewięć głównych sposobów nauki, dzięki którym dzieci mogą łatwo rozpocząć naukę mnożenia, dzielenia, odejmowania i dodawania samodzielnie lub z pomocą rodziców.
  🎲 Ta aplikacja matematyczna oferuje dziewięć różnych ćwiczeń i gier, dzięki czemu możesz wybrać preferowaną metodę nauki. Dzięki różnorodnym wyborom opanowanie mnożenia i dzielenia staje się nie tylko skuteczne, ale także dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji, zapewniając płynną i przyjemną naukę.
  📅 Rozpocznij swoją codzienną praktykę od naszej bezpłatnej aplikacji, a szybko zauważysz, jak łatwo i szybko będziesz w stanie wykonywać operacje mnożenia i dzielenia.
  🔔 Cechy i funkcje:
  ✅ Udostępniamy ponad 9 różnorodnych gier i ćwiczeń, w tym ćwiczenia takie jak wybieranie właściwej liczby, wprowadzanie wartości liczbowych, łączenie liczb i wiele więcej.
  ✅ Ścieżka nauki mnożenia i dzielenia ułatwia płynną i przystępną naukę.
  ✅ Po ukończeniu lekcji i gier możesz przejrzeć wszystkie swoje odpowiedzi.
  ✅ W tej aplikacji możesz opanować tabliczkę mnożenia do 100, 200, a nawet 1000. W tej aplikacji nie ma żadnych ograniczeń.
  ✅ Aplikacja posiada również „Tryb rywalizacji”, pozwalający graczom rywalizować ze sobą i zdobywać punkty za prawidłowe odpowiedzi. Zapewnia przyjemny sposób doskonalenia umiejętności matematycznych poprzez zabawę z przyjaciółmi lub dziećmi.
  ✅ Aplikacja pozwala nauczyć się mnożenia, dzielenia, dodawania i odejmowania.
  ✅ Aplikacja posiada nieskomplikowany i przyjazny dla użytkownika interfejs.
  🗯️ Opinie mile widziane:
  Jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię! Twoje sugestie i komentarze są dla nas bardzo cenne, ponieważ staramy się stale udoskonalać aplikację, aby zapewnić jeszcze bardziej wzbogacające doświadczenie edukacyjne.
  Jeśli masz ciekawą propozycję zmian, zauważyłeś błąd lub masz pytanie, to możesz napisać do nas:
  ✉️ e-mail: [email protected]
  Source Code: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Jest to mój pierwszy taki projekt stworzony w Javie, więc przeglądasz ten kod na własne ryzyko  
  A tak na poważnie, to chętnie poczytałbym opinie bardziej doświadczonych osób, abym mógł się czegoś nowego nauczyć. Konstruktywna krytyka jest mile widziana.

   
 2. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od knugi w Problem klonowania itemów / przedmiotów   
  Albo "większe" serwery mogą robić GUI na pluginach, w których nie ma mowy o żadnym kopiowaniu nawet w przypadku laga.
 3. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od kerpson w nGen - Generator niczym z serwerów SkyGen!   
  Kilka uwag:
   
  Przede wszystkim, powinieneś stworzyć jedną komendę, np ngen i tam dodać subkomendy add remove i edit Sprawdź konwencja nazewnictwa w javie. Przede wszystkim jak poprawnie nazywać package. Czemu połowa zmiennych i metod jest nazwana po polsku, a drugie pół po angielsku?  Zamiast wrzucać isInt i kolor do maina mógłbyś stworzyć klasę ze statycznymi metodami, np Utils i tam wrzucić pomocnicze metody. Pusta klasa GeneratosEvent. Zamiast zmiany wrzucać do configa i czytać ten config co sekundę (co jeśli ktoś chciałby custom czas?), zapisuj obiekty generatora w ramie. Stwórz sobie jakiś GeneratorStorage i tam przechowuj wszystkie generatory, a w tasku zrób foreacha na listę czy mapkę.  Akurat w tym przypadku jest to trochę pierdółka, ale ogólnie jest to dość ważny temat. Kod nie jest thread-safe. Jest to dość obszerne pojęcie, dlatego odsyłam do google, ale mogę w skrócie napisać, że chodzi o to, że masz na przykład kod x, y, z = player.getLocation().getDanyBlok(). W tym momencie pobierasz lokalizację gracza za każdym razem od nowa. Kod wykonywany jest synchronicznie, tzn leci linijka po linijce i następuje egzekucja danego fragmentu. Alee w czasie kiedy wykonywany jest Twój kod, dzieje się bardzo wiele wokół. Może na przykład dość do sytuacji, w czasie powiedzmy laga, że gracz zmienił pozycję, a Twój kod jest akurat wykonywany, tzn pobrałeś x, pobrałeś y, nagle jest lag, gracz zmienia pozycję i jest już w innym z, więc ma gena przesuniętego o jedną kratkę. Zapobieganie temu jest bardzo proste. Wystarczy, że pobierzesz raz do zmiennej player.getLocation() i będziesz operował na tej zmiennej. Możesz zrobić sobie klasę Messages, w której statycznie będziesz przetrzymywał wszystkie wiadomości, a wysyłać za pomocą player.sendMessage(Messages.USAGE_REM_GEN), w ten sposób będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich wiadomości.  Nie używaj & w wiadomościach, bardzo przestarzałe podejście. Zamiast tego powinieneś dodawać kolory przy użyciu ChatColor: player.sendMessage(ChatColor.GRAY + "»...");
  albo jeszcze lepiej player.sendMessage(String.format("%s»...", ChatColor.GRAY) Fajny plugin do poćwiczenia, na początek, ale brakuje tutaj trochę elementarnej wiedzy nt programowania jak i programowania w javie. Jeśli wprowadzisz chociaż część zaproponowanych poprawek, to  zobaczysz, że zacznie Ci się kodzić lepiej
 4. Ale o co chodzi (0)
  LeviBoyPL przyznał(a) reputację dla Saanjuk w VIshop.pl - darmowy itemshop Minecraft   
  Jeszcze nie założyłem tam sklepu a już jest podstawowy problem... nie można autorowi zadać pytania dotyczącego tego sklepu poprzez pw na forum.. proste pytanie prosta odpowiedź ... nie lepiej jest napisać żeby ktoś wchodził na discorda projektu i tam zadawał pytanie lub poprzez formularz na samej stronie projektu niż odpowiedzieć "tak wspieram takie coś zapraszam" lub "nie nie wpiseramy ale możesz to zaproponować na naszym dc" .... 

   
 5. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od kerpson w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  nie jestes w stanie zliczyc ile bylo tych serwerow xd wieszkosc opierdala sie jednak na wersji 1.8, a tutaj mamy cos swiezego, tryb td wyszedl calkiem spoko, chetnie zobacze jak bedzie z rustem
 6. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Notro w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  nie jestes w stanie zliczyc ile bylo tych serwerow xd wieszkosc opierdala sie jednak na wersji 1.8, a tutaj mamy cos swiezego, tryb td wyszedl calkiem spoko, chetnie zobacze jak bedzie z rustem
 7. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Glicz w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  nie jestes w stanie zliczyc ile bylo tych serwerow xd wieszkosc opierdala sie jednak na wersji 1.8, a tutaj mamy cos swiezego, tryb td wyszedl calkiem spoko, chetnie zobacze jak bedzie z rustem
 8. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Tymekd w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  nie jestes w stanie zliczyc ile bylo tych serwerow xd wieszkosc opierdala sie jednak na wersji 1.8, a tutaj mamy cos swiezego, tryb td wyszedl calkiem spoko, chetnie zobacze jak bedzie z rustem
 9. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od kerpson w Redisson, jak to jest?   
  Kod jest tragiczny, nie pozwala na jakąkolwiek rozbudowę, a chęć dodania kita, równa się z dopisywaniem wszędzie if(k==4) give().
  Powinieneś stworzyć sobie obiekt kita, zawierający pola id, cooldown (tak żeby każdy kit mógł być obierany co x czasu niezależnie), items w formie jakiejś listy. Wtedy w komendzie pobierasz sobie kita po id i sprawdzasz kiedy gracz ostatnio go brał i nadajesz itemy forem. Skróci Ci to kod niebotycznie. Nazywanie zmiennych też jakoś dziwnie, klasę nazywasz KitUser (swoją drogą java jest językiem OOP, nie wiem dlaczego korzystasz ze staticów), a w kodzie nazywasz ją kit, co sugeruje, że działasz na obiekcie kita. Aktualne pole kit zawiera pole UUID, ale z tego co widzę to UUID jest kluczem w mapie, więc nigdzie z niego nie korzystasz. Piszesz dziesiątki setterów, starczyłoby użyć lomboka. 
 10. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL przyznał(a) reputację dla kerpson w plugin na brak dropu cobblestone ze stone   
  Z tego co dobrze pamiętam to funkcja anulowania eventu i zamieniania typu bloku na air wygląda dosyć "sztucznie", imo lepiej użyć
  block.breakNaturally(new ItemStack(Material.AIR));  
 11. Ale o co chodzi (0)
  LeviBoyPL przyznał(a) reputację dla Helios1993 w PROBLEM Z PRZEDMIOTAMI Z GUI, CREATIVE   
  Problem powoduje zbędny plugin ExploitFixer, wyrzuć go. Zalecam pousuwać też inne zbędne/niskiej jakości pluginy: nexengine, wolfyutilities, stackmob, customcrafting, merchantnomending, clearlag, worldborder, antylogout, protocollib, hamsterapi, skinsrestorer, sternalboard, orebfuscator, bmchat, excellentcrates, skquery, randomtp.
 12. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od kerpson w Kto napisze plugina?   
  Zapisywałbym nawet do listy osoby z gm'em i podczas wychodzenia sprawdzał listę i setował na sv
 13. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od kerpson w Vault API - pytanie.   
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 14. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL przyznał(a) reputację dla kerpson w [1.14-1.19][MINIGAMES] FazMC.com - serwer minigames z autorskimi trybami   
  Pomijając fakt, że zapewne i tak z angielskiego będą tylko PODSTAWY to w mojej opinii nie ma różnicy czy polski czy angielski, angielski przyciągnie więcej społeczności bo jednak uważam, że zagraniczne community jest o wiele lepsze i przyjaźniejsze od naszego polskiego(Z mojej obserwacji). 
   
  I bardzo dobrze, minecraft powinien zablokować możliwość tworzenia serwerów non-premium, bo właśnie większość toksycznych graczy i cheaterów to gracze non-premium, gdybyś wydał pieniądze na grę, bardziej byś ją szanował. Tym bardziej, że to nie jest ogromna suma, full-access konta można już kupić za 50-60złotych.
 15. Smutny kocur (0)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od krzmaciek w [1.14-1.19][MINIGAMES] FazMC.com - serwer minigames z autorskimi trybami   
  Sprawdziłem to u siebie w bazie, mam ponad 2 miliony userów, więc ilość danych jest dość spora. I tak, mówimy głównie o Polsce (chociaż gracze z chin i państw sąsiadujących też wchodzą)
 16. Super (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Necesku w [1.14-1.19][MINIGAMES] FazMC.com - serwer minigames z autorskimi trybami   
  W Polsce nadal  ~70% kont jest nonpremium, z czego koło ~60% zakupów to zakupy na nicki nonpremium, więc to co napisałeś nie ma sensu. 
  Co do serwera to chętnie wpadnę zobaczyć 
 17. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Glicz w [1.14-1.19][MINIGAMES] FazMC.com - serwer minigames z autorskimi trybami   
  W Polsce nadal  ~70% kont jest nonpremium, z czego koło ~60% zakupów to zakupy na nicki nonpremium, więc to co napisałeś nie ma sensu. 
  Co do serwera to chętnie wpadnę zobaczyć 
 18. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od boleknowak w Co chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w tych czasach?   
  Polska jest mega zamknięta. Kiedyś napisałem dopierdolony panel, który działał na zasadzie generowania obrazka z poziomu strony internetowej, która później wysyłana była na serwer i wyświetlana na mapach. Spędziłem przy tym mnóstwo czasu, wszystko było mega dopieszczone, były hovery na przyciskach itd, a większośc graczy narzekała że to mało intuicyjne i lepiej było wcześniej (na gui) xd
   
  Kiedyś był wysyp takich serwerów, aktualnie działa pewnie jeszcze kilka, ale są niszą i raczej nikt Ci na tym nie zagra 
   
   
 19. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Latek w Co chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w tych czasach?   
  Polska jest mega zamknięta. Kiedyś napisałem dopierdolony panel, który działał na zasadzie generowania obrazka z poziomu strony internetowej, która później wysyłana była na serwer i wyświetlana na mapach. Spędziłem przy tym mnóstwo czasu, wszystko było mega dopieszczone, były hovery na przyciskach itd, a większośc graczy narzekała że to mało intuicyjne i lepiej było wcześniej (na gui) xd
   
  Kiedyś był wysyp takich serwerów, aktualnie działa pewnie jeszcze kilka, ale są niszą i raczej nikt Ci na tym nie zagra 
   
   
 20. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od kerpson w Wie ktoś jak są zbudowane pluginy na duele   
  Zależy od samego pluginu, pewnie większość publicznych ma wiele opcji. Zajmowanie jednego całego serwera dla dwóch - czterech osób jest totalnie nieopłacalne, na jednym serwerze pewnie odbywa się parę gierek, chociaż warto przeznaczyć na to co najmniej jeden serwer inny niż lobby czy skąd tam będziesz chciał wysyłać graczy. Co do tego skąd plugin wie, która arena jest zajęta to sprawa jest prosta. Serwer X (lobby) wysyła zapytanie czy na serwerze Y (duele) są jakieś dostępne areny, plugin na Y odpowiada, że jest dostępna 1 arena, następnie serwer X wysyła tych graczy na serwer Y na tę właśnie arenę. Metoda działania może się trochę różnić między pluginami, ale +/- w dużym uproszczeniu tak to wygląda.
 21. Ale o co chodzi (0)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Cebuliusz w Najlepszy antycheat   
  Vulcan jest np na kokscraft i radzi sobie całkiem ok. Oczywiście znajdą się osoby narzekające albo bypassy, ale serwer jest na totalnie inną skalę niż większość w polsce więc to oczywiste
 22. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL przyznał(a) reputację dla Ewald w Najpasty.pl - Najlepsze copypasty w sieci!   
  Cześć!
  Serwis najpasty.pl to zbiór copypasty i creepypast dodawanych przez użytkowników. Strona posiada podział na kategorie past, wyszukiwanie past, system głosów i komentarzy, ranking użytkowników używający potężnego algorytmu. Na stronie znajdują się również podstrony z najlepszymi copypastami z ostatnich 48h oraz z najlepszymi copypastami bez względu na czas dodania. Szukasz pasty o starym, fanatyku wędkarstwa? Zapraszamy!
  link: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  serwer Discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 23. Kappa (0)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od gigadev w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  Bardzo przyjemny tryb, szczerze polecam, bo ma potencjał na dalszy rozwój.
   
   
  ps właśnie kupuje domene litepixel.pl, chcecie odkupić? 
 24. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Notro w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  Bardzo przyjemny tryb, szczerze polecam, bo ma potencjał na dalszy rozwój.
   
   
  ps właśnie kupuje domene litepixel.pl, chcecie odkupić? 
 25. Polubienie (+1)
  LeviBoyPL otrzymał(a) reputację od Tymekd w [1.19] [Inne] Litepixel.net   
  Bardzo przyjemny tryb, szczerze polecam, bo ma potencjał na dalszy rozwój.
   
   
  ps właśnie kupuje domene litepixel.pl, chcecie odkupić? 
×
×
 • Dodaj nową pozycję...