Skocz do zawartości

_GRIERIOR_

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O _GRIERIOR_

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, w jaki sposób mogę zapisać zmienną w MySQL?
 2. Witajcie, wie ktoś może, w jaki sposób wyświetlić particle przy umierającym mobie?
 3. Witam, w jaki sposób mogę zadać obrażenia wszystkim mobom i graczom oraz wyświetlić particle w danym zasięgu po kliknięciu ppm?
 4. _GRIERIOR_

  Gui/Lore

  with lore "Lore1" and "Lore2" and "Lore3" Pozdrawiam.
 5. Witam, wie ktoś może w jaki sposób wyświetlić hologram na danych kordynatach oraz tylko w jednym świecie? Z góry dziękuje.
 6. Zamiast send wpisz send colored
 7. Witam, mam taki o to kod: every 5 seconds: set {version} to content of file "plugins\Skript\scripts\grierior\jezyki.sk" set {version.new} to result of connect to "*nie podam githuba*" if {version} is not {version.new}: download "*nie podam githuba*" to "plugins\Skript\scripts\grierior\jezyki.sk" execute console command "skript reload grierior/jezyki.sk" Problem polega na tym, że skrypt restartuje się i pobiera cały czas, nawet jeśli nie wprowadzam zmian na githubie.
 8. Może zamiast pobrać do zmiennej z opisu, daj do opisu zmienną?
 9. Copyrights © was claimed to k0go CONSULTING and TEMPLATED. <- Można znaleźć na dole strony. Dowód na to iż jest to template. /edit: Można znaleźć to na stronie głównej, nie podstronie. https://k0go.pl
 10. +1, koszty przy usługach informatycznych mogą być ogromne, sam wykonywałem kilka zleceń za ogromne pieniądze. Powodzenia!
 11. add 1 to {zabitemobydomisji::%attacker%} Podmień linijkę która dodaje tym, miałeś jeden : zamiast dwóch.
 12. _GRIERIOR_

  Problem ze skrzyniami

  on right click: if player's tool is chest named "&c&lPremium Case": add 1 to {tpcc::%player%} cancel event remove 1 chest named "&c&lPremium Case" from player ...code Po co dopisujesz with chest lub cokolwiek więcej przy evencie?
 13. Sam znalazłem rozwiązanie, do zamknięcia.
×