Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 458
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  70

Ostatnia wygrana Libter w dniu 10 lipca

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (5.870391401 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

30 821 wyświetleń profilu
 1. Nie można robić tematów kierujących do kontaktu ze zbanowanymi. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 2. @xAxee u mnie działa, więc czekam 3 dni na podanie przykładu po czym temat zostanie zarchiwizowany.
 3. @xAxee jakiś przykład takiego skryptu?
 4. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  Ale na razie nie ma żadnej burzy na ten temat tylko po prostu jedna strona nie jest w stanie przedstawić swoich poglądów w sprawie żeby było miejsce na jakąkolwiek polemikę BTW Akurat co do tych postulatów, które wymieniłem kilka postów temu to każdy normalny człowiek którego życiowym celem nie jest utrudnianie życia innym ludziom powinien zgodzić się przynajmniej z pierwszymi dwoma w tym czy innym kształcie. Blokowanie innym możliwości w miarę normalnego życia w imię jakiegoś własnego zdania jest niestety moralnie naganne.
 5. Jak Ci sesja wygaśnie to się nie zalogujesz, a do tego czasu niestety - nie ma sensu sprawdzać za każdym razem czy użytkownik przypadkiem nie ma bana
 6. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  I uzyskałeś trochę odpowiedzi, ale zamiast przedstawić swoje stanowisko lub przynajmniej wdać się w polemikę z którąś z nich - stawiasz się w roli moderatora tutejszej dyskusji bez podstawowego obeznania w temacie. Co do mojej wypowiedzi "jaki był twój cel założenia tego tematu [...] - poszukiwania osób które się z tobą zgadzają, udowodnienie że homofobia jest mocna w narodzie, zrobienie gównoburzy?" - wymieniam tylko możliwe opcje pod znakiem zapytania, nie sugeruję że jakakolwiek z nich weszła w życie ani że jest bardziej prawdopodobna niż pozostałe, więc nie rozumiem czemu się tak oburzasz Masz naprawdę spore trudności z czytaniem (i pisaniem trochę też xD) ze zrozumieniem co utrudnia jakąkolwiek dyskusję. Co do tematu - na razie niech sobie zostanie, jak nie będzie dyskusji to się zarchiwizuje.
 7. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  Ja nie wiem naprawdę jaki był twój cel założenia tego tematu i to jeszcze pierwotnie pod szyldem "ideologii LGBT" - poszukiwania osób które się z tobą zgadzają, udowodnienie że homofobia jest mocna w narodzie, zrobienie gównoburzy? Serio, nie widzę na razie żadnej sensownej polemiki z twojej strony ani nawet podstawowego obeznania w temacie, a już stawiasz się w roli moderatora tutejszej dyskusji.
 8. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  No przecież napisałem bardzo długiego posta z moimi "poglądami na temat LGBT" i nawet nie raczyłeś się odnieść
 9. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  Pogrubiony tekst w artykułach to propozycja zmian prawnych, obecnie tego nie ma :V Czytaj dokładnie.
 10. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  Postulaty GRSM / LGBT Autorstwa @Libter, opublikowane 29 września 2019 roku na forum Libterowa. Jako, że ostatnio często pojawiają się te tematy przygotowuję projekt umiarkowanych postulatów, które każdy normalny obywatel (a nawet mam nadzieję, że umiarkowany homofob) mógłby zaakceptować. Związki partnerskie: Czyli pakiet podstawowych praw. Oczywiście ktoś powie, że można robić obejścia na niektóre z nich, ale dlaczego mamy to na siłę utrudniać sporej grupie osób? Informacje o stanie zdrowia. Dziedziczenie ustawowe. Możliwość wspólnego rozliczania podatkowego. Możliwość zaciągnięcia wspólnego kredytu. Prawo do pochowania zwłok. Itp. Transpłciowość: Decyzja i proces zmiany płci powinny być przeprowadzane zgodnie z aktualną wiedzą medyczną (tu już musieliby wypowiedzieć się eksperci). Pod względem prawnym musi to być uregulowane w przejrzysty sposób (bez konieczności zakładania sprawy cywilnej własnym rodzicom przez furtkę prawną w Art. 189. KPC: Powód może żądać ustalenia przez sąd istnienia lub nieistnienia stosunku prawnego lub prawa, gdy ma w tym interes prawny). Ochrona przed nienawiścią: Ciężko ukrywać że przynależność do tytułowych grup automatycznie powoduje znalezienie się w grupie ryzyka podobnie jak np. odmienna narodowość. Intencje ustawodawcy były w tej kwestii raczej jasne, więc proponuję rozszerzyć: Art. 119. § 1 KK: Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, orientacji seksualnej albo tożsamości płciowej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Art. 256. § 1 KK: Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, orientację seksualną lub tożsamość płciową, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 257. KK: Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości, orientacji seksualnej albo tożsamości płciowej, lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
 11. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  Ale zdajesz sobie sprawę, że są to operacje na dwóch zupełnie różnych terminach? LGBT - Lesbijki, Geje, Bi, Trans Ideologia LGBT - zgodnie z definicją ideologii: zbiór idei, poglądów i przekonań tychże osób (co jest oczywiście terminem niezwykle nieprecyzyjnym) A poza tym co z ankietą - edytujesz na "Czy popierasz LGBT"? Przecież to absurd, grupy społeczne są zbyt zróżnicowane żeby stawiać takie pytania.
 12. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  No generalnie jest to sprytny trik retoryczny ze względu na złowieszcze skojarzenia z terminem ideologia w Polsce. Kiedy jakieś inne grupy społeczne jak np. nauczyciele czy przedsiębiorcy idą maszerować z konkretnymi postulatami nikt nie mówi o "ideologii nauczycieli", ani "ideologii przedsiębiorców", ponieważ takie terminy nie znaczą niczego konkretnego - mowa w końcu zawsze o konkretnych postulatach. Tak samo jest i tutaj, marsze równości czy inne pikiety idą zawsze z konkretnymi postulatami jak związki partnerskie, normalne procedury uzgodnienia płci czy ochrona przed nienawiścią ze względu na orientację na równi z obecną ochroną ze względu na narodowość czy wyznanie. Za brakiem każdego z tych postulatów kryje się oczywiście masa indywidualnych, ludzkich dramatów, ale w końcu łatwiej to wszystko przykryć i głosić pustosłowie w stylu "nie popieram ideologii LGBT". Swoją drogą takie fikołki intelektualne są typowe dla każdej dyskusji z konserwatystami
 13. Libter

  LGBT - Wasza opinia

  Zdefiniuj "ideologię LGBT" bo inaczej nie mamy o czym rozmawiać tak naprawdę. Można sobie debatować nad określonymi postulatami jak związki partnerskie, natomiast używanie jakichś terminów worków typu "ideologia LGBT", "ideologia gender" (wymyślonych notabene przez przeciwników co samo w sobie jest absurdalne) do niczego konstruktywnego nie prowadzi.
 14. Libter

  Rejestr zasłużonych

  Nowe tytuły: Moderator @LeKuLa - do 30.12.2020. Przedłużenia tytułów: @JanekJaran do 18.12.2020 (+6 miesięcy). @Kurotsuwa do 16.01.2021 (+6 miesięcy).
 15. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/30.06.2020: @LeKuLa traci rangę moderatora ze względu na nieaktywność.
×