Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 210
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Ostatnia wygrana Libter w dniu 1 grudnia

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (5.282415246 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

22 456 wyświetleń profilu
 1. No wreszcie jakiś konkret - teraz to nabiera sensu, ale żeby głosowanie było wiążące trzeba zmienić treść wniosku oraz jego kategorię co niniejszym czynię.
 2. No to proszę o informację co ma dokładnie robić komenda /r jak nie odpowiadanie ostatniemu graczowi, bo na razie ciągniecie absurd sugerujący że serwer ma czytać wam w myślach do kogo chcecie napisać.
 3. A możesz opisać na czym polega "standardowe" zachowanie komendy zamiast rzucać kolejnymi ogólnikami? Przecież wiadomo, że komenda /r odpowiada na ostatnią otrzymaną wiadomość.
 4. No to nie używaj komendy /r i zawsze wskazuj nadawcę wiadomości. Zgłoszenie nie ma żadnego sensu, ponieważ opisuje coś co nie jest i nigdy nie było błędem oraz nie zawiera żadnej propozycji zmian. No i "treści niejawne" to nie majątek w rozumieniu regulaminu tak BTW.
 5. Maszyna została zmieniona na dwukrotnie większą. Serwer testowy może już pozostać uruchomiony. Mechanizm automatycznego restartu został naprawiony.
 6. @sopher z Serwer» robimy to samo w ramach wniosku czy tyczy się tylko graczy?
 7. Fakt, aczkolwiek nastąpiło to w dosyć nietypowy sposób. Wspomnę jeszcze, że postaram się opisywać w ten sposób każdy incydent - transparentność przede wszystkim
 8. Przebieg: 16:03 - następuje crash instancji JVM z uruchomionym serwerem produkcyjnym. 16:04 - @JanekJaran próbuje mnie powiadomić telefonicznie. 16:15 - sprawdzam discorda. 16:19 - uruchamiam serwer. Przyczyna: brak pamięci RAM spowodowany wyciekiem i/lub zbyt dużą ilością usług działających równolegle (serwer produkcyjny, serwer testowy, API). Działania: Hosting otrzymał zgłoszenie zmiany maszyny na dwukrotnie większą. Serwer testowy do czasu powyższej zmiany będzie uruchamiany tylko w razie potrzeby. Mechanizm automatycznego restartu serwera zostanie naprawiony i przetestowany.
 9. Podawanie wielkości nie robi mi różnicy, ale obliczenia zostają w kilometrach kwadratowych
 10. Libter

  Dodane logblocka

  Jest już: "Serwer testowy z podstawowymi pluginami: cuboidy, logi bloków, sklepy, jakieś essentialsy, zgłoszenia moderacyjne, generowanie świata w określonych graniczach, anty-xray."
 11. Błąd - coś działa niezgodnie z założeniami autorów. Niestety nie da się tego zdefiniować inaczej niż przez zdrowy rozsądek, bo katalog błędów jest z reguły otwarty - zawsze mogą pojawić się nowe i dopiero decyzja autora jest decydująca tak naprawdę. Dlatego zawsze lepiej na wszelki wypadek po prostu mnie poinformować Duplikowanie torów jest błędem - żadne zgłoszenie tego błędu na stronie bugs.mojang.com nie otrzymało statusu "works as intended". Czy dopisanie "pozostaniu postaci w grze" wystarczy? Chodzi głównie o urządzenia do AFK, chunk loadery to swoją drogą
 12. To zostaje kwestia sporej niewydajności oraz możliwych błędów z tym związanych.
 13. Chodzi zwyczajnie o to, że nie można (sądownie) wyegzekwować więcej niż samemu się wydało (zarówno majątku jak i czasu, dojazdu, itd.) w ramach umowy - tylko tyle i aż tyle.
×