Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 345
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  53

Ostatnia wygrana Libter w dniu 22 stycznia

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (5.407612009 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

24 111 wyświetleń profilu
 1. Właśnie w ten sposób działa /bank + oraz /bank -. Kwotowo działa natomiast przy podaniu kwoty zaraz po znaku, bez spacji - np. /bank +100.
 2. No można w przypadku podania więcej niż jednego argumentu wywalać po prostu błąd że niepoprawne użycie
 3. Złoty jest OK tylko wtedy kolor nicku zlewałby się z wiadomościami od serwera, a tego chyba nie chcemy?
 4. No to jedynym błędem jest że powinno wtedy wyświetlić komunikat o braku takiego gracza na serwerze i przerwać wykonywanie komendy.
 5. A czy gracze których próbujesz dodać / usunąć są online?
 6. Flagi służące ochronie własności: Tak. Jednak cała reszta opisanych flag wykracza poza działanie cuboidów jako zmieniająca / wyłączająca sporo z mechanik Minecrafta i tym samym głosowanie nad każdą z nich powinno odbyć się w osobnym wniosku, w którym zostaną także podane przykłady użycia (żeby nie było, że chodzi tylko o ułatwienie rozgrywki na co nie powinno być zgody). Dla przykładu podam wniosek sophera: https://mc.skript.pl/wnioski/0NUDMaUX
 7. Libter

  Crafting gąbki

  A co z gąbkami z podwodnych świątyń, których na mapie jest dosyć sporo względem liczby graczy - nie trafiły jeszcze na rynek?
 8. Libter

  System czatu

  Będą: [pos] - pozycja [dis] - odległość Podświetlanie i dźwięk przy oznaczaniu Podpowiedzi: ./komenda, [ pos], [ dis] Dodatkowo: Komendy /m i /r ze wsparciem serwera jako odbiorcy, a także komenda /c na wewnętrzny użytek serwera. Możliwość formatowania chatu dla abonamentów szmaragdowych i złotych.
 9. @Randomix123 proszę pokazać logi chatu, screeny logów bloków otrzymane od moderacji i inne dowody mogące potwierdzać twoją wersję. Bez tego nie można rozpatrzyć skargi, zwłaszcza że byliście znajomymi pododowanymi nawzajem do swoich cuboidów i nie da się obiektywnie określić że Miki wziął więcej od ciebie niż ty brałeś od niego.
 10. Libter

  ivall niedobry człowiek

  Utrudnianie budowy, a dodatkowo groźby związane z podniebnym oszpecaniem terenu stanowią naruszenie własności. Przychylam się do wniosku @sopher i nakazuję @ivallpublikację w temacie przeprosin względem @sopher oraz wszystkich członków KOC o długości co najmniej 250 znaków.
 11. @Ksenik, @Peridot, @ivall proszę o informację czy wyrok nakazowy został wykonany.
 12. Libter

  Skarga na JanekJaran

  Moby nie są niczyją własnością i poruszają się zgodnie z mechaniką Minecrafta - stanowią tym samym siły natury, których zaskarżać nie można. Oczywiście sąsiedztwo nieoświetlonych terenów może być uciążliwe, niemniej jednak każdy osobiście odpowiada za ogrodzenie i inne zabezpieczenia własnej działki przed standardowymi siłami natury i nie może zrzucać tej odpowiedzialności na innych. To samo tyczy się możliwości spania, należy umieścić łóżko w miejscu w którym własny teren zagwarantuje odległość od mobów. Dodatkowo podniesiony zarzut braku możliwości oglądania centrum to absurd, okoliczne działki nie muszą zapewniać widoczności - inaczej wszyscy musieliby budować się pod ziemią. Podsumowując, skargę postrzegam jako niebezpieczną próbę zrzucania swojej odpowiedzialności jako właściciela terenu na innych, a w konsekwencji także na administrację - pozostaje mi tylko w całości ją odrzucić.
 13. @ivall, @Ksenik czy wyrok nakazowy został wykonany?
 14. Łe, teraz zamiast jednego tekstu w konfiguracji będą aż trzy
 15. Libter

  Siadanie na schodku.

  Nie wszystko co na fC było dobre. Skoro da się coś zrobić w MC to plugin psuje całą zabawę.
×