Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1535
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Libter w dniu 18 Luty

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Właściciel

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet
 • Hobby
  Zarządzanie forami
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

7951 wyświetleń profilu
 1. code.skript.pl v2 - opinie, propozycje i błędy

  W żadnym wypadku. A komu to potrzebne? A dlaczego?
 2. Lista zmian

  15.03.2018: Dodanie licznik czasu istnienia forum - to już ponad 4 lata! Zaktualizowaną wersję Font Awesome do 5.0.8.
 3. Lista zmian

  14.03.2018: Dodanie widgetu "Najaktywniejsi dzisiaj (posty)". Dodanie widgetu "Najaktywniejsi dzisiaj (tematy)". Dodanie dynamicznego wieku w profilu jeśli data urodzenia jest ustawiona.
 4. code.skript.pl v2 - opinie, propozycje i błędy

  Pokazuje poprzez dodanie gwiazdki, tyle w zupełności wystarczy jak ktoś nie pamięta w co klika.
 5. code.skript.pl v2 - opinie, propozycje i błędy

  Może dodam, najlepiej wraz z kompilatorem Powielanie metod logowania z forum trochę nie ma sensu, spróbuj ustawić hasło i zalogować się za pomocą niego. Nie. Konta mają być powiązane z forum, a zmiany nicku, hasła, maila i awatara następować tylko na nim. Można dodać. Też myślałem nad czymś takim włączając relację do oryginału i jest to przewidywane w aktualizacji, można nawet dodać literalnie przycisk Fork Spróbuj ustawić hasło i zalogować się za pomocą niego. To bardziej wklejka niż edytor, czy ktokolwiek będzie pisał tam kod w językach z klamrami zamiast odpowiednim IDE?
 6. W związku z otwarciem nowej odsłony serwisu https://code.skript.pl/ zapraszam do oceny oraz zgłaszania ewentualnych błędów i swoich propozycji.
 7. Wielka modernizacja forum - administracja poszukiwana!

  Zamykam, rewolucja lutowa zakończona
 8. event.fCraft.pl - wygrywa ostatni ocalały!

  Turniej wystartuje za półtorej godziny - https://event.fcraft.pl/odliczanie
 9. event.fCraft.pl - wygrywa ostatni ocalały!

  Turniej rozpocznie się już jutro o godzinie 18, zapraszam do zapisywania się!
 10. Poszukuję nowej ekipy administracyjnej gotowej do przeprowadzenia wielkiej modernizacji forum. Podania powinny być składane przez lidera w imieniu całej ekipy spełniające poniższe wymagania jako grupa. Wymagania: Znajomość obiektowego PHP, znajomość frameworka IPS mile widziana. Bardzo dobra znajomość CSS i HTML, znajomość JS. Bardzo dobra znajomość panelu administracyjnego IPS. Umiejętność pisania regulaminów w Libterowym stylu. Czas i chęci na zmiany, a także niekiedy monotonne zadania Zakres obowiązków - na początek: Modernizacja stylu forum, aktualizacja tłumaczeń i przebudowa emotikon. Wdrożenie systemu ekonomii forumowej wraz ze sklepikiem. Przygotowanie regulaminów klubów, prezentacji serwerów oraz propozycji. Ponowne przejrzenie wszystkich propozycji i przygotowanie ich listy. Przygotowanie publicznych wytycznych dla moderacji. Utworzenie Discordowego bota zintegrowanego z forum. Zakres obowiązków - ogólne: Aktywne naprawianie błędów tłumaczenia i stylu zgłaszanych przez użytkowników. Realizacja zaakceptowanych propozycji i moich sugestii. Rekrutacja ekipy wg. potrzeb i stałe dbanie o jej jakość. Dostępy: Kolorki, plakietki i inne bajery administracyjne. Pełen dostęp (maszyna, baza, acp) do testowej instancji forum. Szeroki dostęp do forum za wyjątkiem niebezpiecznych opcji (jednak może poza mną jedna osoba z grupy otrzyma dostęp). Wzór podania: (Zebranie całej grupy nie jest łatwe, więc można poszukać chętnych tworząc temat na forum lub ogłaszając się na Discordzie) PODANIE NA EKIPĘ ADMINISTRACYJNĄ SKRIPT.PL <dla każdej osoby w grupie> Nick: <nick forumowy> Rola: <rola w grupie (np. lider, programista, grafik)> Opis: <pole opcjonalne, można tu napisać coś o sobie> Umiejętności: <lista umiejętności przydatnych forum z odniesieniem do wymagań> Portfolio: <spis dotychczasowych projektów potwierdzających umiejętności> Uzasadnienie: <najdłuższa część: dlaczego chcesz dołączyć do administracji? ile czasu możesz poświęcić forum? jakie zmiany chcesz zrealizować w pierwszej kolejności?> Zgłoszenia proszę wysyłać w wiadomości prywatnej, powodzenia!
 11. Lista zmian

  16.02.2018: @Nioo awansuje na moderatora globalnego.
 12. event.fCraft.pl - wygrywa ostatni ocalały!

  Nie ma, bo przed chwilą naprawiłem. Dzięki za informację @sfuty.
 13. Co to za serwer? event.fCraft.pl to turniej hardcore o następujących założeniach: Globalne PvP i brak ochrony majątku. Udział w turnieju wymaga zapisania się. Trzykrotnie większa ilość serc oraz negatywne efekty utrudniające walkę i ucieczkę po zranieniu. Mapa z nietypowymi biomami, stopniowo pomniejszana aby gracze znaleźli się na środku. Śmierć oznacza przegraną bez możliwości powrotu - wygrywa ostatni ocalały. Zostaną także wyłonieni zwycięzcy w innych kategoriach jak najwięcej zarobionych pieniędzy czy najładniejsza baza Dodatkowo dostępne będą wszelkie rozwijane przez rok usprawnienia i utrudnienia serwera fCraft.pl (szczegóły na wiki) oraz niewdrożone wcześniej niespodzianki jak nowy system górnictwa, uprawy plonów i podróży w netherze. Jak się zapisać? Wystarczy wypełnić krótki formularz na https://event.fcraft.pl/ podając: nick w Minecraft, tag na Discordzie (jeśli nie posiadasz konta warto je utworzyć, umożliwia to szybki kontakt z administracją i społecznością serwera), dodatkowe informacje (jeśli nie grałeś wcześniej na fCrafcie napisz skąd dowiedziałeś się o serwerze i podaj linki do kont zarejestrowanych pod swoim nickiem np. na forach). Zgłoszenia są zazwyczaj rozpatrywane w ciągu kilku godzin. Kiedy otwarcie? Termin rozpoczęcia turnieju zostanie wyznaczony na serwerowym Discordzie z udziałem społeczności graczy. Serwer będzie dostępny pod adresem event.fCraft.pl na wersji Minecrafta 1.12.2, używanie minimapy zalecane.
 14. Sprawdzanie wielkości liter

  Może ten post się przyda:
 15. Lista zmian

  29.01.2018: @boleknowak zostaje nowym moderatorem lokalnym.
×