Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1443
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  50

Libter ostatnio wygrał w dniu 29 lipca

Libter ma najbardziej lubianą zawartość!

O Libter

 • Tytuł
  Właściciel

Metody kontaktu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet
 • Hobby
  Zarządzanie forami
 • Nick w MC
  Libter

Ostatnie wizyty

6717 wyświetleń profilu
 1. [1.12.1-1.12.2] [SB] HeavenBlock.pl

  Rozumiem, że hejtowanie dropu ze stona nadal w modzie, ale tutaj reklamowany jest serwer na znacznie wyższym poziomie. Nawet jeśli nie widać tego po prezentacji Na samym początku gracza wita profesjonalne MOTD (chociaż ikonka by się przydała): Po wejściu widać od razu skiny i automatyczne logowanie premium, dobrze zrobioną TABlistę i pasek boczny, estetyczny spawn oraz fajerwerkowe powitanie nowego gracza. Domyślne wyspy również są ładnie zbudowane, a dodatkowo w trakcie rozgrywki można zdobywać osiągnięcia zrobione specjalnie pod serwer (chociaż w 1.12 można byłoby to oprzeć na systemie postępów). Znienawidzony drop z kamienia tak naprawdę nie jest dropem - po prostu przy formowaniu się bruku z wody i lawy jest niewielka szansa, że zmieni się on w rudę - trudno o lepsze rozwiązania na skyblocku gdzie większość budulców bierze się właśnie z takiego generatora.
 2. Skarga na JPablo

  @Crevsers Twoją prezentację ciężko określić jako nieestetyczną, ale ustawianie ogromnego rozmiaru czcionki nie pomaga w jej czytaniu, a wyśrodkowanie większości tekstu także jest dosyć kontrowersyjne. Zmniejszam czcionkę i przenoszę do głównego działu.
 3. Lista zmian

  30.10.2017: @Norbi traci rangę administratora ze względu na brak aktywności.
 4. Nowa Emotka

  Propozycja odrzucona.
 5. Naprawcie ten błąd

  To nie nasz błąd, HTML wszędzie działa tak samo - kosz.
 6. [Odwołanie] Invi

  Usunięte, znowu nadgorliwa moderacja
 7. Propozycja

  A nie możecie już obecnie przypinać/odpinać i otwierać/zamykać?
 8. Lista zmian

  23.09.2017: @Ewald awansuje na administratora. @JPablo awansuje na moderatora globalnego. @Kurotsuwa traci rangę moderatora globalnego ze względu na małą aktywność.
 9. Sb

  Naprawione. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 10. [Skarga] MandMLove

  To tylko nieszkodliwe reakcje, ale ostrzegam @MandMLove że dalsze takie działania mogą zostać ukarane kilkoma punktami ostrzeżeń lub banem tymczasowym.
 11. v0.2 "O Skript Kiddie"

  Ze swojej strony dodam, że teksty podawane jako przykład w temacie nie są tolerowane na tym forum i mogą być zgłaszane. Przy okazji użytkownik @Koiczek otrzymuje tymczasowego bana za swój dotychczasowy wkład w tym temacie
 12. [Skarga] Norbi - Discord

  Skarga odrzucona, brak szacunku do administracji jest wystarczającą podstawą do nadania bana tymczasowego.
 13. news Ciemny styl forum

  Na forum został dodany ciemny styl wykonany przez @Norbi, można włączyć go rozwijając listę dostępnych stylów w stopce forum. Dodatkowe podziękowania składam dla @boleknowak i @Ewald za pomoc w szukaniu błędów i ich poprawy, kolejne błędy można zgłaszać w temacie:
×