Skocz do zawartości

maxcom1Games

Użytkownik
 • Zawartość

  482
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana maxcom1Games w dniu 21 sierpnia

Użytkownicy przyznają maxcom1Games punkty reputacji!

O maxcom1Games

 • Tytuł
  Wyjadacz II
 • Urodziny 01.01.1869 (150.889538986 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Java, Skript, Programowanie, Komputery, Informatyka, pomaganie.
 • Nick w MC
  maxcom1

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2 880 wyświetleń profilu
 1. To nie ja. To chyba rodzina gościa który prosił o unbana na moje konto, bo się włamał, dostał bana i groziłem mu ddos. Do wcześniejszych czynów się przyznaje, ale dziś to był mój nowy redaktor. Będziesz mnie osądzać o to że to ja? Nie mam kontroli nad tym, że ktoś od razu wstawia artykuł skopiowany 1:1. Nie wiedziałem że to plagiat, a nie będę łaził po całym necie aby to sprawdzić. Usunąłem tego redaktora i ten artykuł. Nie kopiuje wszystkiego. Na miesiąc już miałem, i co? Znowu, za to że była nie kontrolowana sytuacja? Ludzie.. Do tego @ivall ciągle zaprzecza, że konto które znalazł, bo było napisane tam "maxcom1" jest moje. Przysięgam na boga, że to nie jest moje konto. Niech mnie piorun trzaśnie. Cała ta sytuacja to prześladowanie mnie. Wszyscy czepiają się wszystkiego co robię. Wczoraj napisałem do tego gościa że udostępniacie jego zdjęcia, on powiedział że idzie na policję. Ja mogę to potwierdzić.
 2. Taka rada. To co napisał kolega wyżej powinno działać. Nawet jeżeli masz to w options, skript nie zrozumie "5", bo nie wie czy to sekundy. Określ tick, second, minute, hour, day, (i tak dalej aż do year)
 3. maxcom1Games

  Urodziny Peridota!

  Urodziny osoby która ciągle ma do mnie problem..
 4. maxcom1Games

  level

  wyświetla się 0.0.99
 5. Witam. Czy da się wyświetlić dokładny poziom exp gracza? Jak pisze %player's level%, to wyświetla sie 0, a mam prawie level 1. Czy da sie wyświetlić np. 0.99? Proszę o pomoc!
 6. nie. zainteresowanie: bycie redaktorem to moja pasja. a imie po nicku jakiś problem? to jest ogłoszenie, że poszukuje redaktorów, a nie "opisujcie wady i zalety mojego bloga"
 7. maxcom1Games

  Skarga na _Of3k

  nie. niby które
 8. maxcom1Games

  Skarga na _Of3k

  Nie podpisuje sie. Sprawa była zakończona. Nigdy nie kopiowałem artykułów, z grafikami raz (rozwiązane), wygląd nie xd, kopiujesz wszystko co ci się podoba czyli? Przysięgam na boga że to nie mój fb. To fb mojego znajomego który się włamał na mój mc, i prosił o unbana na mój nick... PS: fb nie mam Wszystkie sprawy zostały wyjaśnione, a ty nadal do nich powracasz. Niesłuszna, [ciach] to można kogoś wyzywać? E what? Jaki ojczulek . mylisz się. nic takiego nie było. za co rak. sam libter się wypowiedział
 9. maxcom1Games

  Skarga na _Of3k

  Eh... nie do końca wiem
 10. Witam. Użytkownik ciągle ma do mnie problem i mnie wyzywa.
 11. Bo co? No i? Ale to jest zaleta? Czemu jakość artykułów jest bardzo słaba? Reklamy - Ostatnio mieliśmy problem, bo google wprowadził reklamy automatyczne. Reklamy to mój współpracownik, a reklam nie jest napchane. od 1 do 2, a w artykułach starszych niż 7dni 3. Wtf? Nie mamy nic z mcbloga. Zgodzę się, ale to zostało już rozwiązane. Wiem, ale to stary redaktor którego wywaliłem. Wpis jest dla osób które nie tego nie potrafią, bo wiem że taka społeczność jest. To co napisałem na reklamy od ivalla. Za duże i za dużo było gdy google wprowadził reklamy automatyczne. Teraz unormowało się to.
 12. Poszukujemy redaktorów i grafików Witam. Poszukuję redaktorów na mojego blog'a pgmc.pl Czego od was wymagamy? Poprawnej polszczyzny Znajomości ortografii Przynajmniej 1 artykuł na tydzień (chyba że wyślesz usprawiedliwienie) Posiadanie konta discord Nie używanie wulgaryzmów Oferujemy (m. in.): Poradnik "Na start", czyli poradnik jak pisać artykuły Pomoc innych redaktorów Łatwe środowisko pracy Dużo udogodnień Inni redaktorzy lub ja, mogą podpowiedzieć ci temat artykułu. Preferujemy własne pomysły. Oficjalne ogłoszenie: KLIK Chętnych prosimy o kontakt. maxcom1#0988 (discord)
 13. Kto by pisał skrypty na ten serwer
 14. maxcom1Games

  Osadnik

  on right click: if target entity is villager: send "123"
×