Skocz do zawartości

Gabi145

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  284
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Gabi145

 • Urodziny 26.10.2000 (21.783627947 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  -

Ostatnie wizyty

12 265 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Gabi145

Wyjadacz I

Wyjadacz I (8/13)

43

Reputacja

 1. Gabi145

  Pisanie

  To musisz dać chyba '&r'.
 2. Podwalić stronę i ją przerobić - ale dodawać tą stronę i to jeszcze z moim skinem (jak i skinem prawowitego właściciela strony)... No chamszczyzna trochę. Tu sekcja z twórcami serwera na oryginalnej stronie: A tu sekcja z twórcami serwera na podwalonym demo: Tu już nie chodzi o te wszystkie prawa autorskie utworu jakim jest ta strona, tu chodzi tylko o zachowanie osoby, która była w administracji tegoż forum, rzekomo odpowiedzialna za nie.
 3. Sprawdź, czy może jakiś skrypt nie blokuje tnt.
 4. Niestety, discord nałożył niedawno rate-limity na boty i może edytować kanał tylko dwa razy na 10 minut. A więc bot traci trochę tak jakby swój sens...
 5. Na temat tego była cała afera (jeśli się nie mylę na kanale pomoc). Akurat nie mogę podać ID ze względu na to, że mam bana na serwerze, a nie zapisuję sobie w notatniku wszystkich ticketów... Jak mi minie to się zobaczy. Należał do mnie (był przekazany przez kamilkime), a więc raczej mogę budować na swoim terenie. Meh, to już subiektywna opinia co kogo bawi a co nie, ja już po prostu taki jestem, że wciskam wszędzie żarty... Wystarczy mi dać tego mute'a na 15 minut, święty nie jestem, jak każdy. Tego nie pamiętam (mówię serio, możesz mi przypomnieć?).
 6. No, pewnie, gościu zachęcił tym jednym zdaniem... Tutaj nawet nie było żadnej informacji czy coś oferuje czy co. Większość stąd umie pisać skrypty a więc ta większość mogłaby zostać u niego tym "technikiem". Ale jakieś wymagania? Coś? Nic, wątek na odwal.
 7. Może napiszesz kogo to skrypt? Nie, tutaj akurat mamy się do czego przyczepić...
 8. Gabi145

  EnderCraft

  Moim zdaniem lepsze już jest posiadanie tego spigot'a niż bukkita
 9. No jednak bajką jest to, że ticket zostaje zamknięty po kliku dniach. Może i teraz moderacja pojawia się częściej, ale zanim Kamilkime był w administracji (a z tego co pamiętam dołączył około w listopadzie) to większość moderatorów olewała sprawę i gdyby nie to, że Kamilkime wykonywał większość ticketów to zanim moderacja by się obudziła z ticketami mieli by sporo roboty. Sam gdy wybudowałem sobie dom i zrobiłem tego ticketa to czekałem na jego zamknięcie około 2 tygodnie, a gdyby nie to, że bym się upominał to do czasu przyjścia Kamilkime nikt by mi tego cuboida nie zrobił. Ostatnio także przed "odejściem" z serwera chciałem powiększenia cuboida na moje miasto, kilka minut zaznaczania by was nie zbawiło, w końcu to są obowiązki moderacji, ale nie, znów musiałem na niego czekać pełen miesiąc, a gdy upominałem się to pewien Pan "ms12shadow" musiał dodać coś od siebie, a mianowicie coś w stylu "Skoro już zapytałeś o niego to nikt go nie zrobi, a ja nie mam czasu.". To ja się pytam, po co zostałeś w tej moderacji? Ja rozumiem, że nie każdy codziennie ma czas wolny, ale nie zrobić tego cholernego cuboida przez miesiąc? To tyle czasu, i nie mówcie mi, że około czterech moderatorów nie mogło przez ten czas zamknąć ticketa. Nic nie mam tylko do jednego moderatora, entile96. On potrafi zrobić ticketa zaraz po jego napisaniu jeśli tylko jest na serwerze -_- Tu się nie zgodzę, kolega moderatora spokojnie mógł budować na moim wyrównanym terenie, sam gdy to zgłaszałem, mówiłeś, że nie jest to zabronione, a gdy ja zbudowałem coś na kogoś wyrównanym terenie to od razu ban na kilka dni za "naruszenie mienia" Więc DoreK, to nie jest bajka, to są fakty, a wciskanie kitu, że zgłoszenia o cuboida są zamykane bardzo szybko aby nie zepsuć reputacji serwera jest głupie, a zmienianie regulaminu na kilka minut po to aby się pozbyć gracza to totalna głupota. Udawanie, że nic się nie stało także jest nie teges. Dziękuję, serwera nie polecam. PS: Nikt nie będzie chciał grać na serwerze, gdzie obgadują na admin-chacie. Tu przykład wiadomości Pana Shadowa: " [...] gabryska i jego zgraji pacanow".
 10. Gabi145

  NIEAKTUALNE

  Ale trzeba zachęcić kogoś aby ci zrobił a nie odwalisz temat w 2 minuty i gitara xD
 11. Gabi145

  Błąd w konsoli

  Jeśli się nie mylę to jest to serwer 1.14.4
 12. Gabi145

  Świniarka

  Wyrzuca jakiś błąd czy coś?
 13. Niech robią co chcą, daje tylko rady Powiedziałbym nawet nikim, ale to źle brzmi Ale jaki jest sens dawania pierdyliardu kanałów, gdzie na chwile obecną jest tylko 10-15 graczy? Będzie brakowało to dodadzą, ale nawet na serwerach gdzie jest po tysiąc osób nikt tak często nie rozmawia. Lepiej by było mało, ale by wszystkim starczyło, a także by lista była ładnie ułożona, niż 10000000000000 kanałów nawalić, z czego 5 będzie używanych. Wiem to, bo sam jestem administratorem niektórych dsc. Jak robią jakiś projekt, w którym głównym celem jest serwer discord to niech przynajmniej porządnie będzie zrobione. PsEdit: Prezentacja discorda też bardzo ładna
×
×
 • Dodaj nową pozycję...