Skocz do zawartości

Szymon22432

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Szymon22432

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Temat do zamknięcia poradziłem sobie Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
 2. Witam Mam mały problem o to mój sk: I mam problem bo nie wiem jak zrobić give dla arg-1 Skrypt musi być tak jak jest Tylko żeby działało /give <nick> <ilosc> Żeby dawało te Casy Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam!
 3. Witam ciebie! Mam problem O to skrypt na case: Chce abyś tutaj dodał że z 1 case wypadnie 3/4 itemy Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam!
 4. Szymon22432

  Problem z give

  Ale nie... Mają być komendy: /pc nick ilosc /pc all ilosc Zeby tez bylo all Z tego sk Zrob mi jeszcze tylko ilosc i bedzie super
 5. Witam Może mi ktoś naprawić ten skrypt? Może mi ktoś to naprawić a mianowicie: - aby ilość działała Np. Jak z tym sk wpisze /pc all 5 to dostane tylko 1 PremiumCase A chce że jak wpisze /pc all 5 to dostane 5 PremiumCase Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam!
 6. Zobacz to jest kod który mam teraz: I jak wpisze np. " /pc Szymus s " to mi pisze takie coś: - " 's' is not a number " - " Correct usage: /pc [<offline player>] [<number>] " A mi chodzi żeby pisało takie coś: - " to nie liczba"
 7. Nadal nic W sensie teraz nie pisze mi mojej wiadomości tej "to nie liczba" Tylko to: - " 's' is not a number " - " Correct usage: /pc [<offline player>] [<number>] " Więc nadal nie działa
 8. Witam ciebie Mam taki mały problem że nie chce mi działać ten kod: I nawet jak napisze /pc all 5 To mi wyśle że to nie jest liczba Wpisz np. 10 to i tak wyśle mi wiadomość że to nie liczba Chodzi mi o tą linię: " if arg-2 is a number: " Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam
 9. Ale nie rozumiesz mnie... To nie ma być /give z Essentials Tylko /give z silnika SPIGOTA /give z spigota wygląda tak: " Zastosowanie: /give <gracz> <przedmiot> <ilosc> <data> <dataTag> "
 10. Witam ciebie użytkowniku który to czyta Mam taki mały problem O to sk: I ten Give był zrobiony przez plugin Essentials A teraz muszę mieć Give z nazwą i opisem z Silnika <Spigot> Czyli wpiszę /pc all 5 po tym daje każdemu 5 Skrzynek o nazwie "PremiumCase" i opisie "To jest PremiumCase" Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam.
 11. Szymon22432

  Vochery

  Dzięki działa Temat do zamknięcia.
 12. Szymon22432

  Vochery

  Naprawisz mi to?: sk: Z góry dzięki
 13. Witam mam skrypt na vochery I mam komendę na aktywację Vochera To on: Chce aby tutaj dodać: 1. Że jak ktoś nic nie ma w łapce to mu da wiadomość np. Nie masz nic w łapce 2. Że jak to nie jest Vocher o nazwie: - &8&l[ &f&l&oTurbo&2&l&oDrop &cna &c10m &8&l] - &8&l[ &f&l&oTurbo&2&l&oDrop &cna &c30m &8&l] - &8&l[ &f&l&oTurbo&2&l&oDrop &cna &c40m &8&l] To mu wyśle wiadomość o treści np. To nie jest Vocher Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam
 14. Proszę: https://imgur.com/JR3dfZO
 15. Zrób mi to tak żeby ta komenda działała Z góry dzięki
×