Skocz do zawartości

Kaktus.

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Kaktus.

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szcz.
 • Hobby
  Java

Ostatnie wizyty

1 568 wyświetleń profilu
 1. +1 widziałem pracę nad serwerem mortisRPG chciałbym zostać budowniczym. Bardzo polecam @Kaktus.

  1. Ixidi

   Ixidi

   Myślę, że takie rzeczy w prywatnej wiadomości ;)

    

  2. Herman06

   Herman06

   a ja myślę że tutaj jest spoko...

    

  3. Pyniu333

   Pyniu333

   Popatrz najpierw na poziom tego projektu, a potem na poziom swoich budowli. Różnica jest zauważalna :)

 2. Nie ma rangi VIP, jest tylko tytuł zdobywany wraz z grą na serwerze, ale nie daje żadnych korzyści.
 3. MortisRPG Poszukujemy budowniczych, questerów oraz grafików z pasją, chętnych do współpracy przy tworzeniu unikalnego serwera RPG w klimatach dark fantasy. Mamy już sporą część mapy gotową, roboty jest mało, aczkolwiek wciąż potrzebna jest pomoc. :F Pełny opis serwera znajduje się tutaj. -> Można też poczytać newsy, które pojawiają się regularnie. Jedyne czego oczekujemy to umiejętności budowniczych w klimacie średniowiecznym i sympatii do RPGów. Zaoferować mogę niewiele, ale co do "nagrody" można się dogadać. Kontakt: https://discord.gg/5ArkkV3 | kaktus#2705 -> DISCORD
 4. W sumie ".ench.pl" to już swego rodzaju mem. ?
 5. Aha, czyli mogłem jak ty - wysłać gościa na dokumentacje, której prawdopodobnie nie rozumie (dlatego tutaj prosi o pomoc)? Akurat wektory nie są rzeczą prostą i z mojego kodu więcej wywnioskuje niż z twojego przekierowania na dokumentacje.
 6. player.setVelocity(p.getLocation().getDirection().multiply(-2).setY(0.5)); W miejsce "-2" dajesz moc z jaką ma go wywalić w tył, zamiast "0.5" możesz dać wysokość odrzutu.
 7. Kaktus.

  Excalibur

  on damage of player: if attacker's tool is diamond sword named "Excalibur": add 1 to {kills.%attacker%} add 1 to {deaths.%victim%} set the 1st line of the item's lore to "&7Zabito: &c%{kills.%attacker%}%" Nie testowałem - powinno działać.
 8. Nie no. Skrypt całkiem niezły, poleciłbym go znajomym. Świetny pomysł miał autor. ... Nie no x2 - Kurcze, skrypt nie ma sensu, najmniejszego - staraj się bardziej rozbudowywać pomysł jak i skrypt, takim czymś nie zabłyśniesz, a wręcz przeciwnie...
 9. Chodzi o levele w zmiennej / expa [Minecraftowy] / osobny plugin? - Rozpisz troche bardziej o jaki lvl chodzi.
 10. Ogólnie jak nie będzie do tego działać cancel event, co jest możliwe - można użyć odpychania ze strony efektów skripta.
 11. O ile mi wiadomo w najnowszym skripcie będzie obsługa World Guarda. Będzie event typu "on region enter". Można to już zauważyć w dokumentacji skripta.. http://njol.ch/projects/skript/doc/events/#region_enterleave
 12. Kaktus.

  Lista logowań

  W takim razie Ci nie pomogę. Nigdy nie pracowałem na czasowych zmiennych (O ile takowe są, nie słyszałem o nich.) w skripcie.
 13. Kaktus.

  Lista logowań

  Nie testowałem, ale trzymaj - jakby nie działało to pisz. on quit: wait 2 minutes if player is offline: set {dzialki::%player%} to "%player%"on join: if {dzialki::%player%} is true: clear {dzialki::%player%}command /dzialki2: trigger: send "%{dzialki::*}%"
×