Skocz do zawartości

Wayneern

Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Odpowiedzi dodane przez Wayneern


 1. A moim zdaniem ta klotnia jest bezsensu bo wy nie wybieracie kto ma być modem a kto nie. A takie ankiety by kogoś zdegradować są dziecinne (nie dziwię się, to ivall). Nie ma to jak robić skargę na kogoś, kogo sam prowokujesz, 3000iq zagranie. 

  Ja tylko przypomnę, że to co po za skriptem to po za skriptem, a moderator na prywatnych serwerach dc nie związanych ze skriptem może robić co chce. ITG to nie jest skript, więc twoja próba rozreklamowania tego jest bezsensu, tak jak prośby o wejście tam by wyjaśnić sytuację XDDD

  "Koledzy lekuli" ale tu hipokrytom zajechało, serio. Przypomnę, że jak ty miałeś ciężka sytuacje to tak samo było. Nie odwracaj kota ogonem. XD

  Moim zdaniem powinno zostać coś z tym zrobione, bo te posty ivalla są zwykła dziecinada. Doczepianie się o byle co... A idź pan


 2. 11 minut temu, PanMaruda napisał:

  Pierwszy temat na jaki wszedłem:

  IslandWorld - cześć, w tym artykule przedstawię wam stary plugin na wyspy. Można je tworzyć na wodzie, lawie i powietrzu, został napisany przez Polaka, dziękuję za uwagę.

  Nieprzyjemnie się to czyta, jest trochę błędów stylistycznych i ortograficznych. Powodzenia w rozwijaniu bloga.

  Jeden z naszych redaktorów dopiero zaczyna swoją przygodę na tym stanowisku. Dajemy szansę innym, będziemy zwracać uwagę na to. Dziękuję za opinię :) 


 3. Xaxx2tw.png

  oMKqSBe.png

  CraftBlog.pl to blog stricte poradnikowy mogący się przydać w codziennej rozgrywce w Minecraft oraz przy tworzeniu serwera. Z nami dowiesz się wszystkiego! Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie dobrej jakości treści w jednym miejscu, u nas nie ma miejsca na Off-topic :)

  vDGIHi7.png

  - Posiadamy ciekawe treści.
  - Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju poradniki do serwera jak i samej gry.
  - Tylko u nas wywiady z twórcami modyfikacji oraz ważnych osobistości ze świata Minecrafta!
  - Nasze wpisy pomogą Tobie w tworzeniu własnego serwera oraz w codziennej grze w Minecrafta.
  - Posiadamy swój kanał na Youtube, na którym dowiecie się jak tworzyć swoje własne skrypty i nie tylko

  wSAf6Kt.png

  Blog: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Kanał YouTube:  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  cK6CCVx.png


 4. To już druga taka akcja z maxcomem. Co on tu jeszcze robi, to ja nie mam pojęcia. Jako zarząd ogólny MCBloga mam prawo wnosić o ukaranie maxcoma o plagiat oraz zakaz wstawiania jakiejkolwiek reklamy bloga, na którym przeprowadza swoje "dzieła" w postaci plagiatów. Ja serdecznie mam dość tego, że cały czas ten użytkownik bez zastrzeżeń kopiuje grafiki, teraz nawet wpis, przy czym NIE ZATWIERDZA artykułów swoich redaktorów. Prosiłbym o zamknięcie tego: 

  To jest lekką żenadą, ale dobra, nie jest już takie, by mógł ktoś tam odpowiadać.

  To głównie dlatego, że maxcom pokazał znów, że ukradł nam tym razem CAŁY artykuł z naszego bloga. Poprzednia sytuacja tym samym się zakończyła - zamknięciem tematu i wysłaniem bodajże do kosza (oraz 5pkt warna). O to samo prosiłbym też teraz (wyżej link od @Szifter

  maxcom już pokazał na discordzie skripta swoją hipokryzję (zaprzeczał sam sobie, gubił się w postach - standard xd). Tutaj moim zdaniem nie zadziała żadna kara czasowa, tutaj trzeba zrobić albo porządnego bana (miesiąc na uspokojenie się), albo wlepić permamentnego bana i tyle. Nad skargą podpisuję się.

   


 5. 19 godzin temu, maxcom1Games napisał:

  nie. niby które

   

  Zapomniałeś o screenach z artykułu? +Wygląd bloga z mcbloga? Ciekawie... 

  Co do skargi to sam zaczynasz opisując kogoś innego (lub dodając swoje 3 grosze). Nie dziwię się, że inni mają do ciebie problem, sam nas sprowokowales z tym blogiem no xd. Of3k się wkurzył i się zdenerwował i tyle. Więc nie rób z siebie kolejnego wielkiego niewiniatka.

  Dodam od siebie, że lepiej pisz wszystko w jednym poście, bo póki co plączesz się ze swoimi postami. 


 6. Jasne. że można. Moim zdaniem "facepalm" powinno właśnie uzupełniać cały szereg reakcji. Brakuje tu takiego "oyezu.." czy coś w innym design. Dlatego zaproponowałem facepalm jako nie emoji, a jedno z polubień do wyboru. Wzamian za facepalm można by coś wywalić, ale to chyba nie byłby najlepszy pomysł.


 7. 1 minutę temu, BrixNW napisał:

  Halo proszę się uspokoić, to jest temat, w którym Wayneern odwołuję się od nadanej mu kary. 
  @Szifter jesteś moderatorką, napisz skargę :facepalm:

  Dokładniej to ja się odwołuję od decyzji Libtera w sprawie braku kary dla ivalla, jest to wobec nas niesprawiedliwe, bo my zostaliśmy ukarani, a on nagle nie.

  Btw. prosiłbym o uspokojenie się, albo @bvcz o wyodrębnienie tematu od tej czesci (po za moim postem):

  2 minuty temu, Szifter napisał:

  Nawet jeśli było, to nieświadomie. Poprostu jestem niepełnosprawna i czasem tracę świadomość tego co robię

  Chyba, że nie przeszkadza... :bezkappy:


 8. Witam, jak wiadomo - ostatnio rozpętała się pewna drama, w której główny udział wziął ivall z Kurotsuwą. Nie będę przedłużał, przejdę do sedna:

  Tak wyglądają rezultaty po obu skargach (ivalla i kurotsuwy):

  56bef7255b0d0.png

  Jest tego o wiele więcej, ale mniejsza - chce się skupić tylko na tym. Tak jak widać w powyższym screenshocie - ivall uniknął ukarania mimo tego, iż dowody na niego są wystarczające na 2 punkty bynajmniej... Ale nie, my zostaliśmy grupowo ukarani (ja, @Vylence @Kurotsuwa  oraz HotAngel, a @Szifter dostała upomnienie). No na prawdę, spodziewałem się punktów u wszystkich, ale nie spodziewałem się takiej decyzji Libtera. 

  Dorzucam ponownie JEDNOGŁOŚNE dowody na to, iż ivall powinien zostać ukarany tak samo jak my. Bo serio, ja zostałem ukarany np. za prowokację, ale dobra nie mam zamiaru się na to usprawiedliwiać - po prostu za parę tekstów napisanych pod wpływem złości (ale nieee, to ja ten zły!) Także:

  29d39373760de.png

  Czyli jak będę tak "rzucał mięsem" to nie zostane ukarany? Ciekawe... A jakoś za kilka niemiłych słów zostałem ukarany. 100IQ Logic. A tak serio - to gdzie jest w tym momencie sprawiedliwość? Dowody jak na tacy, tyle, iż cierpimy potem na takim zachowaniu my, czyli użytkownicy próbujący zgłosić tego użytkownika.

  ba49768a6de2e.png

  +84ba995e07047.png

  Jak mam być szczery, to tak - te raki obniżają trochę rozmowę jakąkolwiek. Jak ostatnio zauważyłem, od kilku miesięcy dzieje się właśnie taka sytuacja, a dopiero teraz nagle ktoś się obudził i zrobił skargę... Ech, ale wracając - dzień, czy tam kilka godzin po dramie pan oskarżony, którego przedstawiam ponownie zaczął znów notorycznie floodować (używać capsa zbyt mocno + pisanie wierszem, choć ważniejszy jest flood). Dowody:

  d5fa24eb19eac.jpg

  Dodam od siebie jeszcze mini-screen, gdzie ivall potwierdza swoje zachowanie. Wiadomo od tego momentu chyba, że będzie się dalej tak zachowywał... Nic dziwnego, przecież jest faworyzowany xd

  8d554cf6a6079.png

  Wnoszę o ponowne rozpatrzenie wątku przez Właściciela. Już nie czepiam się o bana dla Xantera, bo usunął konto (za opinię własną... mniejsza z tym), ja chcę dojść do sprawiedliwości w tym temacie. My za pierdółki punkty, a ivall niewiniątko wielkie zostało bez kary! S p r a w i e d l i w o ś ć!

  ps. dodam od siebie tylko, że dodając raki niczym nie wskuracie... nie wiem po co wam to ale no ok 😛 

  Dowody w skardze zostały użyte z skargi Kurotsuwy, ivalla oraz z discorda skripta.


 9. W dniu 27.10.2019 o 10:38, ivall napisał:

  Przez kogo jest pisany ten poradnik, bo chyba nie przez Ciebie, skoro sam nie potrafisz ich pisać.

  wow, wgrać wp, dać dostęp do zakładki wpisy i cyk napisać, że oferujecie łatwe środowisko pracy

  czyli?

  Sam blog to jakiś żart, bardzo brzydkie nie jest, ale jakość artykułów jest bardzo słaba, napchane reklam,Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Z mcbloga rozumiem?

  Zgodzę się z tą opinią + dodam od siebie, że nawet stronę zaczął powoli kopiować, ale wstrzymał się... 

  Wracając z tego co patrzałem to wpisy są żenujące. Wpisy typu jak zmienić nick do Minecraft (tak, miał się taki pojawić), jakie nicki pasują do minecraft itp. to po prostu jakiś żart. 

  Te reklamy są za duże. Co ty chcesz, skripta z 2017 odwzorowac teraz? Ale serio... Bez tych reklam da się żyć... 

   


 10. 15 godzin temu, HotAngel2K17 napisał:

  słodko i cudownie będzie jak te pajace uważająca się (...) 

  Słodko i cudownie będzie, jak sam się uspokoisz w tym momencie i nie będziesz się mieszal w tą sprawę, bo cię nie dotyczy. 

  13 godzin temu, ivall napisał:

  Problem jest w tym, że to nie ja ich prowokuję, a przynajmniej nie jestem głównym prowokatorem, zaczęli mnie wyzywać jak wróciłem po roku przerwy :/ tutaj dowody, na to, że nawet dzisiaj po napisaniu skargi mnie prowkowali, a przynajmniej próbowali:

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

   

  Przypomnę tylko, że każdy ma takie podejście, bo wiadomo co narobiles 3 czy tam 2 lata temu. Dziwisz się teraz? Że takie podejście do ciebie mamy? Jaka 2 lata temu pajacerke żeś odstawial? (czy tam 3). W tym momencie cię nie obrażam, ale grzecznie odpowiadam (ochlonac musiałem) 

  13 godzin temu, ivall napisał:

  Problem jest w tym, że to nie ja ich prowokuję, a przynajmniej nie jestem głównym prowokatorem, zaczęli mnie wyzywać jak wróciłem po roku przerwy :/ tutaj dowody, na to, że nawet dzisiaj po napisaniu skargi mnie prowkowali, a przynajmniej próbowali:

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

   

  Dla mnie to nie jest prowokacja, tylko normalna rozmowa o androidach/ios'ach. Nie wiem w czym ci to przeszkadza ale ok xd. 

  A teraz wszyscy razem czekajmy na werdykt szanownej administracji. 


 11. 1 minutę temu, ivall napisał:

  Ja zacząłem? proszę bardzo, początek rozmowy z tobą:

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ukryj zawartość

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

   

   

  Chlopie ja tylko napisałem że ci się dają sprowokować, więc gdzie tu niby zaczepka? Temat się rozwinął to wziąłem udział, ale skoro dalej palisz glupa (ZA PRZEPROSZENIEM) to co miałem zrobić? Dodatkowo sam mnie sprowokowales. 

  Nie mam zamiaru się już tu wypowiadać, nie mam zamiaru się upokazac. Czekamy na @Libtera. 


 12. 17 minut temu, ivall napisał:

  żadne, a skoro twierdzisz, że podrobione to pewnie coś na rzeczy jest (wina kury/vylence/peridota).

  cooo, ja wyzywam, hejtuję? co do raka, to wyjaśnij co takiego robię

  czyli co takiego zrobilem, ze od 2msc mnie obrażają?

  + znowu mnie obrazasz bez powodu:

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

  Ciesze się, że dajesz ss nie pełnej rozmowy, bo się boisz czy udajesz niewinnego, niewniatko? Ty mnie zacząłeś prowokować to ja zaczalem z nerwami tyle. Ale no tak ty tego nie skumasz, twoja logika.

  Ps. Dając raki mnie nie zabijesz. 


 13. 1. Sam rozsiewasz gorszego raka po discordzie, zaczynasz się wyzywać z niektórymi, wręcz ich "hejtowac" a teraz płaczesz, że cię wyzywają? 300IQ, gdy ktoś ma niepodważalne dowody na ciebie to ty próbujesz się z nich wykręcić, fajne zachowanie. Popatrz na siebie potem oceniaj INNYCH, bo póki co siebie pogrążasz. 

  2. Takie zachowania miały miejsce z twojej głupoty. Ludzie ivalla mogą się przywalic, że nie ale taka jest prawda (raki wam nic nie dadzą drodzy mili [#xaxee, ivall]). Nie mam zamiaru się z wami kłócić ale zrozumcie jedno: gdyby nie to, że ivall rozsial raka, tak jak Ewald ostrzegał to by tej sytuacji nie było. 

  3. Ciekawe ile screenów zostało tu podrobione, bo wszystkie mają inna jakość. 

  Tak wiec polecam się uspokoić. 


 14. Zacznijmy od tego, ze na skardze są wszystkie ss przeciw tobie i nie jest to naciągane typie XDDDDD. Bo ktoś zrobił skargę, to ty robisz z tego naciąganie i fałsz? Zabawne, serio (tak, przeczytałem całą skargę). Twoje zachowanie jest niestosowne, a skoro cię już kickują, to widocznie powinien być ban, skoro z tobą sobie nie radzą. Skarga napisana jest perfekcyjnie. Po prostu pogódź się z tym. xd

  Dodatkowo: chciałbym upomnieć moderację/administrację, nie wiem kto to będzie sprawdzał, bo niedługo ivall może wstawić podrobione ss (wiem, bo już miałem taką sytuację).


 15. Dla mnie ta cała sytuacja byłaby wyjaśniona wtedy, gdyby maxcom wiedział w ogóle, w co się wmieszał, a on tylko odpowiada, że nic nie zrobił, przy czym to nas oskarża o plagiaty, co nie jest normalne. Wyjaśniać próbowałem wiele razy, ale kończy się na tym, że chce skopiować MCBloga od podstaw, co widać po pytaniu o styl bloga. Dla mnie po prostu maxcom powinien wiedzieć, że to co robi jest ZŁE i będą z tego problemy, ale on tego nie widzi więc jest ta cała drama...

×