Skocz do zawartości

JakubBien

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O JakubBien

 • Tytuł
  Świeżak
 • Urodziny 01.01.2004 (15.386484542 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Programowanie :D
 • Nick w MC
  JakubBien

Metody kontaktu

 • Discord
  JakubBien #8658

Ostatnie wizyty

171 wyświetleń profilu
 1. Nie zgrywam żadnego "deva" tylko po prostu nie potrafiłem znaleźć niczego skutecznego, piszesz "są setki antybotów, które działają też dobrze a nie blokują wejścia na serwer." także proszę abyś mi podał jakiś skuteczny a ja go przetestuję. Co do mapy, nie wiem czy powinieneś mieć jakiekolwiek zdanie w tym temacie bo używasz już którąś edycję pod rząd ten sam spawn na megadropie (pamiętam tą mapę z edycji kiedy poznałem twój serwer) i moim zdaniem w porównaniu z moim skromnym jest on ohydny.
 2. To akurat nie jest mój błąd, i nie wiem czemu każdy klika w te itemki. Wyrzucenie z serwera jest spowodowane "swietnym" silnikiem który zabezpiecza serwer przed crashowaniem. Niestety nie jestem twórcą tego silnika więc nie mam jak tego naprawić. Mogę jedynie zrobić to zamiast w gui to na chacie. Co do antybota jak na razie może 2 osoby się do mnie zgłaszały aby je dodać do whitelisty. Jeżeli posiadasz lepsze rozwiązanie na boty zawsze możesz do mnie napisać na np. discordzie i mi je przedstawić. Jeżeli chodzi o spawn, to jest on specjalnie tak zrobiony, to jest survival i ma zachęcać do budowania swoich własnych działek a nie przesiadywania na spawnie tak jak na EasyHC. System cuboidów jest jak i serwer cały czas rozwijany, na razie trochę brakuje pomysłów jeżeli chodzi o panel.
 3. Witam, z tej strony Jakub i chciałbym ci przedstawić nowo powstały serwer survival + działki. Serwery w grze Minecraft prowadzę już od przeszło 2 lat. Wiele się przez ten czas nauczyłem. Na początku zaczynałem od prostych skryptów, dzięki skryptom to poznałem te forum. Aktualnie jestem samoukiem który w jakimś tam stopniu zna język Java. Z tego powodu postanowiłem otworzyć całkowicie nowy serwer pod domeną best-mc.pl. Znajduje się na nim mój autorski system cuboidów. Serwer jest otwarty dopiero parę dni także zdarzają się czasami błędy które na bieżąco staram się poprawiać jak tylko czas mi na to pozwala (tak jestem uczniem i nie zawsze mam czas aby wszystko robić na zawołanie). Jestem otwarty jeżeli chodzi o wszelkie propozycję związane z serwerem. Również z chęcią wysłucham konstruktywnej krytyki dotyczącej serwera. Możesz do mnie napisać na Discordzie (JakubBien#8658). Jeżeli dotarłeś do tego momentu to bardzo dziękuję za wyczytanie tych moich "wypocin" i pozdrawiam.
 4. JakubBien

  QEnchant - Skrypt na enchanty

  Niestety nie wiem czemu ale mi nie działa i pokazują się blędy w konsoli [14:35:27 ERROR]: [Skript] '::%loop-number%}%" with lore "%{_lu::%loop-number%}%"' is not a valid item data (QEnchant.sk, line 43: set slot 26 of {_g}'s current inventory to {qeitem} named "%{_nu::%loop-number%}%" with lore "%{_lu::%loop-number%}%"') [14:35:27 ERROR]: [Skript] '::%loop-number%}%" with lore "%{_lu::%loop-number%}%"' is not a valid item data (QEnchant.sk, line 45: set slot 35 of {_g}'s current inventory to {qeitem} named "%{_nu::%loop-number%}%" with lore "%{_lu::%loop-number%}%"') [14:35:27 ERROR]: [Skript] '::%loop-number%}%" with lore "%{_lu::%loop-number%}%"' is not a valid item data (QEnchant.sk, line 47: set slot 44 of {_g}'s current inventory to {qeitem} named "%{_nu::%loop-number%}%" with lore "%{_lu::%loop-number%}%"') [14:35:27 ERROR]: [Skript] borderDamageAmount can't be set to anything (QEnchant.sk, line 67: set damage of {_item} to 0') [14:35:28 ERROR]: [Skript] a slot can't be set to '1 of {qeitem} named "%colored {_n}%" with lore "%{_l}%"' because the latter is neither an item type nor an item stack (QEnchant.sk, line 110: set slot {_calc} of {_g}'s current inventory to 1 of {qeitem} named "%colored {_n}%" with lore "%{_l}%"') [14:35:28 ERROR]: [Skript] a slot can't be set to '1 of {qeitem} named "%colored {_n}%" with lore "%{_l}%"' because the latter is neither an item type nor an item stack (QEnchant.sk, line 114: set slot {_calc} of {_g}'s current inventory to 1 of {qeitem} named "%colored {_n}%" with lore "%{_l}%"') [14:35:28 ERROR]: [Skript] Can't understand this condition/effect: play raw sound "random.anvil_use" at {_g} with pitch 1 volume 10 (QEnchant.sk, line 141: play raw sound "random.anvil_use" at {_g} with pitch 1 volume 10') [14:35:28 ERROR]: [Skript] Can't understand this condition/effect: create hologram "&aEnchanted!;" at block above {qeee::%{_g}%} for 2 seconds (QEnchant.sk, line 142: create hologram "&aEnchanted!;" at block above {qeee::%{_g}%} for 2 seconds') [14:35:28 ERROR]: [Skript] the clicked slot is not a number (QEnchant.sk, line 192: if slot clicked slot of player's current inventory is {qeitem}:') [14:35:28 ERROR]: [Skript] 'else' has to be placed just after an 'if' or 'else if' section (QEnchant.sk, line 217: else:') [14:35:28 ERROR]: [Skript] Can't compare a slot with an integer (QEnchant.sk, line 228: if clicked slot is 8:') [14:35:28 ERROR]: [Skript] Can't compare a slot with an integer (QEnchant.sk, line 239: if clicked slot is 0:') Jaką wersje skryptu i dodatki powinienem posiadać?
 5. Mam podobny skrypt na serwerze tylko chciałem mieć zamiast sekund takie kwadraty █ █ █ █ █ zmieniające kolor z czerwonego na zielony.
 6. Witam Ostatnio próbowałem zrobić skrypt na AntyLogout lecz niestety jednej rzeczy nie potrafiłem zrobić. Mianowicie kiedy klepniemy osobę skrypt zaczyna działać i na actionbarze pojawia się komunikat ale jak drugi raz klepniemy osobę to zaczyna drugi raz działać ten skrypt i poprzedni komunikat zaczyna na przemian zmieniać się z aktualnym (nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu trzeba zobaczyć i przetestować skrypt) Czy jest jakaś osoba która mogłaby mi w tym pomoc? Kod:
×