Skocz do zawartości

xKowalskiPL

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O xKowalskiPL

 • Tytuł
  Początkujący I

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, wie ktoś jak w skript "uzyskać" jaką range ma gracz? Posiadam luckperms do permisji oraz rang.
 2. @Krysomam spigota, nie mam dodatków. Za chwile spróbuje twojego Skripta. @Krysotwój skript o dziwo działa. Jak widzę po linku pobierałem tą wersje. Nie wiem dlaczego tak się stało. Ale wielkie dzięki za pomoc. Miłego Wieczoru? Temat można zamknąć.
 3. @Kryso próbowałem, nie działa.
 4. Witam, trudzę się z tym błędem już kilka dni i nie umiem go rozwiązać. Mianowicie chodzi o błąd przy uruchamianiu pluginu skript oraz całkowite nie działanie go. Tutaj są logi z konsoli: https://pastebin.com/addkyDCF. Próbowałem wgrywać starsze oraz nowsze wersje skript z githuba. Jest to wersja dev36, inaczej 2.3-beta2. Wszystkie wersje powyżej tej nie działają oraz kilka wersji poniżej tej. Szukam działającej wersji skript na 1.12.2 lub rozwiązanie tego błędu, oraz błąd jest też z tej wersji.
 5. PuzonkowaKraina to serwer z Działkami, Kitami, Rangami i Innymi Dodatkami. Jest tylko dwóch członków administracji, więc jest dużo wolności. Serwer posiada AntyCheat, AntyBot i wiele więcej zabezpieczeń. Serwer może posiadać bugi więc prosimy zgłaszać je na serwerowym discordzie. IP: Puzonkowakraina.ench.pl Discord: https://discord.gg/bQpCwn4
 6. Hej, zrobiłem skrypt na drop: https://code.skript.pl/YnqcG2zZ Jest problem w tym gdy, awansuje się na następny poziom to nie aktualizuje się {potrzebujesz.%player%} i {lvl.%player%} na chat i pod komendą /poziom Nie jestem bardzo dobry w skryptowaniu, więc nie komentujcie mojego kodu Dzięki za odpowiedzi ?
 7. Hej, zrobiłby mi ktoś licznik czasu na pasku doświadczenia w sekundach z komendami /start, /stop?
 8. Ma ktoś sprawdzony skrypt na działki/cuboidy z bloku na 1.12.2 z limitem tych cuboidów?
 9. Hej, czy ktoś by mi zrobił na szybko skrypt że po pierwszej śmierci gracz nie będzie mógł używać komend i dostanie gm3? I jakąś komendę aby można by było to anulować (anulowanie komend).
 10. xKowalskiPL

  DynMap

  O konfigurację @LjayPL789, wpisuję port i ip w configu dynmapy, restartuję serwa, próbuję połączyć się z dynmapą i nic, piszę że za długi czas oczekiwania (w przeglądarce), w konsoli żadnych błędów nie pokazuje, tylko zamiast ip pokazuję 0.0.0.0:(port) Jeśli jeszcze coś potrzebujesz to pisz
 11. Czy ktoś by mi pomógł z konfiguracją pluginu dynmap? konkretnie chodzi o podpięcie bo nie wychodzi mi cały czas...
 12. Jak zrobić żeby skript zapamiętywało liczbę i gdy np. będzie 3 to żeby anulowało jakąś czynność, bo zapomniałem
×