Skocz do zawartości

LuckyPotato

Użytkownik
 • Zawartość

  994
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana LuckyPotato w dniu 19 czerwca

Użytkownicy przyznają LuckyPotato punkty reputacji!

12 obserwujących

O LuckyPotato

 • Tytuł
  Znany

Ostatnie wizyty

2 988 wyświetleń profilu
 1. LuckyPotato

  Projekt Roleplay

  Zatem obawiasz się że wy nie dasz rady bo jesteście nie masz pojęcia o tym co robisz. Płacisz coś czy chodzi ci o znalezienie osła który będzie robił za darmo pod komendą nic niepotrafiącego właściciela?
 2. LuckyPotato

  Skrypt na questy

  To, że ktoś Ci odpisał w temacie nie znaczy że będzie za Tobą latał po pw i pisał Ci skrypty. Szifter jako moderator wypisała to co Twóje zlecenie musi zawierać, w przeciwnym razie może zostać usunięte. A jeśli chodzi o sam skrypt - możesz uzupełnić swój temat i liczyć że ktoś Ci tutaj jakieś tam pojedyncze skrypty podeśle. Jeżeli jednak chciałbyś skrypt, który będzie w pełni przez Ciebie konfigurowalny i optymalnie napisany to wtedy ja zapraszam na pw. Jeżeli się zdecydujesz na takie rozwiązanie, to w pierwszej wiadomości proszę zawrzeć: rodzaj silnika, wersję silnika, wersję pluginu Skript oraz pełną listę planowanych questów. Na podstawie tych informacji umówimy się na odpowiednią kwotę i termin. Pozdrawiam.
 3. Otóż nie. To co zrobiłeś teraz może i powoduje że znikają errory, ale niestety topka sama w sobie działać nie będzie. Funkcją max() chciałem zaoszczędzić trochę kodu i ograniczyć zbędne pętle, skoro jednak nie działa wam ona jak należy (mimo że powinna) to poprawię kod i wstawię drugi bez niej. Ale to nie dzisiaj.
 4. Błąd w przykładzie - punkty dodają się do zmiennej która nie istnieje, czyli funkcja dostaje nulla i wyrzuca błąd. Wystarczy zmienić trochę event np: on mine: if {bloki::%player%} is set add 1 to {bloki::%player%} else set {bloki::%player%} to 1 To powinno rozwiązać problem.
 5. LuckyPotato

  top coinsow jak?

  Wszystko to jest wytłumaczone w podanym temacie. Według mnie jest tam przejrzyście, zrozumiale i dla osoby, która chociaż delikatnie pochyli się nad kodem - prosto. Ale jeżeli którejś części nie rozumiesz to nadal czekam na konkretne pytanie.
 6. LuckyPotato

  top coinsow jak?

  Czego dokładnie nie rozumiesz? Zadaj odpowiednie pytanie, a ci wytłumaczę.
 7. LuckyPotato

  Ważny plugin

  ArmorStandEditor
 8. LuckyPotato

  Chat cooldown

  To bardzo źle. Jest nam z tego powodu bardzo przykro. Byłbyś tak miły i powiedziałbyś może co ci nie działa?
 9. LuckyPotato

  świat

  on world enter: if event-world = "swiat": if player has permission "permisja": make player execute command "/komenda argumenty"
 10. Widzę że masz problem z angielskim. Tłumacząc na polski: Zmienna może zawierać tylko jeden obiekt, nie więcej. Czyli: Chcesz pobrać do zmiennej treść opisu przedmiotu, który zwracany jest w postaci listy linijek, a nie jednego ciągu znaków. Pobieraj więc lore do listy, a nie pojedynczej zmiennej.
 11. LuckyPotato

  Lore - error

  Stosuj ukośnik przy wykonywaniu komend. Zainstaluj skellet, dodatek, który umożliwia tworzenie przedmiotów enchantowanych. Ewentualnie usuń słowo glowing z kodu.
 12. LuckyPotato

  Lore - error

  Jakie rozwiązania znalazłeś w internecie? Podaj błąd.
×