Skocz do zawartości

LuckyPotato

Użytkownik
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O LuckyPotato

 • Tytuł
  Użytkownik I
 1. give [liczba] of [item] to player give 1 of diamond sword to player give 16 of iron block named "Bloczek" with lore "Żelaza" to player
 2. Weekendowy konkurs #19

  Ziemniak
 3. Info o zabiciu

  on death of player: attacker is a player: broadcast "&e%victim%&f został zabity przez &a%attacker%&f za pomocą %coloured name of attacker's tool%"
 4. Redstone

  @BlackRode... Wołać jasnowidza czy może pokażesz nam logi? Ewentualnie daj 'on place of redstone'
 5. Pieniadze za bloki

  Powiem ci... Ja bym to zrobił w ten sposób @knugi literówka... i drobny błąd z kolejnością. variables: {b.%player%} = 0 {bs.%player%} = 1 on place: add 1 to {b.%player%} {b.%player%} = {bs.%player%}*50: send "&4(&7Bloczki&4) &cOtrzymałeś dolara za postawienie &d%{bs.%player%}*50%&c bloczków." add 1 to {bs.%player%} add 1 to player's balance command /bloczki: trigger: send "&4(&7Bloczki&4) &cPostawiłeś &d%{b.%player%}%&c bloczki."
 6. Uzywanie dzwigni co 10 sekund

  on rightclick on lever: {l.%player%} is false: set {l.%player%} to true wait 10 seconds set {l.%player%} to false else: cancel event send "Odczekaj 10 sekund między użyciami dźwigni." on join: set {l.%player%} to false
 7. admin Autorski Skrypt na BC

 8. admin muzyka

  @Umbreon97 akurat w tym przypadku 'nie umiem' oznacza 'nie da się' I kolega wyżej ci dobrze napisał, muzykę w minecraft możesz wytworzyć, i udostępnić graczowi jedynie w postaci noteblocków. Jeżeli chcesz żeby gracz słyszał np. twój głos, musisz go umieścić w texture pack i graczowi owy plik z nagraniem udostępnic. Zadziała dopiero wtedy gdy gracz będzie miał pobraną i uruchomioną paczkę, innej opcji nie ma.
 9. Potrzebny skrypt na ukrywanie prawdziwej posiadanej zbroji

  Nie doczekasz sie bo czegoś takiego z tego co sie orientuje nie da sie zrobić
 10. Szukam budowniczego na serwer Minecraft

  Witaj, mógłbyś rozwinąć troszkę swoją wypowiedź? Tzn. Jakiego typu będzie serwer; Jakie wielkości map, ich ilość i ewentualne zalecenia co do zawartości; no i chyba najważniejsze pytanie - czy jesteś w stanie zapewnić wynagrodzenie pieniężne? Ps. 'wyrażania się do Administracji i uszanowaniem' to znaczy że do graczy może taki budowniczy szacunku już nie mieć?
 11. drop z graczy

  on death of player: loop entities in radius 3 around player: loop-entity is dropped item: 1st line of lore of loop-entity is "&d&lStartowy Item": remove loop-entity
 12. Potrzebny skrypt na zmiane wody rozlewanej na stojaca

  W essentials (albo world edit, nie pamiętam już...) możesz całkowicie wyłączyć rozlewanie się wody
 13. WorldEdit skript

  on command "//set 52": cancel event send '&4!"
 14. skrypt na tpa

  Proszę cię no... Dlaczego połowa ludzi na tym forum nie umie napisać wątku... Przede wszystkim kultura/powitanie (Witam wszystkich, cześć, hej) Problem (Jako iż pomimo starań nie potrafię napisać skryptu, chciałbym prosić was o pomoc) Skrypt (Mam na myśli skrypt na monety ze stone oraz działający na nich sklep serwerowy) Opis skryptu (Chciałbym aby gracz miał 0.01% szans na natrafienie wirtualnej monety podczas kopania stone i 0.1% szans przy kopaniu obsydianu. Prosiłbym aby monety zapisywały sie w zmiennej, i aby gracz mógł je sprawdzac komendą. Chciałbym również prosić o sklep w gui - tj. Trzy rzędy slotów, z 5 itemami po środku: dirt nazwany Ranga vip, oraz przypisana permisja do grupy vip... Itd. Koszt rang to kolejno 200, 300, 500, 1000, 50 monet.) Koniec (z góry dziękuję za wszelką pomoc/będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc) I wierz mi - gdyby każdy tak (lub podobnie) opisywał swój skrypt, świat byłby piękniejszy. Co za tym idzie, nikt nie musiałby dopytywać sie tak o szczegóły (co pewnie w twoim wątku nastąpi)
×