Skocz do zawartości

BartekSyk

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez BartekSyk

 1. arizona [widziałem skrypt kuszy na internecie lecz ten skrypt nie funkcjonuje zbyt dobrze co do moich oczekiwań] - brak w nim czasu przeładowania [ kusza strzalała w nim jak z karabinu - aby trzymać prawy przycisk i 64 strzały w 5 sekund] - jak by ktoś chciał dodać i proprawić ten skrypt to podam link - : Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

 2. skrypt ma wprowadzać tak zwaną kusze [broń krótko dystansową z średniowiecza] oraz bełty [ammunicja do tej broni] - kusza ma się ładować 6 sekund po oddaniu strzału i ponownym naciśnięciu lewego przycisku - zasięg 50 kratek oraz ma zabierać ponad połowę hp graczowi w żelaznej zbroi.
  Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

  //Nie dodawaj z powrotem pogrubionej czcionki ~bvcz

 3. sprawdziłem skrypt i wyskoczym i taki błąd + sam skrypt nie działa : "can't understand this event: 'on any movement' (mina.sk, line 1, on any movement:')

   

  A w której linijce musze dodać ,, create fake explosion at player" ?

 4. Miną ma być Detektor światła dziennego

  ma on być umieszczony pod blokiem trawy [wierzch: Blok trawy {ziemia z trawą} a pod tym blokiem wyżej wymieniony detektor światła dziennego],

  wybuch ma nastąpić po stanięciu na bloku trawy pod którym jest ten detektor - wybuch ma niszczyć bardzo mały obszar [mniejszy niż tnt i creepery]

   

 5. Witam poszukuje osoby która napisze mi prosty skrypt który powodował by zabieranie np. 0,5 serduszka graczowi który wszedł by w pajęczyne oraz w niej był, skryp zabierał by mu 0.5 serduszka na sek. przez cały czas do puki był by w pajęczynie.

   

  proszę o szybki kontakt : TS3 [Personanongrata.voice24.pl]

 6. Witam poszukuje osoby która napisze mi prosty skrypt który powodował by zabieranie np. 0,5 serduszka graczowi który wszedł by w pajęczyne oraz w niej był, skryp zabierał by mu 0.5 serduszka na sek. przez cały czas do puki był by w pajęczynie.

   

  proszę o szybki kontakt : TS3 [Personanongrata.voice24.pl]

×
×
 • Dodaj nową pozycję...