Skocz do zawartości

OliwierGL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia OliwierGL

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. DO ZAMKNIĘCIA Nie zauważyłem błędu w zmiennej
 2. @ShardIt Za każdym razem daje najdłuższego bana (tydzień) Sam sprawdź. 1.8.8 Skript 2.2
 3. Siema, przerobilem taki skrypt, i nie działa. Zawsze wywala największego bana. Help options: tag: [&4&l4&f&lHARD.pl BAN&r] ban_time1: 900 ban_time2: 3600 ban_time3: 86400 ban_time4: 604800 farewell_time: 10 command /dunban [<text>] [<offlineplayer>]: permission: admin.dunban trigger: loop {DeathBan::bans::*}: set {DeathBan::bans::%loop-index%} to 0 send "Zresetowano ban gracza: %loop-index%" stop on death of player: send "{@tag} &3Masz &c{@farewell_time} &3sekund na pozegnanie sie z serwerem." to victim wait {@farewell_time} seconds if {DeathBan::ilosc::%victim%} is not set: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 1 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time1} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c15 &7minut. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" stop if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 1: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 2 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time2} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c1 &7godzine. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 2: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 3 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time3} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c1 &7dzien. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 3: set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 4 set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time4} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &cTYDZIEN. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is 4: set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time4} set {DeathBan::ilosc::%victim%} to 5 kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &cTYDZIEN. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%victim%} is more than 4: add 1 to {DeathBan::ilosc::%victim%} set {DeathBan::bans::%victim%} to {@ban_time4} kick victim due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%victim%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &cTYDZIEN. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" on connect: if {DeathBan::bans::%player%} is set: kick player due to "{@tag} &7Umarles. To twoja %{DeathBan::ilosc:%player%}% smierc. Twoj ban skonczy sie za &c%{DeathBan::bans::%player%}% &7sekund. &f&lKup unbana: https://4HARD.pl" if {DeathBan::ilosc::%player%} is not set: set {DeathBan::ilosc::%player%} to 0 every 1 second: loop {DeathBan::bans::*}: if {DeathBan::bans::%loop-index%} is not 0: remove 1 from {DeathBan::bans::%loop-index%} else: clear {DeathBan::bans::%loop-index%}
 4. Spigot 1.8.8 R0.1-SNAPSHOT W ogóle pluginu nie wykrywa. Nie ma nic w logach albo w konsoli. Ok, jestem DZBANEM. Dodałem plugin do innego folderu (mam 2 serwery na jednej maszynie :D). Jeszcze jedno. Jak zmienić crafting? DO ZAMKNIĘCIA!
 5. @Procix94 Plugin w ogóle się nie wczytuje.
 6. Wolę skrypt @Procix94 Chyba że znajdziesz plugin na 1.8.8 w którym stoniarka to nie endstone. W tym skrypcie po postawieniu stoniarki, blok zamienia się w stone. A nie stawia stone'a nad nim.
 7. Siemka, po przejściu z 1.15.2 na 1.8.8 skrypt wyrzuca błędy. Z góry dziękuję za pomoc. Spigot 1.15.2, Skript 2.2 Błędy: https://imgur.com/a/MmUUVXW Skrypt:
 8. OliwierGL

  Drop ze Stone

  Witam: - Drop ze stone (drop jako przedmiot, do zebrania) - Wyłączony drop z rud. - Obsługa fortuny Z góry dzięki
 9. OliwierGL

  Stoniarka

  Mi też działa.
 10. OliwierGL

  Stoniarka

  @BimberDziadka1 Nie działa Po postawieniu nic sie nie dzieje @Trokuszek_PL Thx zaraz sprawdze
×
×
 • Dodaj nową pozycję...