Skocz do zawartości

Latek

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  45
 • Rejestracja

Aktywność reputacji

 1. Śmiech kappy (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od elimssmile w Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft   
  Jak najbardziej mogę polecić allergowicza.
 2. Śmiech kappy (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla CubeStorm w Poszukiwane osoby do nowego projektu!   
  Na wczorajszym, dzisiejszym i jutrzejszym rynku i tak przeważać będą pieniądze
 3. Polubienie (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od CubeStorm w Poszukiwane osoby do nowego projektu!   
  Ile płacisz.
 4. Tak działa wolny rynek (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Libter w Zbiórka na drogi!   
  W związku ze stałym brakiem surowców - w szczególności tych budowlanych tworzenia obiektów inżynierskich - otwieram zbiórkę na drogi publiczne.
  Zbiórka odbywa się na współrzędnych X: 40, Z: 5 - na skrzyżowaniu trzech dróg głównych. Większe ilości mogę także odebrać osobiście.
  Zbieram przede wszystkim:
  Kamień (stone) Kamienne cegły (stone bricks) Gładki kamień (smooth stone / clear stone) Ew. bruk (cobblestone) najlepiej z dodatkiem węgla Zazwyczaj powyższe surowce gracze mają na zbyciu, więc mam nadzieję, że coś się znajdzie
  Dodatkowo gdyby ktoś chciał przekazać na nawierzchnię atrament, piasek, żwir lub od razu czarny beton również będą wdzięczny.
 5. Polubienie kappy (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Impression w Szkieletory - serwer poświęcony szkieletorom   
  chłopaki, chciałbym was zaprosić na szkieletorowego discorda. wysyłamy memy ze szkieletorami i ogólnie gadamy, chociaż na razie jest jakoś martwo (hehe), jakby ktoś chciał to zostawiam zaproszenie: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 6. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla CountingDogs w MrEssentials   
  Wtyczka została zaktualizowana do wersji 0.1.2
  Dodano:
  Komendy: /burn, /god Zapraszam do sprawdzania i zgłaszania błędów, propozycji  
 7. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Pablososek w Stoniarka   
  Wystarczy wpisać w google "skrypt na stoniarkę". Zapewniam, że dużo będzie wyników
 8. Tak działa komunizm (0)
  Latek przyznał(a) reputację dla xMuffionex w Poszukujemy programistów   
  Witam, w dzisiejszym poście chciałbym poinformować o naborze do składu nowo powstającego bota Discord: ,,Murffy". Cały bot jest pisany w języku JavaScript, używając lekko przerobionej przez nas biblioteki discord.js. Cały bot jest pisany w języku angielskim. Aktualnie, trwa rewrite kodu bota, dlatego potrzebujemy waszej pomocy!
  Co NAPEWNO będzie posiadał Murffy i czym sie wyróżnia?
  - ReactionRole (funkcja fetchowania przyznanych reakcji i nadanych ról, co to daje? nawet jak dasz reakcje gdy bot bedzie offline, bot przyzna ci potem tą role)
  - System giveaway za reakcje
  - Wszystkie kary (tj. tempmute, mute, warn, kick, ban itd.) będą zapisywane w tzw. "case". Każda kara ma swój CASE ID, dzięki czemu można późnej wyświetlić szczegóły,
  - Komendy moderacyjne
  - System customowych permisji (oparty na grupach i uprawnieniach typu: "commands.moderation.ban")
  - Kanaly tylko na obrazki/liczby
  - Komendy 4FUN (ok. 40)
  - System wpełni konfigurowalnego systemu leveli wraz z kartami z levelem w formie obrazka (do konfiguracji: Karta: kolor, obrazek,  generalne: Wiadomość LEVEL UP, kanal z wiadomosciami level up)
  - Kreator embedów
  - Lista TODO (twórz, czyść, usuwaj, przeglądaj)
  - Powitania i pozegnania (również graficzne)
  - Ustawianie kanału propozycji, błędów, liczenia (do propozycji: komenda suggest, do liczenia wysylania tylko liczb, ew. kanal memy który pozwala wysylac tylko obrazki)
  - Zmienny prefix
  - PANEL
  W przyszłosci napewno planujemy wprowadzić system języków (mamy przygotowaną funkcje)
   
  Czego wymagamy od programisty?
  - Znajomość języka JavaScript na poziomie bardzo dobrym,
  - Znajomość biblioteki discord.js na poziomie dobrym,
  - Umiejętność korzystania z dokumentacji,
  - Wolny czas, 
  - Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  - znajomość zasad ortograficznych na poziomie perfekcyjnym
  - Umiejętność pracy w grupie
  - Korzystanie z jednego z tych IDE: Visual Studio Code/Intelji Idea Ultimate/Webstorm/Atom, ew. Brackets
  - Umiejętne korzystanie z wyrażenia IF, ELSE. (Stosowanie operatorów trójskładowych, zamiana wielu IF'ów na switch i case)
  - Estetyka kodu na poziomie dobrym
  - MIle widziana jest podstawowa wiedza korzystania z githuba.
  - Posiadanie programu takiego jak Putty oraz jakiś klient FTP

   
  Za aktywne wykonywanie swojej pracy (tj. duża aktywność) w przyszłości oferujemy % ze sprzedaży Murffy Premium. Po więcej informacji zapraszam w wiadomości prywatnej na discordzie: 
  !mafineeek ;v#9999
   
  Pozdrawiam


   
 9. Smutny kocur (0)
  Latek przyznał(a) reputację dla CountingDogs w MrEssentials   
  Nie musiałeś robić odkopu, wszystkie pliki na komputerze, a ja na laptopie. Nie wiem, czy są wciąż te pliki  
 10. Super (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od Nioo w Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft   
  Jak najbardziej mogę polecić allergowicza.
 11. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Nioo w Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft   
  Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft.
  Co na takiej stronie może się znaleźć?
  aktualności; wyszczególnione cechy (np. dobry anti-cheat, przyjazna atmosfera...); aktualny status serwera; banery partnerów; widget z serwera Discord; zamieszczony trailer np. z serwisu YouTube; członkowie administracji; topka np. z pluginu FunnyGuilds; lista ostatnich banów np. z pluginu AdvancedBan; opis serwera/trybu; zdjęcia z serwera (np. ładne ujęcia ze shaderami); FAQ – często zadawane pytania; regulamin. Co jeszcze mogę zrobić?
  skonfiguruję strefę DNS domeny; podepnę domenę pod hosting WWW; pomogę postawić forum na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!; pomogę w konfiguracji sklepu np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Ile to kosztuje?
  Cena ustalana jest indywidualne i na samym początku rozmowy, bez ustalenia czegokolwiek nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie „Ile to kosztuje?”.
  Dlatego w zależności jak Ci wygodniej...
  Określ swoje wymagania, żebym miał pewność, że jestem w stanie je spełnić. Zadam Ci pytania, dzięki którym dowiem się o wszystkich szczegółach i zaproponuję rozwiązanie z przybliżonym kosztem, które powinno odpowiadać na Twoje potrzeby. Podaj ilość środków, które chcesz przeznaczyć na stronę. Ja po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu zaproponuję Ci rozwiązanie, które mogę zaoferować adekwatnie do budżetu. Jak wyglądają wykonane przeze mnie strony?
  Skontaktuj się ze mną na Discordzie.
  Nioo#6904
  PS Ja sam nie tworzę sklepów. Pomagam jedynie w konfiguracji tych znanych, sprawdzonych np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i umieszczam odnośniki na stronie.
 12. Ale o co chodzi (0)
  Latek przyznał(a) reputację dla Glicz w SkEditor   
  INFO. 
  Nie będę już informował o aktualizacjach na tym forum, jedyne informacje o nich będą na discordzie, lub jeżeli ktoś będzie śledził githuba. 
 13. Tak działa wolny rynek (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Libter w mc.skript.pl - reaktywacja?   
  Jako, że zbliżają się długie jesienne, a następnie zimowe wieczory które można spędzić w naszej ulubionej klockowej grze - zastanawiam się nad reaktywacją forumowego serwera mc.skript.pl. 
  Założenia serwera i inne podstawowe informacje sprzed jego utworzenia znajdują się w poprzednim temacie:
  Losy poprzedniej edycji serwera można śledzić na wiki (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!) oraz forum (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!).
  Natomiast tutaj opiszę na czym miałaby polegać reaktywacja:
  Aktualizacja pluginów do wersji Minecraft 1.16.3. Wdrożenie silnika Tuinity celem jak największej optymalizacji. Konkursy budowlane i nie tylko z nagrodami. Do dyskusji - możliwość zapraszania znajomych na swój abonament. W przypadku odpowiedniego zainteresowania - serwer dedykowany zamiast VPSa. Dalszy rozwój serwera, dla którego obecny kod jest bardzo fajną bazą Pozostałe kwestie takie jak wielkość mapy zostaną rozstrzygnięte w głosowaniu przed otwarciem serwera.
  Zapraszam do komentowania tematu oraz przede wszystkim do głosowania w ankiecie.
 14. Super (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od Nioo w Tanie serwery Minecraft   
  Polecam Nioowicza
 15. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Kormic w Komenda na /czas   
  Funkcja wymagana do tłumaczenia okresów czasu:
  function translateTimespan(t: timespan) :: text: set {_t} to "%{_t}%" replace all "seconds" with "sekund" in {_t} replace all "second" with "sekunde" in {_t} replace all "minutes" with "minut" in {_t} replace all "minute" with "minute" in {_t} replace all "hours" with "godzin" in {_t} replace all "hour" with "godzine" in {_t} replace all "months" with "miesiecy" in {_t} replace all "month" with "miesiac" in {_t} replace all "years" with "lat" in {_t} replace all "year" with "rok" in {_t} replace all "and" with "," in {_t} return "%{_t}%" Jeśli posiadasz Skripta 2.5, dorzucasz do tego skryptu taką prostą komendę wraz z powyższą funkcją:
  command /czas: trigger: send "&7Twój łączny czas online&8: &a%translateTimespan(player's time played)%" to player Jeśli natomiast posiadasz niższą wersję niż 2.5, używasz tego fragmentu kodu wraz z funkcją powyżej:
  on join: set {czasOnline::ostatnieWejscie::%player%} to now command /czas: trigger: send "&7Twój łączny czas online&8: &a%translateTimespan(difference between {czasOnline::ostatnieWejscie::%player%} and now)%" to player  
 16. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Glicz w SkEditor   
  AKTUALIZACJA
  v1.1.0 Lista zmian:
  Dodano skróty klawiszowe
 17. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Helios1993 w Zlecenie   
  Co ty masz z tym ersatzem? Dobrze wiesz, że jest porzucony... To tak samo jakbyś mówił komuś żeby użył oficjalnego essentialsa (który też jest porzucony). Teraz używa się skript-placeholders, zrozum to w końcu.
 18. Polubienie kappy (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od TpoyOfficial w KEKW.link - twórz krótkie, długie, śmieszne i losowe linki   
  Polecam, najlepszy skracacz na rynku.
  Support miły i pomocny, wiele funkcjonalności, autorskich rozwiązań. Młody i dynamiczny zespół. 
  Pozdrawiam cieplutko. 
 19. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Kormic w Przepraszam z całego serca ;o   
  Lepiej późno niż wcale, zawsze jest czas na poprawę i bardzo dobrze, że wyciągnąłeś rękę jako pierwszy, to jest oznaka bycia dojrzałym. Nie ma również co się nad sobą użalać, ludzie popełniają błędy i czy się chce, czy nie, trzeba do tego przywyknąć 
  Mam nadzieję, że sytuacja na shoutboxie w końcu ucichnie, bo końca tej kłótni nie widać, a to co niektórzy tam wypisują to aż człowiek za głowę się łapie. Liczę również na to, że gnomq przemyśli swoje zachowanie i zrobi rachunek sumienia, gdyż niejednokrotnie dolewał oliwy do ognia. Właściwie wszyscy zamieszani w tę wielką kłótnię powinni przemyśleć co źle zrobili i za co należy przeprosić. Wiem, że z tobą miałem nie po drodze, ale mimo wszystko myślę, że będzie dobrze. Przepraszam za dawne moje wybryki na Discordzie i mam nadzieję, że mimo wszystko przyjmiesz moje przeprosiny.
 20. Śmiech kappy (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od Briks w Przepraszam z całego serca ;o   
  Ja ram wybaczam. 
 21. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Glicz w SkEditor   
  AKTUALIZACJA
  v1.0 Lista zmian:
  • Tabulatory zostały skrócone do 4 spacji
  • Po kliknięciu Enter tabulator pojawia się w następnej linii (jeśli był w poprzednim)
  • Dodano numery linii
 22. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Glicz w SkEditor   
  Został otworzony discord SkEditora zapraszam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
 23. Polubienie kappy (+1)
  Latek otrzymał(a) reputację od boleknowak w KEKW.link - twórz krótkie, długie, śmieszne i losowe linki   
  Polecam, najlepszy skracacz na rynku.
  Support miły i pomocny, wiele funkcjonalności, autorskich rozwiązań. Młody i dynamiczny zespół. 
  Pozdrawiam cieplutko. 
 24. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla boleknowak w KEKW.link - twórz krótkie, długie, śmieszne i losowe linki   
  KEKW.link
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Ważne informacje:
  można skrócić lub wydłużyć link można stworzyć losowy lub śmieszny link można ustawić wygasanie linku statystyki można zobaczyć po dodaniu /+ do linku free to use Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
  Pozdrawiam
  (ps. polecam wpisać "kekw" i kliknąć enter)
 25. Polubienie (+1)
  Latek przyznał(a) reputację dla Glicz w SkEditor   
  AKTUALIZACJA
  v0.2-beta Lista zmian:
  Zmieniono nazwę na SkEditor (pomysł od @Kormic) Dodano jasny tryb [od teraz jest domyślny] (pomysł od @Kormic)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...