Skocz do zawartości

XANT3R

Użytkownik
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez XANT3R

 1. Szukam redaktorów. Zgłoszenia na PW! 😛

  1. Somka

   Somka

   Serio, nawet tu to piszesz?

 2. Poszukuję redaktorów do nowego serwisu CraftZone.pl. Od redaktorów oczekuję dobrej pisowni, aktywności (minimum 1 lub 2 wpisy tygodniowo ) i zaangażowania. Na naszym blogu możecie pisać poradniki związane z serwerami Minecraft,pluginami do nich, newsy związane z grą Minecraft, a także opisywać wszelakie modyfikacje i ciekawostki z gry :). Kontakt: [email protected] lub https://discord.gg/cBMPHuj lub PW na Skript.pl
 3. Gratuluję odkopywania tematu po miesiącu, tylko w jakim celu @Centurion? Mapę może zrobić każdy, a robienie pluginu nie jest aż takie proste jak robienie mapy Nie oferuję mapy, oferuję plugin Zresztą, to że cokolwiek sprzedaję ma się równać z tym, że popieram kupowanie czegoś takiego? Jeśli ktoś chce kupować niech kupuje. Tylko wtedy nie masz praktycznie żadnego wkładu w dany serwer. No bo jaki to wkład mieć coś zrobione przez kogoś. Lubię po prostu mieć poczucie, że ja to stworzyłem, a nie ktoś. Nigdy nie kupowałem od nikogo map, bo chciałem by serwery jakie tworzę były moje, a nie czyjeś. Pluginy to inna kwestia, bo one są pod maską, a mapę widzisz przy pierwszym wejściu na serwer. To mapa zatrzymuje użytkownika, a nie systemy czy pluginy. Mapa robi te pierwsze wrażenie, które przyczynia się do tego czy serwer wypali czy nie. Dlatego mapa powinna być zgodna z twoją wizją, a nie kupiona od kogoś. Jeszcze jeśli to było robione pod wizję właściciela craftmc.pl no to można mu to wybaczyć, ale jeśli ktoś wystawił mapę, a on ją kupił i nic w niej nie zmienił no to trochę słabo. Jeszcze gorzej jeśli pobrał mapę za darmo z neta i wykorzystał jako swoją. A jeśli za jakiś moment przywalisz się do tego, że sprzedałem swój serwer z mapą i pluginami, to proszę bardzo czepiaj się, to moja sprawa tak samo jak sprzedawanie czegokolwiek.
 4. 27 Lutego 2019 roku serwer przeszedł w ręcę Vindow i MasznoJ (Na discord MuchnoY) i to oni są teraz jego właścicielami. Byłem właścicielem tego serwera od 26 Listopada 2018 roku. Dziękuję wszystkim za współpracę. Temat z racji zmiany właściciela do zamknięcia.
 5. XANT3R

  Tryb PW

  A jak wyjść z trybu pw? Ok działa! Tylko w 14 linii dałeś %player zamiast %player% ale poprawiłem.
 6. XANT3R

  Tryb PW

  Witajcie. Potrzebuję Skrypt na Tryb PW. Skrypt miałby się opierać o plugin EssentialsX. Wyjaśnienie: Jeśli ktoś wpisze /pw nick to odpala tryb rozmowy PW z daną osobą. Podczas tego trybu, gdy ktoś coś napisze, to skrypt sam dopisuje komendę /msg nick do wpisanej przez nas treści wiadomości. Umie ktoś coś takiego wykonać?
 7. XANT3R

  Autorski Plugin na EventOX

  @Medyk324 Film: Config: https://pastebin.com/Tq70W5BX Plugin można testować we 2 osoby pod IP 34.73.200.212 . Serwer jest na wersję 1.12.2 Aby wystartować event ręcznie musimy wpisać na serwerze /ox start, a następnie do niego dołączyć przez /ox dolacz. Event wystartuje tylko wtedy, gdy dołączą do niego 2 osoby!
 8. Sprzedam: Autorski Plugin na EventOX zrobiony przez mojego znajomego na moje zamówienie! Cena: 20 zł 10 zł Metoda zakupu: PayPal lub PaySafecard Kontakt: [email protected] i https://discord.gg/EGT5g4f (Po wejściu na Discord należy wpisać na kanale #Weryfikacja komendę e!loguj by przejść weryfikację antybotową) Opis: Czym jest Event OX? To event, w którym gracze dostają zestaw pytań, na które muszą poprawnie odpowiedzieć wybierając poprawne pole na arenie OX (Czerwony - Nie, Zielony - Tak). Coraz więcej serwerów Minecraft organizuje eventy ox, są one dość popularne i lubiane przez graczy. Sama gra OX po raz pierwszy znalazła użycie w grze Metin2 i z tej gry przywędrowała do Minecrafta. Cechy naszego pluginu: - Możliwość ustalenia czasu startu, oczekiwania na start i wielu innych rzeczy włącznie z pytaniami na tak i nie oczywiście - Automatyczny start w ustalonych przez Was godzinach (O ile przerobicie plugin, domyślnie Event sam startuje o godzinach 14 i 18, ale można go też wystartować ręcznie poza tymi godzinami) - Łatwe podpięcie do areny OX przy pomocy cuboidów oraz kordynatów (w przypadku miejsca spawnu gracza po starcie eventu/przegrania lub wygrania) - Macie także możliwość ustalenia własnej nagrody Plugin jest sprzedawany z plikami źródłowymi co pozwoli Wam go łatwo przerobić. Plugin działa poprawnie na wersji 1.12.2
 9. ExploreSurv.eu to nie jest zwykły Survival! Celem tego serwera jest odkrycie jak największej ilości opuszczonych miasteczek. W każdym opuszczonym mieście czeka na Ciebie masa pułapek i wyzwań, a dla zwycięzców przygotowaliśmy skrzynki ze specjalnymi itemami. Skarb można zdobyć tylko raz i może to być niebezpieczne, bowiem z każdej strony pojawiają się potwory! Opuszczone miasteczka i wszelkie inne artefakty będą dodawane co jakiś czas. Oprócz możliwości eksploracji nasz serwer sprawdzi się także jako zwykły serwer survival do pogrania ze znajomymi. Mamy też możliwość pracowania za sztabki złota oraz tworzenia własnych działek (Cuboidów) zabezpieczających twoją budowlę! Dla fanów PvP przygotowano specjalną arenę dedykowaną walce na /warp pvp. Wraz z dalszymi planami rozwoju serwera poszukujemy osób na stanowisko JuniorModerator i Youtuber. Odnośnie rangi Youtubera nie liczcie na wynagrodzenie, bo jako mały serwer nie jesteśmy w stanie zapewnić Wam wynagrodzenia na ten moment, gdyż sami tu głównie wszystko opłacamy . Informacje na temat stanowisk: JuniorModerator - Pełni rolę strażnika graczy. Ma za zadanie pilnować przestrzegania regulaminu, kultury na serwerze. Osoby na tym stanowisku muszą mieć minimum 14 lat i nienaganną ortografię. Youtuber - W tym wypadku rozróźniamy rangi MiniYoutuber w skrócie [mYT], która jest od 20 Subskrypcji i Youtuber w skrócie [YT] od 100 Subskrypcji. Osoba na tym stanowisku ma zadbać o odpowiednią reklamę serwera na Youtube. Preferujemy tu osoby minimum od 16 lat i z mikrofonem. Kontakt : [email protected] lub https://discord.gg/EGT5g4f (Po wejściu na Discord należy wpisać na kanale #Weryfikacja komendę e!loguj by przejść weryfikację antybotową) Jeśli chodzi o JuniorModa to najlepiej pograć na serwerze minimum 3 dni i dopiero wtedy się zgłosić. Pozwoli to wstępnie zapoznać się z serwerem.
 10. Twoja opinia została przekazana do budowniczego tejże Areny. Jeśli będzie miał czas, to coś wymyśli by to wyglądało lepiej. ------ Zdajemy sobie sprawę, że zbyt wiele graczy nie ma na serwerze, tak samo jak i nie ma administracji, ale pracujemy nad tym i szukamy osób chętnych do współpracy. Wśród osób które szukamy są Youtuberzy, JuniorModeratorzy i Budowniczowie. Zgłoszenia przyjmuję na PW lub na [email protected]
 11. Poprawione, efekt przeklejania jednej prezentacji na kilka for, a że używałem stylu jasnego, to tego nie widziałem. Obecnie to szukamy kogoś na rangę JuniorModerator, bo mamy pewne braki kadrowe. A czego tobie brakuje w Arenie PvP?
 12. Mój serwer posiada system prac na sztabki złota. Problem polega na tym, że sporo osób nie zamierza interesować się systemem przyznawania sztabek złota i uznaje że ten serwer jest jak każdy i ciągle wpisuje /money mimo iż nie działamy w oparciu o to. Piszę tu z prośbą o napisanie skryptu, który po wpisaniu /money podliczy ilość sztabek złota w ekwipunku i poda je tekstowo na czacie, przykładowo coś w stylu : Masz 50 sztabek złota w swoim ekwipunku. Wersja serwera to 1.13.2 więc trudno będzie ze wszelkimi Addonami, najlepiej zróbcie skrypt który zadziała wyłącznie w oparciu o plugin Skript.
 13. Serwer zmienił nazwę z ClassicSurv.eu na ExploreSurv.eu. Przebudowano także dość mocno mapę serwera, jak i jego założenia. Wśród nowości są: Nowy spawn, arena PvP i opuszczone miasta. Poświeciliśmy na przebudowę dość sporą ilość czasu. Wszystko to co widzicie było budowane przez Scarena99 i Brajana1400. Pierwsza wymieniona tutaj osoba pomagała nam w budowie - głównie odpowiadała za mury przed zamkiem, wieże murów i niektóre opuszczone miasta, zaś druga jest stałym budowniczym i zbudowała wszystko co znajduje się wewnątrz murów oraz niektóre opuszczone miasta. Mimo tych zmian serwer dalej może być wykorzystywany jako normalny survival do pogrania z przyjaciółmi. Nie zmienia się też nic w temacie działek/cuboidów dalej możemy je stworzyć stawiając klocek noteblocka lub diamentu lub emeraldu. Dalej mamy także system prac na sztabki złota. Dodając opuszczone miasta dajemy graczowi cel gry, jakim jest zdobycie wszystkich skrzynek umieszczonych w opuszczonych miasteczkach. Żeby nie było tak łatwo w okolicy skrzynki są postawione mob-spawnery. Dla starych graczy poza nowym spawnem, areną pvp i opuszczonymi miasteczkami nie zmienia się nic i zachowali oni swoje itemy i działki. Mapa nie była resetowana, a przebudowywana. UWAGA: Nie mamy jeszcze skończonych 2 miasteczek i nie wszędzie ustawiono skrzynki, ale to się zmieni do końca tego tygodnia. Przebudowa serwera została praktycznie zakończona i zostały tak naprawdę drobnostki by uznać go za całkowicie gotowy. Aktualne zdjęcia serwera: A tak serwer wyglądał przed zmianami:
 14. Zaraz ... kupiłeś mapę zamiast ją zbudować samemu lub znaleźć ludzi od tego? Nawet tego nie skomentuję inaczej jak przez "xDDD"
 15. IP do skopiowania: s1.exploresurv.eu Discord: https://discord.gg/EGT5g4f Facebook: https://www.facebook.com/ExploreSurv Opis dla ludzi nie lubiących ogólników:
 16. IP do skopiowania: s2.classicsurv.eu Discord: https://discord.gg/EGT5g4f Facebook: https://www.facebook.com/ClassicSurv Opis dla ludzi nie lubiących ogólników: Posiadamy także drugi serwer pod IP: s1.ClassicSurv.eu na wersję 1.13.2: https://skript.pl/temat/31577-1132npsurvival-s1classicsurveu-survival-dla-ciebie
 17. EDIT: Nieaktualne, plugin już pisze pewna ekipa . Jeśli coś się zmieni, otworzę temat ponownie, na razie proszę o zamknięcie tematu! Witam, dałby ktoś radę napisać tanio i dobrze plugin Prac z zarobkiem na Sztabki złota? Ma to być klon pluginu Jobs z przerobionym zarabianiem z /money na sztabki złota. Czyli są jakieś prace Drwal, Górnik, Zabójca i ustawiam im procenty zarobku i otrzymuję za nie np. sztabkę złota do ekwipunku za którą mogę coś kupić na serwerowym targowisku. Opcje pluginu: Konfig pluginu w pliku config.yml Zarobek sztabek złota Konfiguracja procentu szans na zarobienie sztabek złota Konfiguracja za co w danej pracy mają zarabiać Wyświetlanie ilości LVL u gracza poprzez komendę /praca lvl Maja być domyślnie 3 LVL w każdej pracy, każdy LVL pracy ma mieć możliwość większej szansy zarobku sztabki złota (Szansy i ilości dropu minimalnego i maxymalnego) Możliwość dodania kolejnych LVL w danej pracy Toplista wszystkich graczy - Nazwa ich pracy i jej LVL Komendy: /praca - Tutaj wyświetlić wszystkie komendy dostępne w pluginie /praca wez nazwa_pracy - Możliwość dołączenia do danej pracy /praca list - Lista prac /praca lvl - Sprawdzenie swojego LVL pracy i ile brakuje do następnego LVL /praca top - Toplista wszystkich graczy serwera z zaznaczeniem ich LVL i pracy w jakiej są Gdzie maja się zapisywać dane z prac? Najlepiej niech dane zapisują się do pliku players.yml lub config.yml tam byłaby informacja o tym kto ma jaki LVL i jaką ma pracę. Korzystając z tego pliku można by było podmieniać LVL pracy, oraz jej nazwę. Takie rozwiązanie jestem zmuszony wprowadzić, gdyż poprzedni system był napisany właśnie w ten sposób, że zapisywał graczy, ich LVL i nazwę pracy do pliku config.yml i chcę zrobić prostą i szybką migrację tych graczy ze starego systemu, mogę nawet podesłać układ starego config.yml w starym systemie by to łatwo zmigrować. Stary system niestety nie posiada kodu źródłowego i muszę zamówić nowy. Czy ktoś mi pomoże i stworzy nowy system prac na sztabki złota? Kontakt: PW lub [email protected]
 18. XANT3R

  Cenzura w określonych godzinach

  W dalszym ciągu nie ma tu wersji skryptu, który działa na 1.13.2 . Być może zaproponowany skrypt działa na 1.12.2, ale nie na 1.13.2 i koniecznie weźcie to pod uwagę przy tworzeniu skryptu.Wersja gry jest tu ważna.
 19. Witam, oferuję na sprzedaż hosting w CraftServe.pl . Cena 20 zł. Serwer można aktywować w każdej chwili pisząc na Support CraftServe, bo specjalnie u nich zblokowałem serwer bo się odnowił automatycznie przy wpłacaniu środków, więc pisząc do nich masz serwer ważny 30 dni za jedyne 20 zł. Dlaczego tylko tyle? Większość gotówki pochodziła z moich środków SMS oraz z poprzednich serwerów prowadzonych tam, ostatnio serwer był doładowywany kodami PSC, które dostałem od jednego z graczy serwera. Dodatkowo w portfelu pozostało 9 zł na dalsze odnowienia. Obecnie kupiłem VPS i hosting w CraftServe.pl mi nie potrzebny. Płatność przez PayPal/Przelew (Przy przelewie proszę o danie potwierdzenia). W momencie zweryfikowania potwierdzenia przelewu tudzież potwierdzenia płatności na PayPal przekazuję dane do całego konta w craftserve.pl
 20. XANT3R

  Cenzura w określonych godzinach

  @xAxee Tak jest identyczny błąd
 21. XANT3R

  Cenzura w określonych godzinach

  @xAxee Ja mam tego skripta na 1.13.2, może w tym rzecz?
 22. XANT3R

  Cenzura w określonych godzinach

  Can't understand this expression: hour (cenz.sk, line 2: set {_h} to "%hour%" parsed as number') teraz jest tylko jeden ?
 23. XANT3R

  Cenzura w określonych godzinach

  [20:55:33 ERROR]: Can't compare a time span with ('between 10' and '18') (cenz.sk, line 2: if hour is between 10 and 18:') [20:55:33 ERROR]: 'else' has to be placed just after an 'if' or 'else if' section (cenz.sk, line 4: else:') Coś nie działa
 24. Zamierzam na swoim serwerze wprowadzić skrypt na cenzurę przekleństw w widełkach czasowych 10-18 i w tych godzinach nie można by było wpisać przekleństwa bez cenzury. Dałoby się to zrobić przy zastosowaniu samego Skript bez Addonów (Brak addonów na wersję 1.13.2)? Z góry dzięki
×