Skocz do zawartości

helczyna

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  744
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana helczyna w dniu 12 listopada 2021

Użytkownicy przyznają helczyna punkty reputacji!

10 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  helczyk

Metody kontaktu

 • Discord
  Helczyk#6904

Ostatnie wizyty

7 420 wyświetleń profilu

Osiągnięcia helczyna

 1. Myślę, że @MrJuliusz chodzi o to, że jeżeli osoba X wydaje się bardzo ogarnięta, to jej projekt robi wrażenie porządnego na starcie, aniżeli osoby Y, która sprawia mieszane odczucia w swoich wypowiedziach. Ma to swoje wytłumaczenie, ale jest osobistą opinią na twój temat, a nie samego serwera. Możesz poprosić go o ocenę, bez brania pod uwagę twojej osoby. Jego opinia będzie wtedy bardziej konkretna, mimo że nadal może zostać negatywna. Tylko z tego, co widzę, to ci nie przeszkadza i radzisz sobie z krytyką, którą potrafisz zrozumieć.
 2. Możesz kilka takich wymienić? Kiedy serwer znowu będzie działać?
 3. Czym się wyróżniamy? Mamy własne mapy! Jakieś screeny map? Jasne! Tylko mapy takie pobrane (testowe), które zostaną usunięte. Nad własnymi pracujemy. Nie mamy tych własnych map, tak jak pisaliśmy, ale zaraz je dodamy! Serwer był dokończony, to lekka aktualizacja...
 4. Rozczarowałem się. 1. Spawn to klatka. 2. Areny nie wydają się być autorskie, na jednej były tabliczki z tekstem po hiszpańsku. 3. Wczoraj rozłączyło mnie z serwerem i do tej pory nie mogę na niego wejść.
 5. helczyna

  Banner

  Wydaje mi się, że tak. Cena za baner zaczyna się od 20 zł / msc, a możesz też spróbować kupić na początek promowanie tematu za 5 zł / msc. Przyciągnie więcej zainteresowania, ale czy uda ci się zachęcić innych do gry to już zależy od twojego pomysłu, wkładu.
 6. Czyli na razie sam tryb BedWars? Mogliście skupić się mocniej na jego opisie, tym bardziej że ma się wyróżniać na tle innych serwerów. Jestem ciekawy, o co chodzi z tymi kosmitami. Możecie wstawić np. na Imgura i dać tutaj link. Postaram się wejść po starcie i zagrać kilka razy.
 7. Przykro mi, że nie zdążyłem spełnić swojej obietnicy. Żegnaj.

 8. set {_var} to placeholder "nazwa" from player
 9. Jeżeli chcesz użyć zmiennej ze Skripta w innym pluginie to możesz użyć https://api.extendedclip.com/expansions/skippi/. %skript_homea.{player}% ^ To chyba będzie coś takiego.
 10. Bardziej sprawdzi się jakiś dobry AntiCheat. https://discord.matrix.rip/ Tu możesz pobrać darmową wersję Matrixa (kanał #trial-version), który sobie całkiem dobrze radzi. Tu masz jeszcze poprawione pliki konfiguracyjne https://github.com/QuantumSuite/MatrixChecks.
 11. https://docs.skunity.com/syntax/search/id:284
 12. Sklep i Developerzy przekierowują na serwer Discord, a przycisk Discord ustawiony na #... Nie w tym miejscu # został podmieniony na link.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...