Skocz do zawartości

Helczyk

VIP
 • Ilość zawartości

  748
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Helczyk w dniu 12 listopada 2021

Użytkownicy przyznają Helczyk punkty reputacji!

10 obserwujących

O Helczyk

 • Urodziny 16 lutego

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  fanatyk PHP, przejawiam też zainteresowanie psychologią i lotnictwem ✈️
 • Nick w MC
  Helczyk

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

8 392 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Helczyk

 1. Helczyk

  Placeholder

  eCloud - SkriptLegacy (extendedclip.com)
 2. Ale to coś więcej niż przypuszczenia?
 3. Jeśli rozmowa prywatna z tobą miałaby wyglądać tak: To byłaby bez większego sensu. Mogłeś teraz pokazać ss wyjaśnień i przeprosin, jeśli takie istniały. Bo fragment "żartowałem" to nadal żenujące traktowanie. Skąd te informacje? W sensie trochę dziwne, bo akurat te screeny co wrzuciłeś to 2020 (w jego innym temacie już go nimi oczerniałeś) i 2021, które są akurat dla mnie mało zrozumiałe. (Nie jestem po żadnej ze stron, ale zainteresował mnie temat)
 4. Więcej screenów, lekkie zmiany w opisie i nowa dodatkowa metoda kontaktu (e-mail [email protected]). Zapraszam, oferta jest nadal aktualna!
 5. Helczyk

  Skript Chess Cup

  https://www.chess.com/member/helczyna
 6. Myślę, że @MrJuliusz chodzi o to, że jeżeli osoba X wydaje się bardzo ogarnięta, to jej projekt robi wrażenie porządnego na starcie, aniżeli osoby Y, która sprawia mieszane odczucia w swoich wypowiedziach. Ma to swoje wytłumaczenie, ale jest osobistą opinią na twój temat, a nie samego serwera. Możesz poprosić go o ocenę, bez brania pod uwagę twojej osoby. Jego opinia będzie wtedy bardziej konkretna, mimo że nadal może zostać negatywna. Tylko z tego, co widzę, to ci nie przeszkadza i radzisz sobie z krytyką, którą potrafisz zrozumieć.
 7. Możesz kilka takich wymienić? Kiedy serwer znowu będzie działać?
 8. Czym się wyróżniamy? Mamy własne mapy! Jakieś screeny map? Jasne! Tylko mapy takie pobrane (testowe), które zostaną usunięte. Nad własnymi pracujemy. Nie mamy tych własnych map, tak jak pisaliśmy, ale zaraz je dodamy! Serwer był dokończony, to lekka aktualizacja...
 9. Rozczarowałem się. 1. Spawn to klatka. 2. Areny nie wydają się być autorskie, na jednej były tabliczki z tekstem po hiszpańsku. 3. Wczoraj rozłączyło mnie z serwerem i do tej pory nie mogę na niego wejść.
 10. Helczyk

  Banner

  Wydaje mi się, że tak. Cena za baner zaczyna się od 20 zł / msc, a możesz też spróbować kupić na początek promowanie tematu za 5 zł / msc. Przyciągnie więcej zainteresowania, ale czy uda ci się zachęcić innych do gry to już zależy od twojego pomysłu, wkładu.
 11. Czyli na razie sam tryb BedWars? Mogliście skupić się mocniej na jego opisie, tym bardziej że ma się wyróżniać na tle innych serwerów. Jestem ciekawy, o co chodzi z tymi kosmitami. Możecie wstawić np. na Imgura i dać tutaj link. Postaram się wejść po starcie i zagrać kilka razy.
 12. Przykro mi, że nie zdążyłem spełnić swojej obietnicy. Żegnaj.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...