Skocz do zawartości

komishanoeiro

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Aktywność reputacji

 1. Polubienie kappy (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla Kameleon122 w [1.8-1.18.2] [Sieć] jamers.pl   
  @Envqu to nie jest jedyny anty exploit. Poza tym jest dużo komend zablokowanych i skąd wiesz jakie są pluginy. Ta komenda też jest zablokowana i spigot:pl i pl, plugins oraz spigot:plugin, bukkit:pl, bukkit:plugins, minecraft:pl, minecraft:plugins
   
   
  Zablokowałem, właśnie to zrobiłem. Dziękuję za pomoc.
   
   
  Dziękuje wszystkim za konstruktywne opinie. Wezmę je do serca i postaram wprowadzić/zmienić wszystkie propoyzcje. Bardzo mi pomagacie pisząc takie uwagi, ponieważ jest to bardzo pomocne i pozwala zapobiec i dostrzeć nowe błędy. Za zgłoszenie błędu i podanie nicku jest ranga specjalna.
   
   
  @kerpson nie mamy legit-checków ze względu, że nikt tyle nie kopie
   
 2. Polubienie (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla KaTu w SKRYPT|MC - TEMPBAN, KICK I MUTE   
  Komendy:
  /sban <gracz> <powod> <czas> - określany w godzinach
  /skick <gracz>
  /smute <gracz> <czas> - określany w minutach
   
  Link do pobrania:
  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
   
  Wyrażam zgodę na korzystanie z skryptu na własnym serwerze
   
   
 3. Ale o co chodzi (0)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla JanekJaran w Oświadczenie woli przejęcia forum   
  Zgodnie ze zarządzeniem @Nicku 01/19.02.2022 zgłaszam chęć przejęcia forum. Ślubuję przestrzegania i wywiązywania się z dekretu @Libter z 15.04.2021 o postępowaniu w przypadku niezdolności właściciela do prowadzenia serwisu, w tym szczególnie dbania o praworządność i dobre imię Libtera.
  I choć, mimo faktu, że w pierwszej kolejności został powołany Nicku - wyrażam swoją gotowość, oraz będę go wspierał w zakresie moich umiejętności. Liczę także na dobrą współpracę przy dalszym funkcjonowaniu serwera Libtera - Cesarstwie Utopii (utopiamc.pl), które jest w sporym stopniu zintegrowane z forum. Liczę, że uda nam się razem kontynuować jego dzieła i twórczość oraz zachować ich unikatowy charakter.
  Napisałbym tutaj jakieś ciepłe słowa - ale nie potrafię opisać swoich emocji i nie jestem najlepszym mówcą, jednak nie przechodzę tego najlepiej.
 4. Super (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla Nicku w Oświadczenie woli przejęcia forum   
  Zgodnie ze zarządzeniem @Nicku 01/19.02.2022 zgłaszam chęć przejęcia forum. Ślubuję przestrzegania i wywiązywania się z dekretu @Libter z 15.04.2021 o postępowaniu w przypadku niezdolności właściciela do prowadzenia serwisu, w tym szczególnie dbania o praworządność i dobre imię Libtera.
  Tutaj dodam jeszcze parę słów od siebie. Nie jest to łatwa sytuacja, nikt nie chce myśleć o śmierci kogoś bliższego. Po pogodzeniu się z tym faktem i przeżyciem na swój sposób, przychodzi kolejny odpowiedzialny wybór, czyli podjęcie się prowadzenia dalej sporego projektu. Zawsze pomagałem tutaj bezinteresownie, chciałem aby skript.pl i jego społeczność się rozwijała bo ma spory potencjał na dalszy rozwój. Jednak bycie odpowiedzialnym za prowadzenie tak wielkiego projektu, a nie już samą pomoc jest wielkim wyzwaniem, który musiałem również przemyśleć i przetrawić. Nie patrzę na to, czy podołam temu wyzwaniu. Mam nadzieję, że szczera chęć rozwijania tego jakoś wyjdzie z moimi umiejętnościami i podejściem. Pragnę również zaznaczyć, że nie jestem Libterem. Wiem, że wiele rzeczy będę robić gorzej lub po prostu inaczej bo nie mogę być w końcu inną osobą, ale również nie mam zamiaru wywracać tego forum do góry nogami. Będę starał się to realizować dalej w obecnej formie z pewnymi przyszłymi zmianami w celu dalszego rozwoju. W przypadku jednak gdybym stwierdził, że nie jestem w stanie podołać temu wyzwaniu, forum będę przekazywał dalej zgodnie z wolą Libtera, czyli kolejnością opisaną w dekrecie.
  Liczę na to, że moje działania będą godne stanowiska Właściciela w tej społeczności.
  Trzymajcie się ciepło,
  Nicku
 5. Smutny kocur (0)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla Nicku w Zarządzenia   
  Zarządzenie @Nicku 01/19.02.2022 o ujawnieniu treści dekretu (zarządzenia) @Libter z 15.04.2021 o postępowaniu w przypadku niezdolności właściciela do prowadzenia serwisu:
  Poniżej znajduje się treść dekretu przed zapieczętowaniem. Treść dekretu została potwierdzona upublicznionym hashem z zarządzenia @Libter z 01/16.07.2021. Zgodnie z punktem 3 dekretu, pkt. 2 ust. a i pkt. 2 ust. b dekretu nie stosuje się. Osoby uprawnione do przejęcia forum zostają powiadomione w dniu dzisiejszym. Osoby uprawnione do przejęcia forum mogą zgłosić chęć przejęcia forum we Wnioskach formalnych. 1. W przypadku niezdolności właściciela @Libter do prowadzenia serwisu skript.pl trwającej dłużej niż tydzień, zarządzenie nabiera mocy i postanawia się co następuje: a) Osobami uprawnionymi do przejęcia serwisu są kolejno: @Nicku (ID: 3184), @Reedzev_ (ID: 4993), @JanekJaran (ID: 4182), @Norbi (ID: 43). b) Każda osoba uprawniona do przejęcia serwisu powinna otrzymać treść niniejszego zarządzenia wiadomością prywatną na forum oraz pozostałymi metodami kontaktu podanymi w profilu. c) Osoba uprawniona kwalifikuje się do przejęcia serwisu tylko jeśli wyrazi chęć przejęcia forum oraz złoży przysięgę przed ekipą i użytkownikami forum, że będzie przestrzegać treści tego zarządzenia. d) Listę osób kwalifikujących się do przejęcia serwisu sporządza się po upływie tygodnia od realizacji ustępu b lub gdy zakwalifikuje się pierwsza osoba z listy uprawnionych. e) Po sporządzeniu listy - forum przejmuje zakwalifikowana osoba znajdująca się najbliżej początku listy osób uprawnionych. 2. Przejmujący forum zgodnie z pkt. 1 zobowiązuje się do: a) Natychmiastowego przekazania serwisu z powrotem na wniosek właściciela @Libter. b) Nieprzekazywania ani nieudostępniania rangi właściciela żadnym innym osobom. c) Prowadzenia forum w duchu praworządności, tolerancji (a nawet akceptacji) i dla użytkowników zamiast przeciw nim. d) Dbałości o dobre imię użytkownika @Libter. 3. W przypadku śmierci właściciela @Libter pkt. 2 ust. a i pkt. 2 ust. b nie stosuje się. Niemniej jednak w przypadku zmiany właściciela - przejmujący ma obowiązek upewnić się, że dochowa on obowiązków określonych w pozostałych ustępach pkt. 2. 4. Do egzekwowania zarządzenia uprawniona jest każda osoba posiadająca jego treść, po jej uprzedniej weryfikacji hashem. 5. Zarządzenie może być zmieniane tylko przez właściciela @Libter. 6. Zarządzenie permanentnie traci moc w przypadku zmiany właściciela forum z woli @Libter w sposób nie objęty zarządzeniem, np. poprzez sprzedaż.
 6. Smutny kocur (0)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla Nicku w Co się stało z Libterem?   
  Z przykrością informujemy, że Libter, właściciel naszego forum nie żyje i już nie będzie prowadził społeczności skript.pl. Podziwiamy jego zaangażowanie i ilość poświęconego czasu aby tworzyć tą wspaniałą społeczność. Z bólem jednak przekazujemy, że już nie zobaczymy kolejnych zmian i nowych projektów w jego wykonaniu. Zgodnie z wolą Libtera oraz jego rodziny projekt skript.pl będzie nadal kontynuowany.
  Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie, tworzenie przyjaznego miejsca dla całej polskiej społeczności Minecraft i za bycie dobrym przyjacielem.
  Niech spoczywa w spokoju [*]
  ~Administracja skript.pl wraz z rodziną
 7. Kappa (0)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od xMuffionex w Paczka pluginów pod serwer Survival & Działki   
  jako były administrator moge zapewnić Cię, że nic nie jest tłumaczone za pomocą Google Trasnlator.  
 8. Kappa (0)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Gonti w Paczka pluginów pod serwer Survival & Działki   
  jako były administrator moge zapewnić Cię, że nic nie jest tłumaczone za pomocą Google Trasnlator.  
 9. Super (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od gnomq w Paczka pluginów pod serwer Survival & Działki   
  jako były administrator moge zapewnić Cię, że nic nie jest tłumaczone za pomocą Google Trasnlator.  
 10. Tak działa wolny rynek (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Glicz w GlitchCode - Modernistyczny edytor kodu   
  fajne fajne, modernistyczne, przyciski wylączania niczym zajumane z systemu macos  - imo, slabo że tylko na windows
 11. Polubienie kappy (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Usunięty#34161 w GlitchCode - Modernistyczny edytor kodu   
  fajne fajne, modernistyczne, przyciski wylączania niczym zajumane z systemu macos  - imo, slabo że tylko na windows
 12. Polubienie (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od FraZ w Odnawialna Skrzynia   
  plugin który pan podał wcześniej powinien to umożliwić, wystarczy popisać po angielsku lub po polsku o zrobienie takiego czegoś.
 13. Polubienie (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla Tymekd w Pasek Zadan   
  najedź na krawędź paska zadań i go zmniejsz jak okno
 14. Super (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla Libter w Zarządzenia   
  Zarządzenie @Libter 01/07.05.2021:
  @zrdzn zostaje próbnym administratorem.
 15. Smutny kocur (0)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Usunięty#34161 w 📣 1.16.4 ✔️ MCPLANET ☁️   
  If this still possible - zgłaszam się. Liczę na nie toksyczną administracje + jakiś ogar.
 16. Super (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Legal w Minecraft - ram, procesor, gracze, pluginy...   
  w tym roku, najbardziej polecanym wyborem jest VPS dlaczego, już ci mówie:
  Mocniejsza wydajność, brak lagów. Nie oszukają Cię na RAM jak w niektórych hostingach Nieskończenie wiele slotów Możliwość zainstalowania bungee Łatwa konfiguracja. Pamiętaj, że jedynie to może być taką podpowiedzią, lecz ty musisz wybrać
 17. Polubienie (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Usunięty#34161 w Minecraft - ram, procesor, gracze, pluginy...   
  w tym roku, najbardziej polecanym wyborem jest VPS dlaczego, już ci mówie:
  Mocniejsza wydajność, brak lagów. Nie oszukają Cię na RAM jak w niektórych hostingach Nieskończenie wiele slotów Możliwość zainstalowania bungee Łatwa konfiguracja. Pamiętaj, że jedynie to może być taką podpowiedzią, lecz ty musisz wybrać
 18. Polubienie (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla PanKlipcio w [1.7-1.12][Sieć] KrainaMc.pl - Serwer minecraft z wieloma trybami   
  Jedyne do czego nie mg się przyczepić to teamspeak.
  Natomiast co do sv mc:
  lagi połowa trybów nie działa dużo cheaterów minigry się bugują Ocena: 3/10
 19. Polubienie (+1)
  komishanoeiro przyznał(a) reputację dla xPrzemoo w [1.7-1.12][Sieć] KrainaMc.pl - Serwer minecraft z wieloma trybami   
  Polecam serwer. Miła administracja, dużo trybów. Sprawny TS 128 slotów i forum na IPS. 
 20. Polubienie (+1)
  komishanoeiro otrzymał(a) reputację od Gosiiia w [1.7-1.12][Sieć] KrainaMc.pl - Serwer minecraft z wieloma trybami   
  Gram na nim od roku wieć polecam (Ale range jest bardzo trudno zdobyć ;c)
 21. Polubienie (+1)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...